Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

Optimistas :icon-wink:

aš jau pats vos tramdausi, tai ka ten betramdyčiau jei užšokčiau... :lol:

ne nu.. :D :D :D :D :D :D :D tvardykis, buk vyras.. :D :D :D :D :D nesuskisk pries moteris.. :D

Kai apims dalinė sklerozė(apatinės dalies) tada bus lengviau tramdytis, ir busiu VYRAS, nes galėsiu moteris tramdyti savo abejingumu.... :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai apims dalinė sklerozė(apatinės dalies) tada bus lengviau tramdytis, ir busiu VYRAS, nes galėsiu moteris tramdyti savo abejingumu.... :lol::lol::lol:

reikia apmarinti apatine dali tada ir nk nejausi.. :D:D:D:D:D man kai dare operacija nuo puses kuno apmarino tai ten ir nk nejauciau.. :D :D sesele klausia ar nori sysioti, o as net nezinojau ka atsakyti, tai nk neliko tik sakyt teisybe, jog nejauciu kas ten zemiau bambos dedasi.. :icon-evil::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai apims dalinė sklerozė(apatinės dalies) tada bus lengviau tramdytis, ir busiu VYRAS, nes galėsiu moteris tramdyti savo abejingumu.... :lol::lol::lol:

reikia apmarinti apatine dali tada ir nk nejausi.. :D:D:D:D:D man kai dare operacija nuo puses kuno apmarino tai ten ir nk nejauciau.. :D :D sesele klausia ar nori sysioti, o as net nezinojau ka atsakyti, tai nk neliko tik sakyt teisybe, jog nejauciu kas ten zemiau bambos dedasi.. :icon-evil::icon-evil:

Aš apei tą sklerozę, kai viršutinė dalis žino, kad reikia moters, bet apatinė nebepamena kam..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai apims dalinė sklerozė(apatinės dalies) tada bus lengviau tramdytis, ir busiu VYRAS, nes galėsiu moteris tramdyti savo abejingumu.... :lol::lol::lol:

reikia apmarinti apatine dali tada ir nk nejausi.. :D:D:D:D:D man kai dare operacija nuo puses kuno apmarino tai ten ir nk nejauciau.. :D :D sesele klausia ar nori sysioti, o as net nezinojau ka atsakyti, tai nk neliko tik sakyt teisybe, jog nejauciu kas ten zemiau bambos dedasi.. :icon-evil::icon-evil:

Aš apei tą sklerozę, kai viršutinė dalis žino, kad reikia moters, bet apatinė nebepamena kam..... :lol:

as zn ta skleroze, bet ja dazniausiai skundziasi senukai.. o as dar senuku buti nenoriu.. :D :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai apims dalinė sklerozė(apatinės dalies) tada bus lengviau tramdytis, ir busiu VYRAS, nes galėsiu moteris tramdyti savo abejingumu.... :lol::lol::lol:

Aš apei tą sklerozę, kai viršutinė dalis žino, kad reikia moters, bet apatinė nebepamena kam..... :lol:

as zn ta skleroze, bet ja dazniausiai skundziasi senukai.. o as dar senuku buti nenoriu.. :D :D :D :D :D

bet teks... :lol::lol::lol: ko bijosi, tas ir bus... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...