Jump to content

JUmzo puskacius problemele


mantito

Recommended Posts

na tas kur ferido visas velenas isemiau ir is kito galo kur ne ferio nuspaudziau 2 tokius laikiklius ir jie atsoko. tada sudedu atgal prisuku varzta 1 . laikyklis kiek suprantu kad neisoktu velenas . ir vel ijungiu rankenele. na surinkta su dangteliu . Vistiek sukasi su varykliu . Mano mincei nesudirba tik ferido kad neatleidzia . SUNku nupasakoti. cia vienas rase kad toke detale sudyla pas mane jin samadielna ideta su sratu . Tai gal joje beda :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 57
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jo pasiusti galim . o seip kiek zinau norint isideti starteri tai maziausei 2000 lt reikia. del keliu metu man deti starteri ir mesti pinigus neapsimoka . planuose BElarusas 1025 bet cia nuo daugeli veikmu priklauso ir gamtos . o jumzas tik pradzei buvo nusipirktas . O rankenele danktelio ten tokie kaip stabdzei yra gali gal jie buti man problema nes tokie jau padyle . Planavau per syta savaitgali ant buksyro uztraukti ir zeti kas bus bet pasnygo ir kelei nekokie sukibimo nebus . Teks kaledom atideti :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint ideti jumzui starteri,reikia keisti kozuka, smagrati.Kozuku turedavo Kauno Lytagra,kaina kiek atsimenu apie tukstanti lt, smagratis Agrodileryje kainavo septynisimtai lt,toliau starteris,akumuliatorius ir darbas viska surinkti.
Norejau nusipirkti starteri i MTZ (cekiska),tai sako turim tik 24v,ir Jumzini,tai gal tas tiktu pridet be dideliu investiciju :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

nekursiu naujos temos apie puskaciu tai cia parasisiu...

pas ant mtz stovi puskacius (naujas) po geru metu pradejo sunkiaus uzsivedinet arba is vis neuzsivedinet, kas gali but gal degimas jau nusimuse nes pro karbiratoriu ir pro duslintuva eina pilki duma ir buna kad karsta diena sunkiai prasuka varikli ir saudo pro karbiratoriu net kartais ir kibirgstys... jis su starteriuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...