Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

pries 2sav maciau prie Opoles,Ciestachovos,ryte barste trasas pilnumoj,nors zieminiu spalva buvo kaip sieno...Cia pieciau lekijos nuo centro

Kokia sieno spalva ar atspalvis? Sauso? Zalio?

sieno.sa

uso sieno.jei zalia butu,tai rasyciau kad zalios spalvos :)

o cekijoj teko matyti vienas laukas rudas,kitas zalias.ir daug kur taip.gal sakau veisle kita ar kvietrugiai,kvieciai,rugiai skirtingai perziemoje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries 2sav maciau prie Opoles,Ciestachovos,ryte barste trasas pilnumoj,nors zieminiu spalva buvo kaip sieno...Cia pieciau lekijos nuo centro

Kokia sieno spalva ar atspalvis? Sauso? Zalio?

sieno.sa

uso sieno.jei zalia butu,tai rasyciau kad zalios spalvos :)

o cekijoj teko matyti vienas laukas rudas,kitas zalias.ir daug kur taip.gal sakau veisle kita ar kvietrugiai,kvieciai,rugiai skirtingai perziemoje...

Ir Lietuvoje tokiu vaizdu pilna, kai gretimi laukai skiriasi kaip diena nuo nakties. Teko pastebet kedainiu pusej, ir aplink vilkaviski, marijampole...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad mano seti 09.29.o ruduoja.visumoj laukas toks parudaves is toliau atrodo,opriejus arciau matosi kad rudos tik virsuneleir ant kalniuku daugiau rudu.kazkas miska veze per lauka,tai toj vietoj kur vezosbuvo-isvis rudi,be gyvybes pozymiu.

ir apsvieskit kokia padetis siom dienom su ziemkenciais,nes ne ant zemeles lietuvos daba randuosi.sako silumos sian mestelejo,gal jau jie galvas kelia?

p.s.grysiu kita sav :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad mano seti 09.29.o ruduoja.visumoj laukas toks parudaves is toliau atrodo,opriejus arciau matosi kad rudos tik virsuneleir ant kalniuku daugiau rudu.kazkas miska veze per lauka,tai toj vietoj kur vezosbuvo-isvis rudi,be gyvybes pozymiu.

ir apsvieskit kokia padetis siom dienom su ziemkenciais,nes ne ant zemeles lietuvos daba randuosi.sako silumos sian mestelejo,gal jau jie galvas kelia?

p.s.grysiu kita sav :lol:

Mano kaimynas sejo gan velai, tai kvieciai vos sudykt spejo, bet perziemojo gerai, tik kad nera veslus. tai siandien trasas barste jokiu provezu neisplove, vos matosi kad pravaziuota traktorium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgalį manau jau lėksiu žieminį rapsą tręšt, gal ir kviečių dalį ;DDD o dar norėjau paklausti protingų žmonių : rapsai, kurie augo balose, perpjovus matosi šerdyje plyšelis toks, kaip ertmė, kurios kraštai šiek tiek parudavę. Tačiau tas rapsas jau leidžia naujus lapus ir turi daug baltų, naujų šaknelių . Kaip manot, jis gyvens ar laikui bėgant nusibaigs ??? Šiaip medžiagom judėti šaknimi yra daug gražios , baltos šaknies dalies, tik vidurys toks neaiškus ??? Niekad neatkreipėt dėmesio, kas gaunasi tokiu atveju ? :eusa-think:

O gal kas nors norėtų pakomentuot mano klausimą ??? Įdomu visgi ;)

gyvens tas tavo rapsas ;) palepink kokiom amynrugstem ir apsigydis viska. ;)

nereik cia jokiu amonruksciu jokiu nesamoniu!

ten boro trukumas is rudens buvo, per mazai sudeta priklausomai nuo dirvoziemio gali reiket ir 300 g/ha kartais uztenka ir 100/ha veiklios medziagos, mazina atsparuma issiemojimui bet jei isziemojo tai viskas gerai tik dabar nepagailet boro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad mano seti 09.29.o ruduoja.visumoj laukas toks parudaves is toliau atrodo,opriejus arciau matosi kad rudos tik virsuneleir ant kalniuku daugiau rudu.kazkas miska veze per lauka,tai toj vietoj kur vezosbuvo-isvis rudi,be gyvybes pozymiu.

ir apsvieskit kokia padetis siom dienom su ziemkenciais,nes ne ant zemeles lietuvos daba randuosi.sako silumos sian mestelejo,gal jau jie galvas kelia?

p.s.grysiu kita sav :lol:

Mano kaimynas sejo gan velai, tai kvieciai vos sudykt spejo, bet perziemojo gerai, tik kad nera veslus. tai siandien trasas barste jokiu provezu neisplove, vos matosi kad pravaziuota traktorium.

kada tas gan velai?ir tarp kupiskio ir marijampoles keli laipsniai galejo skirtis.pas mus buvo30-32 minuso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik cia jokiu amonruksciu jokiu nesamoniu!

ten boro trukumas is rudens buvo, per mazai sudeta priklausomai nuo dirvoziemio gali reiket ir 300 g/ha kartais uztenka ir 100/ha veiklios medziagos, mazina atsparuma issiemojimui bet jei isziemojo tai viskas gerai tik dabar nepagailet boro

