Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 11 minutes , LS1 pranešimas:

viename nepurkstame lauke priaugo nemazai piktzoliu, jau yra iki 10cm aukscio, rodo savaite i prieki dar silta ora, turiu likusio legacy, verta dar nupurkst ar jau palikt iki pavasario?

Jei tą dieną kai purkši bus bent 12c ir po to tą sav ar pusantros bent 10c tai manau verta. Aš savo dar ir savaitgalį purškiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , LS1 pranešimas:

viename nepurkstame lauke priaugo nemazai piktzoliu, jau yra iki 10cm aukscio, rodo savaite i prieki dar silta ora, turiu likusio legacy, verta dar nupurkst ar jau palikt iki pavasario?

Legasy dirvinis, per lapus tai mažas tik gerai paima, jei rašai kad 10 cm - sunkiai. Gal bent pristabdys nežinau net. Aš savo ir laukdanas drėgmės pralaukiau koki 10 dienų tai kitos ir tokios nei vysta nei nevysta bet mano jau senokai purkšta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , sigitass pranešimas:

Legasy dirvinis, per lapus tai mažas tik gerai paima, jei rašai kad 10 cm - sunkiai. Gal bent pristabdys nežinau net. Aš savo ir laukdanas drėgmės pralaukiau koki 10 dienų tai kitos ir tokios nei vysta nei nevysta bet mano jau senokai purkšta

turiu ir trimmer likusio, gal verta legacy+trimmer tada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, LS1 pranešimas:

turiu ir trimmer likusio, gal verta legacy+trimmer tada

O vien trimer neužtektu? Vistiek kas jau dygę tas išdyge kažin ar bereikia dirvinio nebent veikimo spektras mažas trimerio (nesu naudojęs aš jo), vistiek pavasari perpurkši? Jei jau žolės didokos ir javai pasikrumyje nekažką pasieks ant dirvos. O legacy ar ne iki krūmijimosi purškiamas etiketę paskaityk ką rašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-10-12 at 21:49, tadasjo pranešimas:

Bet sitie produktai rudeni neregistruoti naudoti. Pernai prastai diflanil suveike pries rapsu pabiras, bet kaltr suverciau del netinkamu purskimo salygu bei pavrluoto sakyciau purskimo. 2018 legacy 500 susitvarke graziai.

šiemet legacy žirnius paleido vat ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, LS1 pranešimas:

viename nepurkstame lauke priaugo nemazai piktzoliu, jau yra iki 10cm aukscio, rodo savaite i prieki dar silta ora, turiu likusio legacy, verta dar nupurkst ar jau palikt iki pavasario?

Legacy iki keturiu lapeliu tinkamas. Geriau kazka kito dabar reiketu. 

P.S. Ziuriu Diflanil (veikli medziaga ta pati) raso kad galima iki krumijimosi pabaigos naudoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, LS1 pranešimas:

viename nepurkstame lauke priaugo nemazai piktzoliu, jau yra iki 10cm aukscio, rodo savaite i prieki dar silta ora, turiu likusio legacy, verta dar nupurkst ar jau palikt iki pavasario?

Tikrai 10cm neims,praktiškai tik skilčialapių ar čiut didesnes teima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ceck pranešimas:

pernai ant juodos žemes tai žirniu nebuvo matyt,sakau gal dėl sausros šiemet taip,nes kur buvo sudygę pastresavo,balti lopai ant lapukų atsirado bet nesuvartė jų

Aš žirnius pučiu su legacy ,sudygusius tai visada tos baltos dėmelės atsiranda ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , dvidas pranešimas:

Gal neteisngai parašiau ,pavasari pasėtus žirnius pučiu

Aš ir vienais metais purškiau žirnius su legacy - kiečių priaugo tai nekažką. Bent man vadyba aiškina kad legacy ima žirnius dygstančius ir katik išlindusiu, jei dėmelės buvo vadinasi veikia ir žirni tik peraugęs tai atsilaikė, man pernai kviečiuose žirnių pabiras nuėmė ir pradžioj stovėjo su dėmelėm po kiek laiko nuvažiuoju dingę jau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , sigitass pranešimas:

Aš ir vienais metais purškiau žirnius su legacy - kiečių priaugo tai nekažką. Bent man vadyba aiškina kad legacy ima žirnius dygstančius ir katik išlindusiu, jei dėmelės buvo vadinasi veikia ir žirni tik peraugęs tai atsilaikė, man pernai kviečiuose žirnių pabiras nuėmė ir pradžioj stovėjo su dėmelėm po kiek laiko nuvažiuoju dingę jau. 

Vadinasi jei purški kol piktžolės mažos ar jų nėra, o žirniai dar nesudygę tai turėtu nei žolės nei žirniai nesudygti, o jei lauki kol žirniai paaugs kad nebenukirstu jų tai ir žolės peraugusios kurių legacy nebeima tai tas variantas žirniuose netinka bent jau mano bandyme nieko nesigavao - tiksliau pieva gavos viename važiavime kury bandžiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , sigitass pranešimas:

Aš ir vienais metais purškiau žirnius su legacy - kiečių priaugo tai nekažką. Bent man vadyba aiškina kad legacy ima žirnius dygstančius ir katik išlindusiu, jei dėmelės buvo vadinasi veikia ir žirni tik peraugęs tai atsilaikė, man pernai kviečiuose žirnių pabiras nuėmė ir pradžioj stovėjo su dėmelėm po kiek laiko nuvažiuoju dingę jau. 

Taip su kiečiais problema ,bet šiemet purškiau ta pati lauka su feniks ,buvo dar kikučiu ir su legacy tai skirtumo nemačiau ,tik kiek iš savo praktikos supratau,tai dėl kiečių,jei lauke jų yra buve tai pavasari reik nepatingėt ir žeme dirbt bent koki karta daugiau nei paprastai po arimo gal nėra tos problemos,o aš skutu ,o kokia norma dejai legacy kad dykstančius žirnius paėmė,aš esu visaip išbandes ,tai žirnius pradejo imt kai dėjau 0,6kg/ha legacy.o kokie 0,4 tik gerai sustresina,nesvarbu sudyge ar ne

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, dvidas pranešimas:

Taip su kiečiais problema ,bet šiemet purškiau ta pati lauka su feniks ,buvo dar kikučiu ir su legacy tai skirtumo nemačiau ,tik kiek iš savo praktikos supratau,tai dėl kiečių,jei lauke jų yra buve tai pavasari reik nepatingėt ir žeme dirbt bent koki karta daugiau nei paprastai po arimo gal nėra tos problemos,o aš skutu ,o kokia norma dejai legacy kad dykstančius žirnius paėmė,aš esu visaip išbandes ,tai žirnius pradejo imt kai dėjau 0,6kg/ha legacy.o kokie 0,4 tik gerai sustresina,nesvarbu sudyge ar ne

 

Auginam žirnį, daro gera darbą

received_875545249646231.jpeg

received_788947948616475.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...