Jump to content

pazintys (ieskau buhalteres)


dyras

Recommended Posts

  • Atsakymai 263
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

padirbtum su manim beveik metus, tai net mano moteriski kerai nebepadetu, svajotum kuo maziau mane matyt :D ir dar dalykas yra tame, kad ne tas jiem galvoj, o .........

Nanejaugi esate tokia nepakenčiama ir pasikėlus . Ale kadangi vyrams ne tas galvoje manau kad duomenys 95-60-90 :lol: Kagi bereiks sulaukti parodos ir įsitikint .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia melynieji? as normalios orentacijos ir reikia man normalaus vyro, is stuomens ir is liemens :D nu del metu, tai nors vienas manes nepasendino, saunuolis :D o tu, vore, tai sutariam, as apsimesiu, kad nezinau jog tu apsimeti ir greit ismokysi mane vairuot traktoriuka :D

melynieji prie to kad sunku toky vyra surast kuriam butu dzin... na nebent vora apsimetusi kad jam dzin (bet apsimetusi) :lol::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:( nuvylet mane vaikinai, o dar galvojau, kad stebuklu buna. nu bet koks skirtumas, teks apsimest. apsivilksiu trim dydziais didesnius drabuzius, tai nieko baisaus nebus :lol:

kodel tu nori nuslepti tai kas dovanota, turetumei didziuotis o ne kompleksuoti, siaip ar taip saunuole vien uz tai kad dalyvauji vienuolyno forume, respeckt kai saka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...