Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Na apie triukšma kalbant tai forterra ant tuščiu apsuku tikrai garsokai dyrba, bet dyrbant lauke tai tas triukšmas kažkur dingsta ir kabinoje jokio diskomforto nera, netgi atvirkščiai nelabai susigaudai kada variklis apkrautas, taigi nera tas baubas toks baisus koki ji isivaizduojam, ar norim isivaizduot. Del proximos nežinau, neteko dyrbt bet manau tas pat turetu but nes kabinos tai tos pačios, nebent grindyse kokiu izoliaciniu medžegu mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie triukšma kalbant tai forterra ant tuščiu apsuku tikrai garsokai dyrba, bet dyrbant lauke tai tas triukšmas kažkur dingsta ir kabinoje jokio diskomforto nera, netgi atvirkščiai nelabai susigaudai kada variklis apkrautas, taigi nera tas baubas toks baisus koki ji isivaizduojam, ar norim isivaizduot. Del proximos nežinau, neteko dyrbt bet manau tas pat turetu but nes kabinos tai tos pačios, nebent grindyse kokiu izoliaciniu medžegu mažiau.

o kaip su dėžes triukšmais? ar jaučiasi koks kaukimas kuriuo nors bėgiu :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie triukšma kalbant tai forterra ant tuščiu apsuku tikrai garsokai dyrba, bet dyrbant lauke tai tas triukšmas kažkur dingsta ir kabinoje jokio diskomforto nera, netgi atvirkščiai nelabai susigaudai kada variklis apkrautas, taigi nera tas baubas toks baisus koki ji isivaizduojam, ar norim isivaizduot. Del proximos nežinau, neteko dyrbt bet manau tas pat turetu but nes kabinos tai tos pačios, nebent grindyse kokiu izoliaciniu medžegu mažiau.

o paspati kuti FORTERRA?

man idomu kaip FORTERRA 105 laiko ir koki pluga gali vilkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kuro sąnaudos forteros ir tepalai sintetiniai ar daug pinigų reikalauja.Nes kiti mineralinę naudoja,o zetorai sintetiką,tai keitimai ir dapylimai į kapeiką sueina.Ar tikrai dalys pigesnės,ar tik reklama tokia?

Na tepalai tai nežinau ar ten sintetiniai kažkaip kiek atsimenu tai pilasi 10w40, nors negarantuoju, o žiuret dabar neisiu, bet jeigu pilsi ARAL tepalus tai ju kaina fantastine, bet kiek žinau tai net garantiniu laikotarpiu ju nepila, aš pilu Q8 tepalus tai ju kaina kaip ir visu,Man rodos kažka girdejai bet nežinai ka,tepalai ne sintetiniai bet tie kuriuos rekomenduja gamykla (ARAL) tikrai labai brangus, brangesni net už sintetinius.

Kaukimo nesijaucia nei vienu begiu, bet kai ijungtas powersfivtas tai garsas skiresi, kabinoi tai nelabai suprasi bet lauke stovint salia traktoriaus girdisi kad ijungtas suletinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie triukšma kalbant tai forterra ant tuščiu apsuku tikrai garsokai dyrba, bet dyrbant lauke tai tas triukšmas kažkur dingsta ir kabinoje jokio diskomforto nera, netgi atvirkščiai nelabai susigaudai kada variklis apkrautas, taigi nera tas baubas toks baisus koki ji isivaizduojam, ar norim isivaizduot. Del proximos nežinau, neteko dyrbt bet manau tas pat turetu but nes kabinos tai tos pačios, nebent grindyse kokiu izoliaciniu medžegu mažiau.

o paspati kuti FORTERRA?

man idomu kaip FORTERRA 105 laiko ir koki pluga gali vilkti

Mano forterra yra senesne 11441(110aj),pluga manau 4 korpusu vartoma, perkant toki traktoriu rekomenduociau užsakyt papyldoma pusremi ir det 700kg svori ant priekio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tepalo tai gamintojas rašo sintetiką ir draugui garantinį pylė sintetiką,firmos nepamenu tai bijau meluoti.O pusrėmis reikalingas,kad kaip mtz per pusę nesiskirtų?Mano mtz miške kai padirbėjo tai maniau priekis vienas nuvažiuos :lol: teko grežti skyles ir didesnius varžtus dėti,ką ir zetoras toks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tepalo tai gamintojas rašo sintetiką ir draugui garantinį pylė sintetiką,firmos nepamenu tai bijau meluoti.O pusrėmis reikalingas,kad kaip mtz per pusę nesiskirtų?Mano mtz miške kai padirbėjo tai maniau priekis vienas nuvažiuos :lol: teko grežti skyles ir didesnius varžtus dėti,ką ir zetoras toks?

