Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Donatai kiek kainuotų svetainės sukurimas ir priežiūra. Manau ,kad svetainę galėtų užsakyti padaryti avių augintojų asociacija (aš esu asociacijos tarybos narys ) Arba parašyk asmeniniu e-mail [email protected]

na ka as megstu natura. Jei nebutu labai priekabus tie augintojai :) tai liux mat kiekviena tvs turi savo galimybes ir specifika. Bet siaip uz kokia sulfok avyte (sukergta) galeciau padaryti :) kaip sakant manau ir jums butu gerai nes ne pora tukstanciu kas nuplestu ir man gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar šnekėjau su pažistama mėsos prekeive Panevėžio miesto turgaus.Klausiau kokia mėsa pardavinėja...aišku kiauliena :) Nustebino tai kad visame turguje yra tik vienas žmogus,kuris kartais turi avienos :icon-exclaim: Ją išperka kaip mat,kaina 20-25Lt/kg.O va jautiena sunku parduoti,nelabai perka...tai gal kam pravers tokia informacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donatai tinka .tai gal avytę galima būtų duoti jau su atsivestais ėriukais ( kad būtų moteriškos giminės). O jei dadėsiu aviną tai gal ir man naują svetainę sukursi?Aš galvoju kad nemaišytų avinas ir tavo avytėms t.y. pagerintų mėsingumą.

ok sutarta :) man patinka toks susitarimas. Bet tai tavo svetaine man visai patinka ir dabar kokia yra :) jei ka parasyk apie koki adresa planuotumei avininku asociacijai bet rasyk i privacia zinute PM :) nes viesai isanksto sakyti viesai neapsimoka, bo gali kas nors prichvatizuoti adresa. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau įvairiais būdais ,,kabintis" į žemės ūkį. Laikau ne tik galvijus,bet ir avių. Tiesa,dabar jų bandą sumažinau,nes paskutiniuoju metu krito avių kainos,sunkoka jas parduot,o dar didesnės problemos su vilna.

Jūsų nuomonė apie šią gyvulininkystės šaką... :icon-wink:

Viena zinau , nereikia blaskytis!

Kaip, kad sako (gerai ten kur musu nera)

Nes kokia ukio saka bepaimtume, visur rizika, visur savi niuansai...

Vieni metai pasakiski,o kitais jau atrodo blogiau ner kur..

Manau reik uzsiimt keliom srytim, kad kompensuotu viena kita, bet kas kitas geriau zinos, jei ne pat.

Nes atsiras tokiu kurie sakys devyni amatai, desimtas badas..

Tarpkitko, pati uzejau tam, kad noriu pradet avininkyste, zadu registruot ekologini uki,o ten yra 7ha pievos uz kuria negaleciau gaut ismoku neturedama gyvuliu,o art negaliu, nes NATURA2000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmz man irgi dabar idomu vienas dalykas pasidare kiek standartiskai vienai eriavedei turi buti kvadraturos, pagal reikalavimus??? Planuosime tvartuka statytis tai noretume koki ant ziemos kad 100 eriavedziu iseitu normaliai laikyti, koks turetu buti tada bendro gardo plotas tokiam kiekiui???

Yra pirkt knyguciu, AVININKYSTE

pvz.LZUU knigyne

Na bet zinoma geriau kai pataria tas, kuris su tuom realiai dirba, geras klausimukas.

Nors turim tuscia tvarta ir del to galvos nesuku, ko bijau tai kai reiks ganyt, kaip su VILKAIS

:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...