Jump to content

ganyklu smulkintuvas


Biesas

Recommended Posts

sveiki,

dairinėjuosi žolės smulkintuvo. reikėtų prikabinamo prie MTZ 952.3.

niekur nerandu kokia galia reikalinga atitinkamam pjovimo plotui.

kartą teko matyt, kaip smulkino su prikabinamu smulkintuvu MTZ 80, smulkintuvo plotis apie tris metrus. ir neatrodė, kad būtų per sunku.

ir klausimas, kas panašiais prekiauja Lietuvoje. nes per www kol kas nerandu.

ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai OK parodyk man kur su ja sumulciuota. Ir as tau parodysiu kaip atrodo su mulciavimui skirtu aparatu sumulciuota :)

Bent jau ju puslapyje akcentuoja zoles nupjovima o ne mulciavima. Na bet tiek to as melagis bet kuriuo atveju jau dabar :)

Cia kaip mokinukiu dainoj :)

Spėju,nebuvai su tuo daiktu susidūręs.Pernai buvau panašią pasiskolinęs rapsienai nušienaut.Nukapojo puikiai,ant žemės stagarų nukirstų nesimatė.Prie to pačio ir ir parkelį pralėkiau,žolė dingo,kurmiarausių kaip nebuvę.dar buvau įkišęs į kemsyną tokį apie 2 metrų aukščio,tai ant žemės košė paskleista paliko.Tai ko dar iš tokio daikto norėti?O kas dėl galios poreikio,tai jd 6230 nelabai jautė tuos,berods,6 metrus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu ko gero nezinai kuo skiriasi mulciavimas nuo paprasto zoles nupjovimo. Ir nesek man pasaku kad diskines sienapjoves gali mulciuoti :D

Kazkiek supjausto sudauzo bet tai nera mulciavimas...

Kam liaudį klaidini?Kur tu čia matai diskinę šienapjovę?Teko kada nors matyti,kaip su vejapjove žolė mulčiuojama?Čia lygiai tas pats,tik daug kartų padidinta.

Jei gerai atsimenu,tai ta,su kuria man teko dirbti,vadinasi BUSH HOG 2615L.Pažiūrinėk nete,net filmukų rasi,kaip toks daiktas žolės "nesmulkina".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Spėju,nebuvai su tuo daiktu susidūręs.Pernai buvau panašią pasiskolinęs rapsienai nušienaut.Nukapojo puikiai,ant žemės stagarų nukirstų nesimatė.Prie to pačio ir ir parkelį pralėkiau,žolė dingo,kurmiarausių kaip nebuvę.dar buvau įkišęs į kemsyną tokį apie 2 metrų aukščio,tai ant žemės košė paskleista paliko.Tai ko dar iš tokio daikto norėti?O kas dėl galios poreikio,tai jd 6230 nelabai jautė tuos,berods,6 metrus.

o siaudams smulkinti su tokia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Spėju,nebuvai su tuo daiktu susidūręs.Pernai buvau panašią pasiskolinęs rapsienai nušienaut.Nukapojo puikiai,ant žemės stagarų nukirstų nesimatė.Prie to pačio ir ir parkelį pralėkiau,žolė dingo,kurmiarausių kaip nebuvę.dar buvau įkišęs į kemsyną tokį apie 2 metrų aukščio,tai ant žemės košė paskleista paliko.Tai ko dar iš tokio daikto norėti?O kas dėl galios poreikio,tai jd 6230 nelabai jautė tuos,berods,6 metrus.

o siaudams smulkinti su tokia?

Nebandžiau.Tik galiu spėti,kad "čioperis" šitą darbą geriau padarytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Spėju,nebuvai su tuo daiktu susidūręs.Pernai buvau panašią pasiskolinęs rapsienai nušienaut.Nukapojo puikiai,ant žemės stagarų nukirstų nesimatė.Prie to pačio ir ir parkelį pralėkiau,žolė dingo,kurmiarausių kaip nebuvę.dar buvau įkišęs į kemsyną tokį apie 2 metrų aukščio,tai ant žemės košė paskleista paliko.Tai ko dar iš tokio daikto norėti?O kas dėl galios poreikio,tai jd 6230 nelabai jautė tuos,berods,6 metrus.

o siaudams smulkinti su tokia?