Neteko girdet kad išsiskyrtu zetorius bet atsarga gedos nedar tuo labiau kad ten ir kaina juokinga, ir frontalini jeigu sugalvosi det tai paprasciau bus, Jeigu tau kazkas siulo kaip geriau (kad paskui nesigailetum) tai tu iš karto matai kažka juodo, pasiziurek jotubei kiek visokiu garsiu vakarieciu per puse suluzineje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tepalo tai gamintojas rašo sintetiką ir draugui garantinį pylė sintetiką,firmos nepamenu tai bijau meluoti.O pusrėmis reikalingas,kad kaip mtz per pusę nesiskirtų?Mano mtz miške kai padirbėjo tai maniau priekis vienas nuvažiuos :lol: teko grežti skyles ir didesnius varžtus dėti,ką ir zetoras toks?

Neteko girdet kad išsiskyrtu zetorius bet atsarga gedos nedar tuo labiau kad ten ir kaina juokinga, ir frontalini jeigu sugalvosi det tai paprasciau bus, Jeigu tau kazkas siulo kaip geriau (kad paskui nesigailetum) tai tu iš karto matai kažka juodo, pasiziurek jotubei kiek visokiu garsiu vakarieciu per puse suluzineje.

Puikiai tinka 10w30. Panevėžy 8lt/ltr. Aišku už dizelinį dvigubai brangesnis, bet ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie triukšma kalbant tai forterra ant tuščiu apsuku tikrai garsokai dyrba, bet dyrbant lauke tai tas triukšmas kažkur dingsta ir kabinoje jokio diskomforto nera, netgi atvirkščiai nelabai susigaudai kada variklis apkrautas, taigi nera tas baubas toks baisus koki ji isivaizduojam, ar norim isivaizduot. Del proximos nežinau, neteko dyrbt bet manau tas pat turetu but nes kabinos tai tos pačios, nebent grindyse kokiu izoliaciniu medžegu mažiau.

o paspati kuti FORTERRA?

man idomu kaip FORTERRA 105 laiko ir koki pluga gali vilkti

Mano forterra yra senesne 11441(110aj),pluga manau 4 korpusu vartoma, perkant toki traktoriu rekomenduociau užsakyt papyldoma pusremi ir det 700kg svori ant priekio.

Jeigu ant traktoriaus yra frontalinis, priekinė pakaba ar svoriai prieki pusrėmis butinas, bent jau taip servisas sakė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu yra preikine pakaba arba frontalinis tai traktoriaus sutvirtinimas (pusremis) tikrai butinas.

o su priekiniais svoriais tai nera toks grieztas dalykas, nes ta pati fortera 11441 dirba su vartomu plugu jau kelinti metai ir viskas ten gerai su sujungimais, niekas nezada issiskirt per puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu yra preikine pakaba arba frontalinis tai traktoriaus sutvirtinimas (pusremis) tikrai butinas.

o su priekiniais svoriais tai nera toks grieztas dalykas, nes ta pati fortera 11441 dirba su vartomu plugu jau kelinti metai ir viskas ten gerai su sujungimais, niekas nezada issiskirt per puse.

