Jump to content

Ekologinės akėčios


Remyga

Recommended Posts

Tai negi su T150K vaziuosi per kvieciu paseli :icon-question::icon-twisted:

Na kiek zinau, paprastam (pvz belarus 82.1) traktoriui kabinamas 9m ekologines akecios! :icon-exclaim: Bent jau rusiskos konstrukcijos. Ten gi tau ne diskines akecios, o paprastos vielutes!

Nu nepykit ant viliaus jis dar jaunas mokosi ir gal net nemates tu ekologiniu akeciu, beje jas Dinapolis kaisiadoryse pradejo gaminti. siandie ko gero ten leksiu jei nepamirsiu paklausiu kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kazkada apie netradicinius verslus -Ekologija jau rašiau apie pasėlių akėčias (paieškokit dar rasit)

Šiaip 8 m standartinių nebūna, jei kabinsi prie MTZ 80 tai 6 m neverta, nebent temsi su T-25. Belarusui pats tas 9 m (ten reikia apie 60 AG)

Gamina jas ir lietuviai, ir lenkai, bet manau gariausios austriškos. Apie lenkiškas nekalbu nes visi žino kas per metalas pas juos, lietuviškų virbai irgi į visus šonus išsikraipę o dar nei pasėlių nebuvo matę. Aš jau naudojau austriškas 6 m prie MTZ dėl to ir sakau, kad geriau 9 m nes tuščias važinėjimas gaunasi.

Prekiauja jomis pakolkas pigiausiai Dotnuvos projektai, pločių standartinių yra visokių 1,5 m kartotinis 3;6;9; 10,5; 12 ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 3 savaičių...
  • po 6 metų...

Kiek zinau reik nelaukt, tik eina ivaziuot reik braizyt. Dabar neramina paseti vasariniai, pluta po tokiu krituliu bus galvoju ka daryt

Ziurint kaip dziovins, gal neusidarys. Bent pas mumis stipriu liuciu nebuvo.. Siaip per visa sita laika turetu but jau arti pavirsiaus arba kaltis lauk, su aketelem gali praretinti per daug. Gal geriau voluot tokiu atveju, nes jei labai mazi daigeliai tai aketeliu nepataria tokiu tarpsniu naudoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...