Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

1 valandą ago , Vilius said:

O agronomai porina uz geros savaitėlės 10d bėgyje ;) kur teisybė ? Galvoju per du kart po 100kg+100kg(veliau)

Maisto medžiagų įsisavinimas kviečiams N:S santykis 7:1. Esmė tame, kad siera reikia dalyti dalimis nes jau kažkada esu rašęs, kad siera yra judresnė už azotą, o ne atiduoti per vieną kartą na jei klystu seni vilkai pataisys 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , aladinas said:

Maisto medžiagų įsisavinimas kviečiams N:S santykis 7:1. Esmė tame, kad siera reikia dalyti dalimis nes jau kažkada esu rašęs, kad siera yra judresnė už azotą, o ne atiduoti per vieną kartą na jei klystu seni vilkai pataisys 

Su pirmu tresimu sieros dali atiduodat ir antra dali su antra tresimu? Cia ir rapsui tas pac galioja?

Nes as iskarto visa atiduodavau siera po pirmi tresimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , aladinas said:

Maisto medžiagų įsisavinimas kviečiams N:S santykis 7:1. Esmė tame, kad siera reikia dalyti dalimis nes jau kažkada esu rašęs, kad siera yra judresnė už azotą, o ne atiduoti per vieną kartą na jei klystu seni vilkai pataisys 

Sieros issiplovimas tiesiogiai priklauso nuo jos formos trasose. Taip pat ir dirvos, auginamu augalu, oro temperaturos ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Minduksx said:

Nors dar kas32 neisbandėm bet kyla mintis kitą metą trešti per du kart lyderis 25+S3  ir ant vėliavinio salietros ar kaso, tada nereiktų su sulfatu atskirai lakstyt arba išvis su dviem trešimais apsieit

Ant veliavinio kas'as- daugiau zalos, negu naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

31 minutes ago, Vilius said:

Man net keistai skamba. Kai bandoma viska sumalt i vieną ir kaip apsisukt su mažiau trešimų skaičiumi. Nori gero derliaus turi dirbt. O ne galvot kaip kuo mažiau per lauka su barstytuvu ar purkštuvu pravažiuot.

Viliau kada antrą tręšimą salietra darysi ir kokia norma? Aš šią sav padaviau po140, ir kitos sav gale sulfatas po 120 ir dar salietros po kokius 200

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema tikrai ne apie politika. Minduksx užaugint pelningiau tai atlikti darbus kuo tiksliau ir laiku, o ne taupant važiavimo skaičiumi. Pora dienu daugiau pabirbent nematau nieko blogo. ;)

Pačiam aktuali tema su KASu nes kogero kitamet salietros bus atsisakyta visiškai ;) kol laiko yra renkam info aoie kaso panaudojima :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42 minutes ago, paulius radvila said:

Dideja garavimas, su plysiniais purkstukais, lapu krasciukai labiau apskrunda. Vienintelis variantas laistant su zarnom vakarais gal ir gerai, bet tada jau salietra gaunasi patogiau

Galvojau pirkti zarnas bet laistau su ciurksliniais, neskiesta iki veliavinio lapo ir nieko jiems neatsitinka.Aisku pataikau kai saules nera arba vakare.Jei kokio lapo dalis apdega greitai sugyja.Barsciau salietra ant veliavinio,buvo rasa, lygiai taip pat buvo kai kur lapai apdege bet kazkokios problemos del to nematau.Dabar kai kainos skiriasi ryskiai KASo ir salietros tai pinigeliai pasitaupo .Nieko pries neturiu salietrai,bet norisi kad daugiau liktu.

 

28 minutes ago, Vilius said:

Pasiskaitinėjus foruma. Ir antram kartui purškiant kasa galima ir su rukiniais varyt jei viskas gerai su tam tikrais niuansais ;) 

Jeigu tas antras kartas savaite po pirmo tai taip,bet kai lapu daug jau buna apdeginimu.

