Jump to content

Dakaras


Algis...

Recommended Posts

Kagi nugaletojai aiskus. Kaip ir reikejo tiketis wolksvagenai padare mitsubisius o kur bekele ten ir kamazai su rusais ,motociklai ktm. Beje ar pastebejot kokie grazus argentinos laukai. Kukuruzai net zaliai melyni ir paseliu masyvai kokie :icon-eek: . Grazu. Na ir sis dakaras neeilinis su savo greicio etapais ir sunkumais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 10 mėnesių...

Na štai jau ir įpusėjo Dakaro maratonas :) Kaip Jums šiumetinės lenktynės, kaip jūsų favoritams sekasi ? Ir išviso, ar yra Dakaro fanų ? :eusa-dance::eusa-shifty: Aš kaip visalaik palaikau Volkswagen komandą, o ypač Sainz. Tik gaila, kad šiemet rimčiau nei viena komanda jiems nepasipriešina, kaip, kad seniau Mitsubishi. Aišku, pavieniai lenktyninkai aplenkia kartais, bet rimtos intrigos nėra. Iš motociklininkų pusės palaikau M. Coma, kuriam, deja, šiemet nelabai sekasi. O sunkvežimių fronte favoritas mano yra Chagin su visa nenugalimąja Kamaz komanda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi ziuriu kasvakara BTV, bet matyt praklausiau kas nutiko Mitsubishi komandai, kuriai daug metu is eiles niekas negalejo pasipriesint, kodel Petranselis perejo i BMW? Kodel siemet nevaziuoja nei vienas Oscaras, nei vienas Slesero bagis? Matyt del krizes nedvaziuoja nei vienas is braliuku Vinteriu... Komentarai skurdoki, bet reik dziaugtis, kad nors tiek matom. O Kamazai - jega, galetu ir kolchozuose tokie neuzmusami but :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na štai jau ir įpusėjo Dakaro maratonas :) Kaip Jums šiumetinės lenktynės, kaip jūsų favoritams sekasi ? Ir išviso, ar yra Dakaro fanų ? :eusa-dance::eusa-shifty: Aš kaip visalaik palaikau Volkswagen komandą, o ypač Sainz. Tik gaila, kad šiemet rimčiau nei viena komanda jiems nepasipriešina, kaip, kad seniau Mitsubishi. Aišku, pavieniai lenktyninkai aplenkia kartais, bet rimtos intrigos nėra. Iš motociklininkų pusės palaikau M. Coma, kuriam, deja, šiemet nelabai sekasi. O sunkvežimių fronte favoritas mano yra Chagin su visa nenugalimąja Kamaz komanda :)

As taip pat Sainz palaikau nors patinka ir Robby Gordono hameris :eusa-dance: tai uz motociklus ir uz Coma o kamazai Tai Ciaginas... nenugalimi kamazai..... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...