Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

kodel? :(

is keliu saltiniu buvo perspeja,kad avims raudonieji burokeliai nelabai gerai,tai as ir neeksperimentavau. o buvai rases del avino. tai mano praktikoj nutiko taip. vienais metais is taupumo nupirkau jauna ostfryzu-l.juodgalviu misruna tai eriukai buvo super o avinas uzaugo iki 130kg. o kitais metais nupirkau veislini sarole avina.ir eriukai buvo nieko gero. tik laikyti 3 metus tikrai nepatarciau to paties avino,nes kraujomaisa nera gerai. o jei nusipirksi avina tai kitais metais gali pasikeisti i kita atitinkama avina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nebuna taip jog susikergia per jaunos avys? Nes vistiek as manyciau jog atsiradus eriukams reikia atskirti barona. Pas mane kaime kaimynas laike kartu su visa banda tai susikerge su giminingom avim ir gime daug negyvu eriuku.

Per prievatą-neapvaisins.Jei avys su sezoninia ruja-be rudens jokių problemų :icon-wink:

Negyvi gimsta ne nuo kraujomaišos[ji labiau pasireiškia kai senelis su anūke] ten matyt kitos buvo bėdos :)

Mano ūkyje per 10m. šiom sąlygom tokių atvejų nebuvo :icon-cool:.

Burokėliai nedideliais kiekiais stiprina kraują,reikia tik saiko.

Tai reiskias jog barona galima laikyti visus metus su visa banda. O mazdauk nuo kiek men jau galima baronu pradeti kergti avis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sienainis ne rugstus bet is ko pirkau avytes tai jisai nei avizu nei sienainio nera daves bet taip seriu jau 3 savaites ir 2-3 suviduriavo gal isvis neduot sienainio

As tai neduodu avims sienainio, tik sausa siena, morkas, raudonus burokeliu ir avizu.

Raudonu burokeliu niekas neduoda !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nebuna taip jog susikergia per jaunos avys? Nes vistiek as manyciau jog atsiradus eriukams reikia atskirti barona. Pas mane kaime kaimynas laike kartu su visa banda tai susikerge su giminingom avim ir gime daug negyvu eriuku.

Per prievatą-neapvaisins.Jei avys su sezoninia ruja-be rudens jokių problemų :icon-wink:

Negyvi gimsta ne nuo kraujomaišos[ji labiau pasireiškia kai senelis su anūke] ten matyt kitos buvo bėdos :)

Mano ūkyje per 10m. šiom sąlygom tokių atvejų nebuvo :icon-cool:.

Burokėliai nedideliais kiekiais stiprina kraują,reikia tik saiko.

Tai reiskias jog barona galima laikyti visus metus su visa banda. O mazdauk nuo kiek men jau galima baronu pradeti kergti avis?

jei avinas laikomas kartu su visa banda visus metus tai,perjaunu aviu sukergimo neisvengsi.jei laiku neatskirsi jaunikliu avinuku is bandos tai jie sukergs ir seseris ir motinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nebuna taip jog susikergia per jaunos avys? Nes vistiek as manyciau jog atsiradus eriukams reikia atskirti barona. Pas mane kaime kaimynas laike kartu su visa banda tai susikerge su giminingom avim ir gime daug negyvu eriuku.

Per prievatą-neapvaisins.Jei avys su sezoninia ruja-be rudens jokių problemų :icon-wink:

Negyvi gimsta ne nuo kraujomaišos[ji labiau pasireiškia kai senelis su anūke] ten matyt kitos buvo bėdos :)

Mano ūkyje per 10m. šiom sąlygom tokių atvejų nebuvo :icon-cool:.

Burokėliai nedideliais kiekiais stiprina kraują,reikia tik saiko.

Tai reiskias jog barona galima laikyti visus metus su visa banda. O mazdauk nuo kiek men jau galima baronu pradeti kergti avis?

jei avinas laikomas kartu su visa banda visus metus tai,perjaunu aviu sukergimo neisvengsi.jei laiku neatskirsi jaunikliu avinuku is bandos tai jie sukergs ir seseris ir motinas.

Pasistenk jau kokius 4 men. butinai atskirti, nes kitu atveju kraujomaisa garantuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiskias jog barona galima laikyti visus metus su visa banda. O mazdauk nuo kiek men jau galima baronu pradeti kergti avis?

Barono branda pareina nuo jo veislės.Čia forume buvo rašyta kad ir 4 mėn.baraniuks avis sugadino. :icon-eek:

Nu cūdai-mano 3 avinai nė vieno piemens neprileidžia-jie tik bandytojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvokit , kaip jum arčiau prie širdies-jei yra atlikti moksliniai tyrimai patvirtinantys ,kad sueities laikas turi įtakos vaisiaus lyčiai o ir pati matau to rezultatus, kodėl turėčiau to nerekomenduoti pabandyti :icon-question: P.S .Be to atvykęs vetas sėklinti karvės klausdavo tik mėsinio ar pieninio veršio nori o dar ties atsiklausia -buliuko ar telyčios pageidauji[ nes įsigudrino sėklą suleisti į atitinkamą kiaušintakio vietą] :icon-confused:

vat cia tai issoko akys ant kaktos,kokiu budu bandoj aviu nutaikyt kergimo laika :icon-eek: jei turi 2 -3 avis tai suprantu.bet jei banda tai jau gerai kad mazdaug iseiles apsieriuotu. teorija tai viena bet praktika :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiskias jog barona galima laikyti visus metus su visa banda. O mazdauk nuo kiek men jau galima baronu pradeti kergti avis?

