Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

ziuriu sioje temoje turbut 235rp populiariausias,pas mane irgi toks pats, susukau dar tik virs 400rulonu su juo, ismetimas mechaninis, bet kai su fendtu presuoju, nustatau laika kiek duodu srauto ir uztenka tik paliest migtuka, kai ismeta i plaukiojanti ir vaziuoji toliau.

Ar kas naudojat visus 25 peilius ? Beje pas mane niyansas buvo su grandiniu tepimu, kiek jum tos uzpiltos kolbos uztenka kiek rulonu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau 6 sezonas bus kai dirbam su šiuo presu. Dėl automatinio tepimo neturėjau problemų, perkam pjūklų grandinių tepimo tepalą (nepamenu specifikacijos) ir kažkaip neskaičiavau kiek rulių susukus pasibaigia jis. Pas manęs tik 17 peilių, tai su visais sukam. Jei būtų 25, tikriausiai su visais dirbčiau. Nes dabar šeriant pastebiu, kad ne visada gerai susmulkina. Bet ir peilius manuosius jau reikia keisti, buki jau. Galandau dar prieš praeitą sezoną, bet tas nepadėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as shell morlina pirkau 220 ar koks ten skaiciu (nepamenu tiksliai), bet naujam ispradziu tepe grandines, po to nustojo, tai uzvarvindavau pats, reguliavau padavima bet nesikeicia, po to kaip ir pradejo tept, taip ir pastaciau, siemet jei neteps tegul servisas ziuri nors ir garantija pasibaigus bet iskart nuo naujo jie ta beda zino - pranesta jiem. gali but pompa kuri turi varinet ta tepala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ar taip i sezona grandines pasikeiciam tai nemanau kad cia tais brangiais tepalais ka ir isluosi

įdomu kokias grandines keičiat? aš per 6 metus (12000 rulių), pakeičiau tik tris grandines - pagrindines volų varymo, paskui dvigubą kuri suka rotorių ir jei gerai pamenu, padborčiko vieną trumpą. Kokias grandines dedat? rusiškas ar kokias kad taip nelaiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su macheilo originaliom grandinem susukom 14k rulonu, pylem tiek rusiska variklini, tiek hidraulini i tepimo bacioka (jokio specialaus nemate), galejom nekeist dar tu grandiniu, ne karto nebuvo trukusi ne viena. nemanau,kad brangus tepalas duoda apciuopiama kokia nauda, svarbiausias dalykas - kokiomis salygomis tenka dirbti: padborscikas neliestu zemes, greblys zemiu negrebtu. kitokiu atveju dirbant presui dulkiu kamuolyje grandinems oi kaip negerai. be to, ziema po pastoge kokia ar uzdangalu presa pakist privaloma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano atveju, paprasciau ir parankiau gaminant sienaini rulonuose, reikalui esant, dviese per vasara susitvarkome, ir serti paprasciau. pries 5 metus gamindavau ir silosa, nu buvo daugiau veiklos su juo ne tik gaminant, bet ir seriant. kas seria dalytuvais, jiems jokio skirtumo ar rulonais, ar is transejos.

niekaip nepatikesiu, kad is 1500 rulonu ismetama tik 1-2 vienetai, cia jau turbut dar papildomus gaubtus kiekvienam ruliui atskirai turi uzdet. 1-2 proc. minimaliai issibrokuoja.

pas mane pvz kazkur is 1300 ruliu nei vieno neismetu, visi buna geri, o tu nori-tikek, nenori-netikek tavo reikalas

taip, mano nuomone mano reikalas. teisingai pastebejai. dar neteko girdet, kad per toki kieki vienetu tokie mazi nuostoliai. gerai,kad nei pauksciu, nei peliu nera, nei mechanisku pazeidimu nepasitaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toki dalyka bandem konstruoti bet pritrukom laiko taip ir liko nedabaikta o buvom sugalvoje nuo traktoriaus stabdziu atvesti slanga is vedzioti slangutes iki grandiniu tai kai sustoji nuspaudes stabdzius oras pareina ir nupucia siaudus :lol:

tai ka pas tave nera grandiniu tepimo, o pas welgery tai yra grandiniu tepimas ir jas tepa per tokius sepetelius kurie jas dar ir nuvalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...