Jeigu KASa ruosiates naudoti rimciau siulau isigyti purkstukus ir laistyi.Esu rapsa laistes kai butonai buvo ir nieko baisaus.Dar vienas mano pastebejimas butu toks kad pirmam startui KASo reikia didesnes normos 250-300kg nes nitratinio azoto nera daug.Amidinis lieka veliasniam maitinimuisi.Arba startui  salietros 120-150 ir KASo 200 kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau ir as KASa, pirma karta praktikoj, tuo paciu ir purstuvo ibandymas buvo. treciau kviecius kurie praeita sekmadieni gavo salietros, tai jau konkreciai atsigave, manau salietra jau po truputi  valgo. kaso gavos po 190l kazkur, variau su indzektoriniais, tik dirva slapoka, per siauros purkstuvo padangos. bet siaip daug makarai, nera tempo, dar visi tie pildymai ir pan. procesas man nelabai patiko, gal bent rezultatas maloniai nustebins. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , manttys said:

isbandziau ir as KASa, pirma karta praktikoj, tuo paciu ir purstuvo ibandymas buvo. treciau kviecius kurie praeita sekmadieni gavo salietros, tai jau konkreciai atsigave, manau salietra jau po truputi  valgo. kaso gavos po 190l kazkur, variau su indzektoriniais, tik dirva slapoka, per siauros purkstuvo padangos. bet siaip daug makarai, nera tempo, dar visi tie pildymai ir pan. procesas man nelabai patiko, gal bent rezultatas maloniai nustebins. 

Laistant tempas 12-13km\h,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , manttys said:

mano raudoni purkštukai, neįmanoma tokiu tempų pasiekti, plius reljefas ne itin lygus, nepalakstysi. greitis buvo apie 8 prie 3 bar. Pildžiau po kūbą ir tai sminga velniškai, reikia tokiam ankstyvam tręšimui kažką galvoti su ratais platesniais

Kai nepilnai isdziuve pirma kart pralekiu su salietra koki 150-200kg,vezes prasimina, apdziuna, tada KASa laistau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kas dar pirmus trešimus su salietra daro. Bet laukai pradžiuve gerai . Šiandien su 3 kubu purkštuvu purškiau kviečius eina užtikrintai ir niekas neklimsta taip, kad tokiu laiku be problemu eitu ivaziuot kasa purkšti. Na o, kad nėra našumo tai purkštuvas turi turėti atitinkamu purkštukus. Aš IDKT 05 susidesiu ;) nes dabar 04 tai net vandeni 200ltr prie 14kmh neišpurškia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi vakar vaziavau ir keleta kartu vos islipau. Bendra lauko bukle - plastelinas. Tesiau pries savaite ir buvo vienas prie vieno. Tiesiog visa penktadienio nakti lijo,sestadieni kieme vanduo stovejo. Tiesiog skirtingos salygos ir tiek :) siandien irgi nulijo. Zodziu,salygos augimui dabar neblogos

 

Tiesa purkstuvo ratai 300, noreciau bent 520 pavasariui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, manttys said:

Taigi vakar vaziavau ir keleta kartu vos islipau. Bendra lauko bukle - plastelinas. Tesiau pries savaite ir buvo vienas prie vieno. Tiesiog visa penktadienio nakti lijo,sestadieni kieme vanduo stovejo. Tiesiog skirtingos salygos ir tiek :) siandien irgi nulijo. Zodziu,salygos augimui dabar neblogos

 

Tiesa purkstuvo ratai 300, noreciau bent 520 pavasariui

Turiu purkstuvui placius ratus,naudojau tik viena sezona,nieko gero, arba dar blogiau.Stumia pries ratus kose ir traktorius nebepatraukia,buksuoja.Platus ratai tik traktoriui,purkstuvas su siaurais nors ir pjauna giliau bet lengviau vilkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...