Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

raimisx nesupyk bet ir pas mane sirvinta salcius l. gerai atlaike bet abydna kad moliuose ant kalnu 99% o gerose zemese prasciau o problema pas mane ne issalimas o sukaitimas- supelyjimas tose vietose kur buvo per daug sneigo.

dar prdursiu pries didziuju vasario salciu atsilima nutirpde kalnus ir stovelo per visus salcius atidengti bet atsigauna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad nera tos veisles kad neisaltu, pas mus ir ada ir zenta tik pakrasciuose ir salia kokio miskelio biski liko, nors is pradziu atrode visai neblogai daugelis lauku bet per paskutine savaite kardinaliai vaizdelis pasikeite. Kvietrugiai tik zaliuoja.

Tai čia sėjat tokias, kad garantuotas iššalimas būtų, kad gauti draudimą. Kito var nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad nera tos veisles kad neisaltu, pas mus ir ada ir zenta tik pakrasciuose ir salia kokio miskelio biski liko, nors is pradziu atrode visai neblogai daugelis lauku bet per paskutine savaite kardinaliai vaizdelis pasikeite. Kvietrugiai tik zaliuoja.

Tai čia sėjat tokias, kad garantuotas iššalimas būtų, kad gauti draudimą. Kito var nematau.

Ir kokiu veisliu pagal Jus perziemojimas tiketinas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad nera tos veisles kad neisaltu, pas mus ir ada ir zenta tik pakrasciuose ir salia kokio miskelio biski liko, nors is pradziu atrode visai neblogai daugelis lauku bet per paskutine savaite kardinaliai vaizdelis pasikeite. Kvietrugiai tik zaliuoja.

Tai čia sėjat tokias, kad garantuotas iššalimas būtų, kad gauti draudimą. Kito var nematau.

Ir kokiu veisliu pagal Jus perziemojimas tiketinas?

Jei pernai peržiemojo Ada, Zentos, Olivin, tai ir šiemet tikėtinas, bet aišku negarantuotas. Man stipriai apšalo iki 90% tik pernai ir tik Turkis, mat irgi buvau panorėjęs "praturtėti" kuldamas po 10 tonų. :lol: Bet greitai tos fantazijos praėjo ir šiemet sėjau tik Ada ir Zenta. Kolkas žaliuoja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia sėjat tokias, kad garantuotas iššalimas būtų, kad gauti draudimą. Kito var nematau.

Ir kokiu veisliu pagal Jus perziemojimas tiketinas?

Jei pernai peržiemojo Ada, Zentos, Olivin, tai ir šiemet tikėtinas, bet aišku negarantuotas. Man stipriai apšalo iki 90% tik pernai ir tik Turkis, mat irgi buvau panorėjęs "praturtėti" kuldamas po 10 tonų. :lol: Bet greitai tos fantazijos praėjo ir šiemet sėjau tik Ada ir Zenta. Kolkas žaliuoja. :)

Gerai , kad sniego turejai netik savo saskaita bet ir mano ;) , tad tau isliko o man tavo paminetos veisles krito . Zodziu dabar varau didiji atsejima , kitamet turesiu daug vas kvieciu seklos , gal rezervuoti ;):lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia sėjat tokias, kad garantuotas iššalimas būtų, kad gauti draudimą. Kito var nematau.

Ir kokiu veisliu pagal Jus perziemojimas tiketinas?

Jei pernai peržiemojo Ada, Zentos, Olivin, tai ir šiemet tikėtinas, bet aišku negarantuotas. Man stipriai apšalo iki 90% tik pernai ir tik Turkis, mat irgi buvau panorėjęs "praturtėti" kuldamas po 10 tonų. :lol: Bet greitai tos fantazijos praėjo ir šiemet sėjau tik Ada ir Zenta. Kolkas žaliuoja. :)

Gerai , kad sniego turejai netik savo saskaita bet ir mano ;) , tad tau isliko o man tavo paminetos veisles krito . Zodziu dabar varau didiji atsejima , kitamet turesiu daug vas kvieciu seklos , gal rezervuoti ;):lol:

Tai kad nepadejo ir tas sniegas, z rapsas zuvo 100 proc , o kvieciai irgi labai isreteje dar mastau ar palikt ar kvietukus iset. pradziai apsesiu is rudens paliktus laukus, o paskui apie atsejimus galvosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai maisom, nes sulfatas minkstina kieta vandeni ir siaip patinka augalams :)

O kitas klausimas kiek duoti ant kvieciu sulfato su ruteriu planuoju 10-12kg sulfato tirpint gal galetu ir daugiau pamylet? tarkim koki 25-30kg sulfato ? 200ltr/ha skystimelio. Kad patinka augalams sutinku bet raso tipo kas ruterio su sieros produktais nerekomenduojama maišyti.... mačiau šiandien viena gan gražu kviečių lauka nuvirinta neaišku kuom... nesinori kad ruteris sureguotu su sulfatu neigiamai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...