Aurimai as taip kategoriskas nebuciau pries aminrugstis (zinoma netie kiekiai ka rekomenduoja pardavejai) , tik cia ne ta vieta kada jas naudoti , del boro sutinku , uzmes dabar ir pasitaisis reikalas o del karbamido naudojimo mano nuomone apsiverte 100proc , jo isvis nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik cia jokiu amonruksciu jokiu nesamoniu!

ten boro trukumas is rudens buvo, per mazai sudeta priklausomai nuo dirvoziemio gali reiket ir 300 g/ha kartais uztenka ir 100/ha veiklios medziagos, mazina atsparuma issiemojimui bet jei isziemojo tai viskas gerai tik dabar nepagailet boro

Aurimai as taip kategoriskas nebuciau pries aminrugstis (zinoma netie kiekiai ka rekomenduoja pardavejai) , tik cia ne ta vieta kada jas naudoti , del boro sutinku , uzmes dabar ir pasitaisis reikalas o del karbamido naudojimo mano nuomone apsiverte 100proc , jo isvis nereikia.

nu nu Algi placiau?

kodel nereikalingas karbamidas? del biureto ar kas... :eusa-think:

del amyno rygsciu: perdai dariau bandyma tiek rapse tiek kvieciuose didziausias efektas jo matesi rapse,maziau kvieciuose.

stovi dabar du konteineriai amynrugsciu kieme, naudosim kartu su grynu kasu laistant....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik cia jokiu amonruksciu jokiu nesamoniu!

ten boro trukumas is rudens buvo, per mazai sudeta priklausomai nuo dirvoziemio gali reiket ir 300 g/ha kartais uztenka ir 100/ha veiklios medziagos, mazina atsparuma issiemojimui bet jei isziemojo tai viskas gerai tik dabar nepagailet boro

Aurimai as taip kategoriskas nebuciau pries aminrugstis (zinoma netie kiekiai ka rekomenduoja pardavejai) , tik cia ne ta vieta kada jas naudoti , del boro sutinku , uzmes dabar ir pasitaisis reikalas o del karbamido naudojimo mano nuomone apsiverte 100proc , jo isvis nereikia.

Gal gali placiau apie bora :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nu Algi placiau?

kodel nereikalingas karbamidas? del biureto ar kas... :eusa-think:

del amyno rygsciu: perdai dariau bandyma tiek rapse tiek kvieciuose didziausias efektas jo matesi rapse,maziau kvieciuose.

stovi dabar du konteineriai amynrugsciu kieme, naudosim kartu su grynu kasu laistant....

kokios tos aminorugstys? pavadinimas? :)

ruter aa ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seta su Amazone D9Super. veisle tai ADA. pasejo taip prastai nes gale aketeles nebeuzzere grudu. o kai yra aketeles tai kekviena vagele buna svari ir grazi . :eusa-drool:

Cia ne aketeliu beda ;) man rodos tarpine prasta tarp vairo ir sedynes :) Beja jei cia smelis tai irgi panasus vaizdas gali buti aisku vasara derlius bus niekinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik cia jokiu amonruksciu jokiu nesamoniu!

ten boro trukumas is rudens buvo, per mazai sudeta priklausomai nuo dirvoziemio gali reiket ir 300 g/ha kartais uztenka ir 100/ha veiklios medziagos, mazina atsparuma issiemojimui bet jei isziemojo tai viskas gerai tik dabar nepagailet boro

Aurimai as taip kategoriskas nebuciau pries aminrugstis (zinoma netie kiekiai ka rekomenduoja pardavejai) , tik cia ne ta vieta kada jas naudoti , del boro sutinku , uzmes dabar ir pasitaisis reikalas o del karbamido naudojimo mano nuomone apsiverte 100proc , jo isvis nereikia.

jos nera blogai, bet kaina didele o nauda vos pastebima 2 ltr/ha ruterio naudos nieko, kaina litro apie 13 lt litrui jei desim kad ir penkis gausis 65 lt daugoka..

praeitu metu pastebejimas, pastebimos naudos nematyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandi su zvanu padarem mini lauko diena ir nustebau del savo kvieciu, kad tokie tankus vietomis virsyja 1000vnt/m2 kvietrugiai tas pats, rapsas 30vnt/m2 su rapsu tvarkoj bet kvietrugiai su kvieciais trup per tankus, nors is studiju laiku prisimenu,kad sakydavo,kad turi buti tiek,nes turi dar atkristi silpniausi kad liktu 700-800vnt/m2 paskui dar reikes kulti 10t/ha :lol:;)

kas del ruterio pernai turejau gera eksperimenta, bet gaila,kad jo neiamzinau. i gryna kasa dejom 4l/h ruterio efektas matesi ant rapso zymus,ant javu silpnesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Derlius bus tikrai prastas. :) nes pasisleps smelyje viskas... Nu nereikia tiap jau ant mane lazdavoti :icon-rolleyes: . as zinau kaip paseja su aketelem ir kaip seja kai jos nudilusios. :icon-wink:

Buvau as ir pasejas viena rata aketeliu nenuleides.. vaizdas nesiskiria :icon-wink::icon-exclaim: taip kad ne aketelese beda. O antra klaida daroma ta kad smelinguose dirvozemiuose seti kviecius neprotinga... :icon-wink:

Vytas as ruteri maisiau su amonio sulfatu 20kg/ha ir specialiai palikau ruozeli nepurksta nu kazkaip nesimate zymaus efekto. Tai vadinas labai gerai kulsi 10t/ha :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...