Čia servisas taip sakė ne pats sugalvojau. Beje tas pusrėmis reikalingas jei max svoriai sudėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu max svoriai tai butinai tada, ir šiaip na traktorius šis berėmis tai dėl to ir reikalinga jį sutvirtinti

Šiaip tai sutvirtinimai nėra būtini, nes traktorius specialiai tam sukurtas. Jo visas "kūnas" pagamintas iš storesnių sienų. :D Bet jeigu norite apsidrausti, kodėl gi ne...

manau pusrėmis irgi ne ant durniaus sukurtas, jei jo nereikėtų jo ir nedėtu. Aš galvoju,kad traktorius be pusrėmio skirtas baziniam variantui, o viskas kas laužia priekį reikalauja papildomo sutvirtinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Tas pusremis sukurtas frontaliniam krautuvui, be jo krautuvo nepritvirtinsi,

2.Pačiam ji užsidet darbo nemažai butu, reiktu net filtrus truputi perstatyt irt.t.

3.Kaina to pusremio užsakant su traktorium , bent kai aš pirkau traktoriu buvo apie 800litu. Tai ar verta čia tiek svarstyt ar jo reik arne perkant traktoriu už 100-130tk. Visu pirma reik pamayt kiek ten metalo(+papyldomas traktoriaus svoris). antra jeigu kada gyvenime frontalini sugalvosi det jau bus puse darbo padaryta, ir trečia, gamykla kažkodel leidžia det 700kg tik ant 120 ir galingesnio traktoriaus o ant 110 leidžiama det 500 kg, ant kiti nežinau, o norint kabint koki didesni barstytuva ar vartoma 4 korpusu pluga reik ant priekio 700kg vat tada tas remas labai padeda ramiai miegot. PS pas mane jo nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Tas pusremis sukurtas frontaliniam krautuvui, be jo krautuvo nepritvirtinsi,

2.Pačiam ji užsidet darbo nemažai butu, reiktu net filtrus truputi perstatyt irt.t.

3.Kaina to pusremio užsakant su traktorium , bent kai aš pirkau traktoriu buvo apie 800litu. Tai ar verta čia tiek svarstyt ar jo reik arne perkant traktoriu už 100-130tk. Visu pirma reik pamayt kiek ten metalo(+papyldomas traktoriaus svoris). antra jeigu kada gyvenime frontalini sugalvosi det jau bus puse darbo padaryta, ir trečia, gamykla kažkodel leidžia det 700kg tik ant 120 ir galingesnio traktoriaus o ant 110 leidžiama det 500 kg, ant kiti nežinau, o norint kabint koki didesni barstytuva ar vartoma 4 korpusu pluga reik ant priekio 700kg vat tada tas remas labai padeda ramiai miegot. PS pas mane jo nera.

O kuo skiriasi 120 ir 110 ag zetoriai apart variklio galios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Tas pusremis sukurtas frontaliniam krautuvui, be jo krautuvo nepritvirtinsi,

2.Pačiam ji užsidet darbo nemažai butu, reiktu net filtrus truputi perstatyt irt.t.

3.Kaina to pusremio užsakant su traktorium , bent kai aš pirkau traktoriu buvo apie 800litu. Tai ar verta čia tiek svarstyt ar jo reik arne perkant traktoriu už 100-130tk. Visu pirma reik pamayt kiek ten metalo(+papyldomas traktoriaus svoris). antra jeigu kada gyvenime frontalini sugalvosi det jau bus puse darbo padaryta, ir trečia, gamykla kažkodel leidžia det 700kg tik ant 120 ir galingesnio traktoriaus o ant 110 leidžiama det 500 kg, ant kiti nežinau, o norint kabint koki didesni barstytuva ar vartoma 4 korpusu pluga reik ant priekio 700kg vat tada tas remas labai padeda ramiai miegot. PS pas mane jo nera.

O kuo skiriasi 120 ir 110 ag zetoriai apart variklio galios?

Beveik nieko, kazkokios smulkmenos, kažkokiu disku darbiniam velenui pas galingesni daugiau, gal dar kokia smulkmenele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada nesuprantu, kodėl ant 110aj 500kg, o ant 120aj 700kg galima dėti. Kažkoks gamiklinis blefas.

Gal kas galit paaiškinti,kodėl variklio duomenys forterru (išskyrus AG) vienodi? cilindrų skersmuo, darbinis tūris ir t.t.?

Renaldas tau viska atsakys varikliai yra identiski bent jau man taip sake.... tik skiriasi kuro norma, degimo kampas, gal purkstukai kitaip sureguliuoti ir viskas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...