Jump to content

triusiu nipelines girdyklos


dr.jonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 158
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

SVEIKI, PRIKABINSIU KELIAS FOTO SU MANO TRIUSIUKAIS KUR MATOSI PADETIS NIPELINIU GIRDYKLU,KAD ZINOTUMEM KAIP JOS ATRODO :D

O kaip jaunikliai 4savaiciu prigauna tuos nipelius?ar jiems zemiau padaryta?tie nipeliai butinai turi buti is virsaus ar galima ir sonais?kokiu atstumu nipeliai yra 1nuo kito isukti?ar prireikus galima papildomai imontuoti ar juos visus patciam reikia susideti kokiu nori atstumu?buvau uzsirases tavo nr.nes mane tai domina ir ateiciai man tu nipeliu gali reiketi apie400-500vnt o jei su vamzdziais tai apie500-600metru :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nipeliai tai viskas aisku.O kaip padaryt kad ziema visa sistema neuzsaltu :eusa-think: Nes pas mane tai uzala ziema prie -10 salcio.

Geras klausimas,pats apie tai mastau,nes mano triusiai augtu lauko salygom.yra mintis kad statyti elektrini boileri ir kad siurbliukas pastoviai varinetu silta vandeni,taip vanduo tikrai neuzsals,bet ar neuztraktu pacius nipeliu antgalius :eusa-think: jug jie metaliniai.

Gal dar kas turi kokiu geresniu minciu? :)

svedams elektra pigi,tai jie vamzdzius apvinioja specialiu kabeliu ir taip sildo,bet ten galvijams ne triusiams,arba daryti taip kad triusiai negaletu dagauti ir paragauti elektros poveikio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nipeliai tai viskas aisku.O kaip padaryt kad ziema visa sistema neuzsaltu :eusa-think: Nes pas mane tai uzala ziema prie -10 salcio.

Geras klausimas,pats apie tai mastau,nes mano triusiai augtu lauko salygom.yra mintis kad statyti elektrini boileri ir kad siurbliukas pastoviai varinetu silta vandeni,taip vanduo tikrai neuzsals,bet ar neuztraktu pacius nipeliu antgalius :eusa-think: jug jie metaliniai.

Gal dar kas turi kokiu geresniu minciu? :)

svedams elektra pigi,tai jie vamzdzius apvinioja specialiu kabeliu ir taip sildo,bet ten galvijams ne triusiams,arba daryti taip kad triusiai negaletu dagauti ir paragauti elektros poveikio :D

turi buti visa kaitinimo vieta ir iranga gerai izeminta kad gyvunai negautu el. energijos nuotekio.nuo dideliu salciu (kai virs -20) negelbeja net ir el. sildymas vandens, bet tokia sistema kai tenas sildo vandeni ir varineja siurblys gera :eusa-clap: reiketu tik vargti kai labai spaudzia saltukas, metalines dalys gerai ima salti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip Telšiu apskrytyje galėčiau užvešt kam reikiaa nipeliu, žinoma jei ne viena ir ne du, nes kitaip kelione gali neatsipirkti, na o jei susikoperuotumėt tai gal iki Šiauliu atlėkčiau :D mano mob 8-613-27577

Tiesa kas isigijot iš manęs ar jau visi pasijunget? Tikiu ,kad dabar jūsų triušiai geria švarų vandeni ,o ne prisisiota iš kokio koklio? :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nipeliai tai viskas aisku.O kaip padaryt kad ziema visa sistema neuzsaltu :eusa-think: Nes pas mane tai uzala ziema prie -10 salcio.

Geras klausimas,pats apie tai mastau,nes mano triusiai augtu lauko salygom.yra mintis kad statyti elektrini boileri ir kad siurbliukas pastoviai varinetu silta vandeni,taip vanduo tikrai neuzsals,bet ar neuztraktu pacius nipeliu antgalius :eusa-think: jug jie metaliniai.

