Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

Na, na, na... Jaučiamas komercinis spaudimas (jei rimtai...), taip šienapjovės reikia, nors dar vartausi su savo kuhn 2,4 pločio, :) , kitas dalykas, - iš ankstesnių tavo post'ų - darbo laikas baigėsi... :)

Jei Tave ("t" iš didžios), tai aš tavęs net nepažįstu... :icon-eek: "mane tik nukabint"

Na, o jei dar rimčiau, tai visuomet žavi sutiktos merginos, turinčios tikslus veikloje, ugnį bendravime, "liežuvį gamtoje";

Tai gal pradžiai savo "gražias akis" patalpink kur nors, :D jaučiu, ne vienas ant "desktopo" užsidės.., o jau tada...

Nepatingėk paieškoti,bent jau akis,tai tikrai rasi. :D

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, na, na... Jaučiamas komercinis spaudimas (jei rimtai...), taip šienapjovės reikia, nors dar vartausi su savo kuhn 2,4 pločio, :) , kitas dalykas, - iš ankstesnių tavo post'ų - darbo laikas baigėsi... :)

Jei Tave ("t" iš didžios), tai aš tavęs net nepažįstu... :icon-eek: "mane tik nukabint"

Na, o jei dar rimčiau, tai visuomet žavi sutiktos merginos, turinčios tikslus veikloje, ugnį bendravime, "liežuvį gamtoje";

Tai gal pradžiai savo "gražias akis" patalpink kur nors, :D jaučiu, ne vienas ant "desktopo" užsidės.., o jau tada...

Nepatingėk paieškoti,bent jau akis,tai tikrai rasi. :D

ir Deimantelio ir jos haskes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tai va, atlekciau i kiema su miniaku, tai pareiktu smugis is karstos petelnes su kotletais :D

Voras - nedurnas. Jis tokiems susitikimams visą vaikų darželį nusipirko. :lol::icon-wink:

Ir nelakstyk su miniaku tokiu oru... Kojas sušlapsi, užgelsi, vėl susirgsi.:) Saugok sveikatą. Atidėk šitą "mini" akciją bent iki pavasario... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, atlekciau i kiema su miniaku, tai pareiktu smugis is karstos petelnes su kotletais :D

Voras - nedurnas. Jis tokiems susitikimams visą vaikų darželį nusipirko. :lol::icon-wink:

Ir nelakstyk su miniaku tokiu oru... Kojas sušlapsi, užgelsi, vėl susirgsi.:) Saugok sveikatą. Atidėk šitą "mini" akciją bent iki pavasario... :icon-wink:

iki ka pasesi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks lyrinis nukrypimas: vakar gavau sąskaitą už mobilius. Žiūriu, mano vaikio (11 m.) sąskaita-120 Lt. :icon-eek: Pradėjau nagrinėtis detaliau, ogi 850 sms'ų išsiuntęs. :icon-cool: O pagal siųstą laiką, net vėlai vakare, vidurnaktį siuntinėta (kada jis, mūsų supratimu, saldžiai miegojo). Tėvas susinervavo ir pradėjo nacionalinę paiešką. Paskambinus dažniausiai pasikartojančiu, atsiliepė žavus moteriškas balselis. :angelic-flying: Iki galo nesupratau, ar ten buvo Deimantėlis, ar tik bendravardė... Tai ir iškilo toks filosofinis klausimas: ar visi Deimančiukai tokie pasiutę, ar tik man taip pasitaikė.. :eusa-think::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

xa, bet 11 metu vaikis ir jau sitaip... :D gera pavizdi turi :D

man irgi buvo tai naujiena, bet yra kaip yra.:) Aš jau senai jam šneku (kai būna nepatenkintas, jei negauna pažaisti su kompu ar laikas per trumpas, reikia pamokas ruošti ir t.t.): sulauki 18, apsiženiji ir daryk tu ką nori. :) tegul jau tada žmona su tavimi kariauja... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...