Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 5 valandas, Paska1 pranešimas:

Kas auginate Emili kaip šita veislė?

 

mes bandem pernai, rudeny buvo patys graziausi is visu bet pavasary saknys nesivyste, bijo labai sausru, kulem kokia 1.5 tonos maziau nei skageno ir klase tik antra nes saiko nebuvo. be to puola miltlige juos daugokai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, PingOx pranešimas:

Kur įnoriai pasireiškia? Ką reikia žinot auginant?

man tai vienintelis uzkliuvo dalykas, kad be proto krumijasi pavasary noretusi gausiau pirma kart trest bet sita veisle reik atsargiai. daviau 100 veiklios is pradziu, po to dar sulfatas po savaites geros, ir stiebu prisidaugino dvigubai nei reikia, o nuo tokio tankumo prasideda skagenui budingos problemos,  visoki atmetimai ir sieno o ne grudu auginimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, ignas.d pranešimas:

man tai vienintelis uzkliuvo dalykas, kad be proto krumijasi pavasary noretusi gausiau pirma kart trest bet sita veisle reik atsargiai. daviau 100 veiklios is pradziu, po to dar sulfatas po savaites geros, ir stiebu prisidaugino dvigubai nei reikia, o nuo tokio tankumo prasideda skagenui budingos problemos,  visoki atmetimai ir sieno o ne grudu auginimas.

Šiemet nesikrūmino praktiškai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Viena ziemkenciu lauka po pupu ziauriai isare sernai. Kazi jei pavasari isejus vasarojaus ant jo? Ar tiesiog kapitaliai viska perset? Aisku, gal dar dalis atsigaus, bet stebuklu nebus

Su rapidu trauksi ir bus pasaka. Tik ankstyvesniu riektu pasiieskoti kvietuku. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

Su rapidu trauksi ir bus pasaka. Tik ankstyvesniu riektu pasiieskoti kvietuku. 
 

 

 

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

Viena ziemkenciu lauka po pupu ziauriai isare sernai. Kazi jei pavasari isejus vasarojaus ant jo? Ar tiesiog kapitaliai viska perset? Aisku, gal dar dalis atsigaus, bet stebuklu nebus

Esu bandes - seja kuo anksciau, ankstyva veisle - zieminiai "palaukia" vasariniu. Aisku atsiranda nuansu su purskimais, bet prisistaikyti galima. Normaliais metais is tokio lauko "misinys" dave vidutini derliu su labai aukstais kokybiniais parametrais. Dar is esmes taip sejant susiaktyvina zieminiai su krumyjimusi ir tada jau ten uzstelbia vasarinius, bet kur tusti plotai ten isipaiso vasarojus. Jei tik konkretus plotai "isarti" tai ten seciau normalia norma vasariniu, o i zieminius stengciausi neilisti, bet jei visas laukas - naudodavau puse seklos normos, nu iki 140 max. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , dzipas pranešimas:

 

 

Esu bandes - seja kuo anksciau, ankstyva veisle - zieminiai "palaukia" vasariniu. Aisku atsiranda nuansu su purskimais, bet prisistaikyti galima. Normaliais metais is tokio lauko "misinys" dave vidutini derliu su labai aukstais kokybiniais parametrais. Dar is esmes taip sejant susiaktyvina zieminiai su krumyjimusi ir tada jau ten uzstelbia vasarinius, bet kur tusti plotai ten isipaiso vasarojus. Jei tik konkretus plotai "isarti" tai ten seciau normalia norma vasariniu, o i zieminius stengciausi neilisti, bet jei visas laukas - naudodavau puse seklos normos, nu iki 140 max. 

Ruduo ilgas gal bus ir atsigaus biski..

20201010_161937.jpg

20201010_161940.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-30 at 23:59, tom tom pranešimas:

Aš Skageną iškeičiau į Etana. Tam tikrose vietose įnoringa veislė, reikia mokėt auginti. Trijų metų vidurkis 8.2 t/ha. Klasė stipri 1 arba extra prie 170 vm azoto. 

Aš neišmokau auginti nors derlius geras bet antra klasė. Kai skagenas eina ekstra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-31 at 22:54, ignas.d pranešimas:

man tai vienintelis uzkliuvo dalykas, kad be proto krumijasi pavasary noretusi gausiau pirma kart trest bet sita veisle reik atsargiai. daviau 100 veiklios is pradziu, po to dar sulfatas po savaites geros, ir stiebu prisidaugino dvigubai nei reikia, o nuo tokio tankumo prasideda skagenui budingos problemos,  visoki atmetimai ir sieno o ne grudu auginimas.

Sėji anksti ir turėsi 4-5stiebus ir pavasari nesikrumys 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , ramas 1 pranešimas:

Pabego rapso pabiros kvieciuose buvo purksta Diflanil .Ka patartut  Ergon? ar kokiu velniu?Nes pavasari paskui gali tekt sprest dideli galvosuki.Nedaskaiciau O LA konsultatas.ima,ima.

 

Trimeriuko 15g jei didesnis 20g or vsio aš or perpurškiau kompletas didelių rapso pabirų nepaėmė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...