Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

ryskiai pertankus paselis, su kasu purksta turejau tik 4 ha lauka, jame vienoje varpoje vidutiniskai 110 grudu, vina rekordine radau su 180 grudu, garbes zodis nemeluoju, tik sejos norma pas mane nedidele, daznam pavasari atrodo kad ryskiai per retas paselis, derlius is ha nebuvo rekordinis kazkur netoli 7 t bunkeriniu, nebuvo saiko svorio, siaip man kasas patinka, tik nevisada galiu ji naudoti, ten kur stulpai labai daug laiko sugaistama

gal 11 ir 18 varpoje? realiau skambetu. Ir tada 7t/ha realu butu... nes kitaip turėjai 70t/ha kult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau olivina ir flaita ar flyer kaip jis ten, siemet likau tik ant olivino

gal kitamet bus akvata etela pabandyti? rudeni pasejau su 63gr 1000grudu

kaip suprantu cia kazkokia veisle? tas "akvata etala". pernai taip pat turiu pasisejes kvieciu hibrido pabandymui,tik gaila,kad jis pasarinis tai bus mayt paciam kokia klase eina is jo isspausti,sejau 1mln.daigo/ha. tik trup per velai pasejau,is rudens nespejo pakankamai issikrumyti.

:lol: atleisk man uz tarme , akvata ar ukvata - noras noreti o veisle yra etela ir ja platina agrokoncernas. Kai siemet sejau apie 37-40 1000/gr tai si buvo man staigmena su 63gr/1000 . Sejau C2. Pasirodo veisle ceku selekcininku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KASas yra tresiamas ltr. o ne kg. :D

tai dar pasakyk kad ir veikli medziaga skaiciuojama ltr.,o ne vienam kg. :eusa-doh:

kasas tresemas kaip tik nori gali ir litrais ir kilogramais tik jau persiversti reikia 1ltr.= 1.28kg, juk saskaita israso kg,o ne litr.

o voras garantuoju, kad trese litr.o kas cia nuostabaus 160kg gryno azoto? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kaip kitais metais bus su es reikalavimais del azoto kiekio hektarui nes cia jau raso ,kad vel mus tikrins ir tikrins,nes vorui toks tresimas butu pirmas ir paskutinis :D

ne pirmas ir nepaskutinis,jei nesuklysiu buvo viena ha galima 170kg/ha v.m., dabar nezinau. o ir cia bendras azotas skaiciuojamas ant viso ukio nupirkto azoto ir dalinama is ukio ha, tai visai normalu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

170 vm/ha pagal nupirkta trasu kieki,tai jei priskaiciuosi azota is rudeniniu trasu tai 160 pavasarinio jau virsis norma,o je augini tik rapsus ir kviecius tai nezinau kaip galima nevirsit sio reikalavimo

o kas tave kontroliavo pernai ar jau siemet kiek tu nupirkai ir kiek tu patresiai? manes tai deklaruojant paklause mazdaug kiek as nuperku trasu azotiniu ir viskas...

ir kokia cia bus sejomaina,jei sesim tik kviecius ir rapsus... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na siemet zada sugrieztinti trasu ir pesticidu naudojimo kontrole tai ir neaisku kaip viskas bus.as kazkaip maniau kad 170vm/ha bendro azoto kiekis,jei tik organiniui tai viskas ok

taip, kol kas tik organiniui, bet matyt ateityje bus ir neorganiniui

Ne matyt, o tikrai bus. Dabar jau kontroliuoja organini azotą,bus ir mineralinis. Iš esmės kitaip ir būti negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, reiskiasi nebuvo kvailas klausimas, o tik atsakymas nelabai korektiskas mano atzvilgiu :) Vytas paaiskino butent tai ka norejau ir as atsakyti, kad saskaita israsoma ne uz litrus bet uz tonas... Klausiu del to, kad esu girdejes, jog voras yra kalbejes apie labai gera efekta purskiant 300ltr KASo, tai pamaniau gal zmogus norejo pasakyti 400kg...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries kelias dienas vezem pasarus zverim, laukuose sniego buvo gal 40cm sniego,atsikasus iki zemes ir su peiliu atpjoviau zemes gabaliuka,pasalo kazkur tik 10-15cm.

bet po tokiu dienu kaip dabar tai net neaisku kaip bus,nes krenta sniegas nuo stogu,net baisu... :eusa-think:

vokietijoj sake +12 saulute ridinejasi, :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pat naujus buvau atsikases rapsa, buvo viskas ok, vandens ne laso, pasalas buvo, bet dabar turbut jau nebera, nes grioviai pilnyn eina, prie namu turiu bent du tokius,

siaip gal ir gerai kad nebera to pasalo, snigas graziau nutirps, tiek kad traso i griovius bega, bet nieko nepasiksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pat naujus buvau atsikases rapsa, buvo viskas ok, vandens ne laso, pasalas buvo, bet dabar turbut jau nebera, nes grioviai pilnyn eina, prie namu turiu bent du tokius,

siaip gal ir gerai kad nebera to pasalo, snigas graziau nutirps, tiek kad traso i griovius bega, bet nieko nepasiksi

geriau trasos i griovi,nei rapsas i amzina atelsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...