Nebandžiau.Tik galiu spėti,kad "čioperis" šitą darbą geriau padarytų.

aciu, o i pradalgius nesumeta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lieka smulki košė,maždaug vienodo storio,per visą padargo plotį.

o kiek arkliu traktorius turejo tempdamas 6m agregata?

Kad per daug neprimeluoti,tai atmintį pakratęs lyg ir prisiminiau koks tiksliai modelis buvo.Berods va tas http://www.bushhog.com/ContentFiles/Doc ... FW2615.pdf

Plotis jo,pasirodo 15 pėdų,tai iki 6 metrų trūksta,bet čia ne esmė,visvien nesiauras :)

Tarktorius buvo grubiai skaičiuojant 100 ag (JD 6230Premium).Traukė puikiai,jokio galios trūkumo nebuvo,tad manau,kad ir 6 metrus toks temptų be didelio streso.

O dėl kainos,tai anksčiau buvau rašęs,kad tas daiktas ne mano.

Lietuvoj,kiek man žinoma tokio principo smulkintuvus pardavinėja DP ir SV.Kainos ten reikėtų klausti.

Ganyklom daiktas tikrai geras būtų,nes našumas didelis,galios poreikis nelabai,o darbą atlieka puikiai.Jei dar galvoti apie didelio kiekio šiaudų smulkinimą,tada reikia pamąstyti,ar ne geriau čioperis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, o vat klausimai dar,

ar nestums siaudu pradalgio toks irenginys? nebent labai pakelus vaziuoti, bet tada turetu tik tarsyti o ne smulkinti ?

ir koks yra patikimesnis? ar rotorinis ar su velenu ( chioperis )

kainos panasios, su rotoriniu greiciau vaziuoti gali bet del siaudu neaisku.

su velenu pjauna graziau bet leciau ir galia reikalinga didesne. bet kuris patikimesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, o vat klausimai dar,

ar nestums siaudu pradalgio toks irenginys? nebent labai pakelus vaziuoti, bet tada turetu tik tarsyti o ne smulkinti ?

ir koks yra patikimesnis? ar rotorinis ar su velenu ( chioperis )

kainos panasios, su rotoriniu greiciau vaziuoti gali bet del siaudu neaisku.

su velenu pjauna graziau bet leciau ir galia reikalinga didesne. bet kuris patikimesnis?

Visgi manyčiau,kad šiaudams čioperis geriau.Jau vien dėl to,kad smulkinsi pradalges.Čioperis plačiai paskleis,o anas tik per savo plotį.Čia jau reikėtų rinktis pagal tai,kur daugiau naudosi.

Dėl patikimumo,tai vienas turi 4-6 peilius,kitam dešimtimis skaičiuojami.Guoliai ir reduktoriai abiejuose yra.Aš pats nebandžiau,bet sakė,kad rotorinis krūmus ir medžius apie 5cm.skaniai suvalgo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko dirbt nemazai su tuo rotoriniu, tai vylukas gerai sako, kad krumus neblogai suvalgo... Na praktikskai galima vaziuoti per bet ka, ka pavyksta nulenkti, o tada jau peiliai pasidabruoja... Nelabai akmenu bijo ir visa ko kito, tik jau reikia nestovet uz jo, nes kaip sviedzia akmeni, tai nzn kiek jis ten metru nueina.. Dirbau su 2.8 plocio ir 180 ag tarkotium, tai tik per gerus krumus junta, siaip zole lengvai smulkina. O toki, koki vylukas rode pradzioje, teko tik stebeti dirbant. Lygioj pievoj tai jis labai gerai, bet jau po kemsynus nepasivazinesi. O su rotoriniu gali varyt visur :) dar lb patogu, kad pakabinamas, tai mazesniuose plotuose saunu

Gal negerai pavadinau jy rotoriniu, bet va kazkas tokio:

http://www.auridana.lt/katalogas?page=s ... gory_id=12

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...