Gal dar kas turi kokiu geresniu minciu? :)

svedams elektra pigi,tai jie vamzdzius apvinioja specialiu kabeliu ir taip sildo,bet ten galvijams ne triusiams,arba daryti taip kad triusiai negaletu dagauti ir paragauti elektros poveikio :D

Nu man su uzalimu vandens tai ir problema,Kai buvo salciai tai mano nipeliai su buteliai (dabar yra)tai uztraukia nipeli.Nu galvoju isvedziot bendra sistema ir galvoju kaip cia butu geriause pigiause ir ekonomiskiause sukonstruot visa ta reikala :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nipeliai tai viskas aisku.O kaip padaryt kad ziema visa sistema neuzsaltu :eusa-think: Nes pas mane tai uzala ziema prie -10 salcio.

Geras klausimas,pats apie tai mastau,nes mano triusiai augtu lauko salygom.yra mintis kad statyti elektrini boileri ir kad siurbliukas pastoviai varinetu silta vandeni,taip vanduo tikrai neuzsals,bet ar neuztraktu pacius nipeliu antgalius :eusa-think: jug jie metaliniai.

Gal dar kas turi kokiu geresniu minciu? :)

svedams elektra pigi,tai jie vamzdzius apvinioja specialiu kabeliu ir taip sildo,bet ten galvijams ne triusiams,arba daryti taip kad triusiai negaletu dagauti ir paragauti elektros poveikio :D

Nu man su uzalimu vandens tai ir problema,Kai buvo salciai tai mano nipeliai su buteliai (dabar yra)tai uztraukia nipeli.Nu galvoju isvedziot bendra sistema ir galvoju kaip cia butu geriause pigiause ir ekonomiskiause sukonstruot visa ta reikala :eusa-think:

Kaip patalpoi,varinejant silta vandeni nipeliai neturetu uzsalti,jug vistik vanduo ta nipeli turetu sildyti?dar manau reiketu rimtu santehniku paklausti,toks ju darbas ir gal turi geru ziniu ir minciu kaip ka daryti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip patalpoi,varinejant silta vandeni nipeliai neturetu uzsalti,jug vistik vanduo ta nipeli turetu sildyti?dar manau reiketu rimtu santehniku paklausti,toks ju darbas ir gal turi geru ziniu ir minciu kaip ka daryti :)

Pas mane tokia sistema, pasildomas vanduo, ir siurblys cirkuliacinis, tai per didziuosius salcius nesildomoj fermoj buvo nukrite kazkur iki -7C, tai vanduo neuzsalo, svarbiausia apsildyti visa vandens trasa, yra pirkti tokie kevalai http://www.senukai.lt/statybos-ir-remon ... 429_5.html

siaip kalbejau su santechnikais, sake cia pigiausias variantas, negu apsiltinti patalpas, ar kurenti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
šiaip Telšiu apskrytyje galėčiau užvešt kam reikiaa nipeliu, žinoma jei ne viena ir ne du, nes kitaip kelione gali neatsipirkti, na o jei susikoperuotumėt tai gal iki Šiauliu atlėkčiau :D mano mob 8-613-27577

Tiesa kas isigijot iš manęs ar jau visi pasijunget? Tikiu ,kad dabar jūsų triušiai geria švarų vandeni ,o ne prisisiota iš kokio koklio? :eusa-violin:

Na kaip sekas girdyt triusius mano mielieji ar jau visi esat automatizave savo fermas :D Turiu vis dar nipeliu su vamzdziais parduot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip vamzdzius butina sildyti kad greit neatvestu.prireikus patalpas galetua dar pasildyti,bet lauko ir noredamas neisildyciau :D

o vidaus patalpas galima apsildyti ne su vata o su siulaikine termo izoliacija,investicijos didesnes bet per salcius pastate minusines temperaturos nebus.

tai kas cia ta stebuklinga termo izoliacija, kuri geriau uz vata?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
O tavo Dr. Jonas nipeliai be spyruoklės kiek suprantu ?

Mano patirtis kažkaip ne kokia su tom bespyruoklinėm girdyklom :( Visos kiek teko nusipirkti leido vandenį :(

Gal kažkoks reguliavimas yra ar sąlygos ?

Nu nezinau Gedmins kokias jus cia Lietuvoj perkat tose Litagrose,gal kinietiskas, nes as kur turiu ira vokiskos ir puikiai dirba .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...