Jump to content

triusiu nipelines girdyklos


dr.jonas

Recommended Posts

O va pas mane irgi leidžia. Kai pasukioji nipelio snapelį, jis užsidaro, bet karts nuo karto ima ir praleidžia. Manau kad spyruoklė neturi įtakos, nes nipelį atspaudžia vandens slėgis. priežastys gali būt dvi : nekokybiši nipeliai, arba nešvarus vanduo. Kadangi pas mane vanduo iš šulinio, tai pilna tikimybė , kad pakliuvęs krislelis į nipelį, jo neleidžia pilnai uždaryt. Nors aš tą vandenį perkošiu per medžiagą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 158
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

O tavo Dr. Jonas nipeliai be spyruoklės kiek suprantu ?

Mano patirtis kažkaip ne kokia su tom bespyruoklinėm girdyklom :( Visos kiek teko nusipirkti leido vandenį :(

Gal kažkoks reguliavimas yra ar sąlygos ?

Nu nezinau Gedmins kokias jus cia Lietuvoj perkat tose Litagrose,gal kinietiskas, nes as kur turiu ira vokiskos ir puikiai dirba .

Nepyk dr.Jonas, ne tavo omeny girdyklas turėjau :icon-wink:

Nedaug laikau triušių, o ir i Žemaitiją ki gryžtu reik daug darbų nuveikt, tai viskas greitai ir nesinori taves trugdyti dėl kelių girdyklų :)

Lytagroj su spyruokle padruoda (Itališkos Novital) , viskas su jomis OK

Prikau Respublikinej veterinarijos tiekimo vaistinėj, ten Čekiškos, tai vat tos be spyruoklės ir laša jai pajungi. Norėjau kaip su patyrusiais žmonėmis pasikonsultuoti, gal kokių įpatybių yra tame :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tavo Dr. Jonas nipeliai be spyruoklės kiek suprantu ?

Mano patirtis kažkaip ne kokia su tom bespyruoklinėm girdyklom :( Visos kiek teko nusipirkti leido vandenį :(

Gal kažkoks reguliavimas yra ar sąlygos ?

Nu nezinau Gedmins kokias jus cia Lietuvoj perkat tose Litagrose,gal kinietiskas, nes as kur turiu ira vokiskos ir puikiai dirba .

Nepyk dr.Jonas, ne tavo omeny girdyklas turėjau :icon-wink:

Nedaug laikau triušių, o ir i Žemaitiją ki gryžtu reik daug darbų nuveikt, tai viskas greitai ir nesinori taves trugdyti dėl kelių girdyklų :)

Lytagroj su spyruokle padruoda (Itališkos Novital) , viskas su jomis OK

Prikau Respublikinej veterinarijos tiekimo vaistinėj, ten Čekiškos, tai vat tos be spyruoklės ir laša jai pajungi. Norėjau kaip su patyrusiais žmonėmis pasikonsultuoti, gal kokių įpatybių yra tame :eusa-think:

Niekas ir nepyksta siaip jei originalios ,o ne kinietiskos manau turetu viskas but gerai, tiesa gali per laika pasitaikyt ,jei kietas vanduo kad apkalkeja tai reikia nuvalyt kalkes.ir viskas bus gerai ,o kad cekiskos nereiskai kad tikrai cekiskos gali but kat kilmes salis vistiek kinija.

:D

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
O kokio storio vamzdžius naudoji ??? Senukuose mačiau yra bais stora sienele ir plona :eusa-think: Kas geriau ???

Aš bandau naudot stora sienele, į ją nipelis tvirčiau įsisuka.

Sakykit, o kokiame aukštyje geriausia vesti vamzdį su nipeliais, kad nevidonai negraužtų??? Žinau, kad buvo ne kartą rašyta apie tai, bet kai priereikė - neberandu jokios info :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokio storio vamzdžius naudoji ??? Senukuose mačiau yra bais stora sienele ir plona :eusa-think: Kas geriau ???

Aš bandau naudot stora sienele, į ją nipelis tvirčiau įsisuka.

Sakykit, o kokiame aukštyje geriausia vesti vamzdį su nipeliais, kad nevidonai negraužtų??? Žinau, kad buvo ne kartą rašyta apie tai, bet kai priereikė - neberandu jokios info :eusa-shifty:

Kokia 25 30 cm jei tavo vamzdis patiks jiems grauzti tai ir aukstis nepades o jie ji sugraus ,geriausia vedzioti specialiu 20x20 pvc vamzdziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokio storio vamzdžius naudoji ??? Senukuose mačiau yra bais stora sienele ir plona :eusa-think: Kas geriau ???

Aš bandau naudot stora sienele, į ją nipelis tvirčiau įsisuka.

Sakykit, o kokiame aukštyje geriausia vesti vamzdį su nipeliais, kad nevidonai negraužtų??? Žinau, kad buvo ne kartą rašyta apie tai, bet kai priereikė - neberandu jokios info :eusa-shifty:

Kokia 25 30 cm jei tavo vamzdis patiks jiems grauzti tai ir aukstis nepades o jie ji sugraus ,geriausia vedzioti specialiu 20x20 pvc vamzdziu.

Tai kad, dr.jonai, vamzdis TAVO :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
Ar kas nors bandet tokius nipelius?

kaip suprantu, labiau naudoja sisnsiloms, nes turi latakeli.

kaip suprantu - sitie turi dideli minusa, kaip matau - cinkuotos o ne nerudijancio plieno. gali bireti cinkas laikui begant

is kitos puses - visai superine kaina.

