Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Sveiki, mano tas pats, pasitariau dar su Linas Agro  konsultante  pirkdamas  mikrikus, " sako purkšk mikrikus,  o sekancia diena  jau gali purkst  herbicidus + Cykocel dar gerriau , sumazins stresa "   taip ir padariau, bet vaizdelis kaip pas JUS  !  kaip su LIEPSNOVAMZDZIU  :eusa-doh:  nupurskus. Isvada  reiskiasi , kad  visi skirtingai darom, bet vaizdelis tas pat , reiskiasi " šuo pakastas " kitur........   O kur ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano tas pats, pasitariau dar su Linas Agro  konsultante  pirkdamas  mikrikus, " sako purkšk mikrikus,  o sekancia diena  jau gali purkst  herbicidus + Cykocel dar gerriau , sumazins stresa "   taip ir padariau, bet vaizdelis kaip pas JUS  !  kaip su LIEPSNOVAMZDZIU  :eusa-doh:  nupurskus. Isvada  reiskiasi , kad  visi skirtingai darom, bet vaizdelis tas pat , reiskiasi " šuo pakastas " kitur........   O kur ?

 

cycocel sumazina stresa? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ir visko gave bet jau isaiskinau pusesere agroome sake kad nudeginti cia.

Labiausiai panašu į nudeginimą. Azoto trūkumui per tamsūs. P ar K trūkumo panašumų yra bet mažiau tikimybės manau jei tręšta. Pritarsiu tavo pusseserei agronomei. Ieškok priežasčių kur padarei klaidų su purškimais, bus pamoka ateičiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzpurksiu amino rugsciu ryt sake turetu atsitaisyt ir derlius neturetu pabloget sake.

Nuo tokių padeginimų kartais net gi geriau gaunasi, kaip nuo skiepų žmonėm. Juk stresų dar bus ir ateityje. Artimiausiu metu jau šiąnakt prognozuojamos šalnos, po to kažkur apie pirmadienį. Stresų augalams netrūksta, kaip ir ūkininkams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drapox o kokias klaidas tuomet padare Mindux?

Nu aš ne ekstrasensas, reiktų kad parašytų kokia bent jau technologija naudota ir kokiom sąlygom purškimai atlikti. Nu bent jau man tai stebūklų nebūna. Jei prisidirbi tai ir prisidirbi ir turi, o jei ne tai ir nebūna jokių nesąmonių. Kartais ir šešiaaukščius miksus purškiu ir nieko, jei tik laikaisi bent jau elementarių rekomendacijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...