Barono branda pareina nuo jo veislės.Čia forume buvo rašyta kad ir 4 mėn.baraniuks avis sugadino. :icon-eek:

Nu cūdai-mano 3 avinai nė vieno piemens neprileidžia-jie tik bandytojai.

iskarto paprasysiu neisizeist :eusa-pray: . bet jei nezinot kad 4 men baroniukas gali sukergt motina tai ar jus tikrai laikot avis :icon-question: kiek ir kokios veisles?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia man vienas patare. Nusipirk baroniuka, paaugint kol galesi juo kergti, o pries eriavimasi parduok kad ir mesai. Tai nauda bus sukerktos avys ir dar uzdirbsi pardaves ji. :D

Pirksi uz 400-600, parduosi uz 200-400 mesai, o kitais metais ir vel pirksi uz 400-600 ? :D Rusiskas biznis cia bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia man vienas patare. Nusipirk baroniuka, paaugint kol galesi juo kergti, o pries eriavimasi parduok kad ir mesai. Tai nauda bus sukerktos avys ir dar uzdirbsi pardaves ji. :D

cia mintis tikrai nebloga,ypac jei pirksi koki misruniuka. jei veislini tai gal verciau parduot kaip veislini(aisku jei bus to vertas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia man vienas patare. Nusipirk baroniuka, paaugint kol galesi juo kergti, o pries eriavimasi parduok kad ir mesai. Tai nauda bus sukerktos avys ir dar uzdirbsi pardaves ji. :D

Pirksi uz 400-600, parduosi uz 200-400 mesai, o kitais metais ir vel pirksi uz 400-600 ? :D Rusiskas biznis cia bus

augis 32 matosi tikrai susidures su avim ir nenaujokas.jei nepaslaptis kiek turi aviu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tiktai sneku apie misrunus. Nes as jas tik mesai laikau . O jeigu perkant veislini baroniuka tai zinoma neapsimoketu! :D

Siuo metu 4 eravedes ir 7 eriukus. Dar tik pirmi metai kaip isigijau avis.

is savo patirties galiu patarti tiek: avinuka rinkis kad atrodytu pagal amziu didelis ir elitinio sudejimo.ir nusispjauk kad negrynaveislis. maisant veisles sudirba heterozes efektas. antras dalykas nesusizavek romanovo avimis :D nors gal man daugelis ir priestaraus. jeigu avyte susna ,veisalei geriau nepasilik. o avinuka gali puses metu amziaus veislei leist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskarto paprasysiu neisizeist :eusa-pray: . bet jei nezinot kad 4 men baroniukas gali sukergt motina tai ar jus tikrai laikot avis :icon-question: kiek ir kokios veisles?

O ko čia žeistiis.15metų-nuo 20iki 50 ėriavedžių Dabar mažiau.Pradėjau nuo vietinių.Baigiu šarolė, berišon-diušer,vokietijos vietiniais merinosais,tekseliais šių veislių mišrūnais.Ir patikėkit nebuvo nei apsigimimų,nei kad nebrendyla ką apvaisintų.

Apie rujos sinchronizacija jau rašiau.

VBS-netkiu,kol pati neišbandau :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo patirties galiu patarti tiek: avinuka rinkis kad atrodytu pagal amziu didelis ir elitinio sudejimo.ir nusispjauk kad negrynaveislis. maisant veisles sudirba heterozes efektas. antras dalykas nesusizavek romanovo avimis :D nors gal man daugelis ir priestaraus. jeigu avyte susna ,veisalei geriau nepasilik. o avinuka gali puses metu amziaus veislei leist.

O apie ką gi ėjo šneka :icon-question::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo patirties galiu patarti tiek: avinuka rinkis kad atrodytu pagal amziu didelis ir elitinio sudejimo.ir nusispjauk kad negrynaveislis. maisant veisles sudirba heterozes efektas. antras dalykas nesusizavek romanovo avimis :D nors gal man daugelis ir priestaraus. jeigu avyte susna ,veisalei geriau nepasilik. o avinuka gali puses metu amziaus veislei leist.

O apie ką gi ėjo šneka :icon-question::eusa-clap:

nesupratau klausimo, apie ka ejo sneka? gal paaiskinkit. nes nesupratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie ką gi ėjo šneka :icon-question::eusa-clap:

nesupratau klausimo, apie ka ejo sneka? gal paaiskinkit. nes nesupratau

Per šį laiką forume tik ir rašau kad nereikia laikytis vienos veislės,nemokėt beprotiškų pinigų už popieriaus lapą kurio gyvenime nereikės jei augini mėsai .Niekam neperšu savo nuomonės-noriu tik pasidalint savo patirtim.

Nebūtinai taip bus pas tave, kaip yra pas kitus. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As avinus arba pasiskolinu, arba ismainau. Dabartinis vaikinas tik 1 men. amziaus, bet jau matosi - puikus ir iskeliaus rudeni i kita uki, kol kas tegu pas mamyte pasilepina vienturtelis.[attachment=2]DSC03138.JPG[/attachment][attachment=1]DSC03147.JPG[/attachment][attachment=0]DSC03157.JPG[/attachment]

vat butent as ir turejau omeny kad eriukas nuo pat mazens parodo kas bus uzauges(aisku jei nepakirs kokios bedos) ilgas,galva aukstai. o ne i pilva nuejas. grazuoliukas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...