Tai mane irgi labiausiai ta kaina uzkabino. Todel ir klausiu. Galvoju gal visiskas "S", arba narmalus reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas nors bandet tokius nipelius?

kaip suprantu, labiau naudoja sisnsiloms, nes turi latakeli.

kaip suprantu - sitie turi dideli minusa, kaip matau - cinkuotos o ne nerudijancio plieno. gali bireti cinkas laikui begant

is kitos puses - visai superine kaina.

Tai mane irgi labiausiai ta kaina uzkabino. Todel ir klausiu. Galvoju gal visiskas "S", arba narmalus reikalas.

Situcija tokia, kad siunčiantis tokių nipelių apie 1000-2000 vnt ,jų kaina su transportu, muitu, PVM gaunasi apie 2,5 lt. Bet vienas mano kolega sakė(dirba su kinais alternatyvios energijos srityje), kad akis į aki nesusitikus su pardavęju, nes ten didžioji dalis perekupai, yra pavojinga pirkt, nes situacija tokia , kal kinui apgaut baltaodis yra garbės reikalas. Niekas negarantuoja ,kad sumokėjęs pinigus, gausi prekę. www.alibaba.com yra net parašyta, kad JŪSŲ SANDĖRIS YRA DIEVO RANKOSE IR ATSAKINGŲ UŽ PASEKMES NĖRA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, svarbu yra ne kaina, o kokybe.

jei pas kitajcus kaina ~1 USD perkant 1k vnt, tai laikau geru produktu (pridejus importo muita, PVM gausis nemaza kaina - ir pabandyk 1000 vnt parduot.....) , o jei 0,10, tai laikau slamstu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, svarbu yra ne kaina, o kokybe.

jei pas kitajcus kaina ~1 USD perkant 1k vnt, tai laikau geru produktu (pridejus importo muita, PVM gausis nemaza kaina - ir pabandyk 1000 vnt parduot.....) , o jei 0,10, tai laikau slamstu ...

Esu kai ka pirkes is kitaicu, is anglu ir t.t. Tai galiu pasakyt is patirties, jei kitaicai atsiunte brokuota preke - su jais pakalbi, nusiunti jiems atgal, jie atsiuncia kita (nebrokuota). Uz tai, kad jie nori susikurt pirkeju rata ir turet kazkokias pajamas, nes kinijoj darbai nesimeto. Pvz perki is kokio anglo. Jis tau atsiuncia ta pacia kitaicka preke. Ir pasakai jam, kad preke buvo brokuota. Tai jis daznioausiai net i tavo laiskus neatsakineja, ka jau kalbet apie prekes mainyma. Del to, kad pas juo populiacija daug mazesne ir jiems px. Cia kalbu kaip buvo man kelis kartus. O tokiais kiekiais kaip 1-2k tai aisku, kad rizikuoji. As asmeniskai pirkciau, kokia 20vnt pradziai pasiziuret kas per daiktas ir rizika mazesne. Juk nebutinai is to alibaba.com pirkt. Yra ir kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, svarbu yra ne kaina, o kokybe.

jei pas kitajcus kaina ~1 USD perkant 1k vnt, tai laikau geru produktu (pridejus importo muita, PVM gausis nemaza kaina - ir pabandyk 1000 vnt parduot.....) , o jei 0,10, tai laikau slamstu ...

Esu kai ka pirkes is kitaicu, is anglu ir t.t. Tai galiu pasakyt is patirties, jei kitaicai atsiunte brokuota preke - su jais pakalbi, nusiunti jiems atgal, jie atsiuncia kita (nebrokuota). Uz tai, kad jie nori susikurt pirkeju rata ir turet kazkokias pajamas, nes kinijoj darbai nesimeto. Pvz perki is kokio anglo. Jis tau atsiuncia ta pacia kitaicka preke. Ir pasakai jam, kad preke buvo brokuota. Tai jis daznioausiai net i tavo laiskus neatsakineja, ka jau kalbet apie prekes mainyma. Del to, kad pas juo populiacija daug mazesne ir jiems px. Cia kalbu kaip buvo man kelis kartus. O tokiais kiekiais kaip 1-2k tai aisku, kad rizikuoji. As asmeniskai pirkciau, kokia 20vnt pradziai pasiziuret kas per daiktas ir rizika mazesne. Juk nebutinai is to alibaba.com pirkt. Yra ir kitur.

visiskai sutinku ir del kitaicu, ir anglu. japonai, kitaicai ir taiwanieciai labiausiai atsakingi. o BBD labiausiai amerikonai ir anglai.

del kiekio - perkant pirma karta mazesni kieki gali gauti biski kitokios kokybes girdykla nei perkant 2k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gal galit patarti. Kuriuos nipelius geriau rinktis, su spyruokle ar be?

O kokia sistema irenginesi? Jei su kietu vamzdziu ir isukamais nipeliais- tada vienareiksmiskai dek nipelius su spyruokle.. ir ptogiau ir saugiau.

o jei bus lankstus vamzdelis - tiesiog rinkis kokybiskus nipelius ir BUTINAI statyk filtriuka arba junk vandenteki tiesiai (galiu pasiulyt ir toki sprendima). O jei nipelis lasa - reiketu ji persukti is naujo, nes gal gamykloje i sregi pateko kokia siuksle? o gal ji pateko su vandeniu? nes jei kokybiskas nipelis - neturi jis laseti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...