Jump to content

JUmzo puskacius problemele


mantito

Recommended Posts

  • Atsakymai 57
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Palaukit vyrai, neskubėkit draskyti, gal nuo ilgo stovėjimo priaugo ferido. Aš siūlau sekantį kelią: nusiimi dangtelį kur virš puskačiaus bendeks, jis ant trijų varžtų,pasižiūri ar neįkaltas bendeksas, jei įjungtas nuspaudi šuniukus ir išjungi. Tada kuri puskačių, jei ir nedirbs sankabėlė turi užsikurti. Kai užsikursi išjungi sankabėlę ir bandai įjungti bendeksą, iš kelinto karto turėtų atšokti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek zinau sankabele jo sauso tipo. Prieki po dangteliu, kur rankenele sumontuota spaust, yra tie frikciniai daiktai. Gali prirudije but. Ardyt neteko, bet kiek daliu maciau tai ten kazkas tokio vyksta. As nerekomenduociau bandyt jungt bendiksa uzvestam puskaciui - galima gana greit smagracio vainika "suremontuot" :) Nzn kaip jumz, bet kazkada t40 darbininkas taip uzvedinejo, tai sudauze bendiksa ir paskui visa traktoriu teko perpus skirt kad sito dalis is sankabos isrinkt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip jie neprirudije , bet kaskas buta .Kad ferido sulipo ir lengvai nevaiksiojio .Atleidau tuos varstus , tai ferido atsileido tai vaiksioti pradejo. lyko tik pasalinti ta sukima kad nesuktu varyklio. Mano mastimu tai beda ferido.

Jei susitvarkei sankabėlę ir atlaisvinus feredo visvien suka variklį, tai priežastis tik viena, įjungtas pendeksas. Siūlau įsiskaityt ką rašo usurinis

Palaukit vyrai, neskubėkit draskyti, gal nuo ilgo stovėjimo priaugo ferido. Aš siūlau sekantį kelią: nusiimi dangtelį kur virš puskačiaus bendeks, jis ant trijų varžtų,pasižiūri ar neįkaltas bendeksas, jei įjungtas nuspaudi šuniukus ir išjungi. Tada kuri puskačių, jei ir nedirbs sankabėlė turi užsikurti. Kai užsikursi išjungi sankabėlę ir bandai įjungti bendeksą, iš kelinto karto turėtų atšokti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...