Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

nu aš kitą pavasarį jau pridavinėsiu taip pat :) žėsim kaip seksis..

Aš taip pat kitais metais atsiskaityti turėsiu. :) nemanau, kad kokių problemų bus. :) jau šiais metais išpirkau už visą sumą ir įsipareigojimus su kaupu įvykdžiau jau. :) viršijau planą taip sakant... :) kai teikiau paraišką, EDV buvo 1,01, dabar jau 2,3. iki kitų metų manau dar kokį vieną edv pridėsiu.. :)

Kokia techniką pirkote už šią paramą? Ar gal statėte tvartus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Nera jau taip ir lengva.Vaziuoja tikrina turi buti viskas tvarkoje.Taip pagalvojus gaunan 5 tukst.Ir tokios patikros siaubas.Kad cia butu simtais tukstanciu tada suprasciau.Bet gerai kad viskas pas mus gerai.Mes per metus supirkom viska.Dar ir virsijom pirkom frontalini su visais priedais,sienapjove ir melzimo aikstele.Patikrina NMA ir VET tarnyba manau,kad visus tikrina.Tai ruoskites. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.Praejo 3 metai nuvezem dokumentus.Viskas kaip ir tvarkoj.Per kiek laiko ivertina ir praveda pinigus.Jau tris savaites ir nieko dar. :D Jau ir patikrino NMA,VET.TARNYBA.

Įvertina per 20 darbo dienų. Kol priims sprendimą dar praeis kažkiek laiko. Kiek - niekas nežino.

Šiandien pridaviau savo mokėjimo prašymą. Pasirodo, kad nieko ten mandro nėra. Lauksiu įvertinimo ir tolimesnių litų :icon-cool:

jei viskas gerai, tai kokius litus duos?cia uz 2 metus likusius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.Praejo 3 metai nuvezem dokumentus.Viskas kaip ir tvarkoj.Per kiek laiko ivertina ir praveda pinigus.Jau tris savaites ir nieko dar. :D Jau ir patikrino NMA,VET.TARNYBA.

Įvertina per 20 darbo dienų. Kol priims sprendimą dar praeis kažkiek laiko. Kiek - niekas nežino.

Šiandien pridaviau savo mokėjimo prašymą. Pasirodo, kad nieko ten mandro nėra. Lauksiu įvertinimo ir tolimesnių litų :icon-cool:

jei viskas gerai, tai kokius litus duos?cia uz 2 metus likusius?

taipogi duoos po 5k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik NMA tikrino visus įsigytus daiktus. Labai žiūri, kad kiekvienas skaičiukas ant padargo lentelės tiksliai sutaptų su skaičiukais ant pirkimo pardavimo sutarčių ir t.t. Bendrai viskas ok :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik NMA tikrino visus įsigytus daiktus. Labai žiūri, kad kiekvienas skaičiukas ant padargo lentelės tiksliai sutaptų su skaičiukais ant pirkimo pardavimo sutarčių ir t.t. Bendrai viskas ok :)

O vetenarine tarnyba jau tikrino?

pas mus tikrino...su werseleis vos nebuvo problemu :) iki 5men turi but palaidi jokio risimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik NMA tikrino visus įsigytus daiktus. Labai žiūri, kad kiekvienas skaičiukas ant padargo lentelės tiksliai sutaptų su skaičiukais ant pirkimo pardavimo sutarčių ir t.t. Bendrai viskas ok :)

O vetenarine tarnyba jau tikrino?

pas mus tikrino...su werseleis vos nebuvo problemu :) iki 5men turi but palaidi jokio risimo

o nma netikrino deklaraciju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O vetenarine tarnyba jau tikrino?

Pas mane tik augalininkystė, veterinarija neturėtų ką tikrinti...

o nma netikrino deklaraciju?

O kam jiems tikrinti, jei per juos pačius ir eina tos deklaracijos ? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki natūrininkai, norejau paklausti ar pagal šitą programa dar galima teikti paraiskas ar jau reikia laukti 2014 2020m programų. Ir dar ar galima iš paramos kasti tvenkini ir pirkti laseline laistymo sistema nes as esu braskininkas ir man tvenkinys reikalingas laistymui. Ukis mano dabar 1 ha braskiu Tai yra truputi daugiau kaip 1EDV, o planas yra rudeni praplėsti iki 1,5 ha braskyna. Ir papildomai dar planuoju cesnaku iki 0,5 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O vetenarine tarnyba jau tikrino?

Pas mane tik augalininkystė, veterinarija neturėtų ką tikrinti...

o nma netikrino deklaraciju?

O kam jiems tikrinti, jei per juos pačius ir eina tos deklaracijos ? ;)

Kad ir augalininkyste tikrina kur laikai savo uzaugintus produktus ar geros laikimo salygos. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...