Jump to content

belarus hidro cilindrai


vyckutisxx

Recommended Posts

tai kad standartinis mtz kele tik 800kg.pakele ir daugiau truputi tik nelaiko soškė.aš ir mastau kaip galima butu monobloka koki susimeistruoti :D tai jai kas turit kokiu idėju ar foto tai mestelkit i če kad visi paspoksoti galėtum.

pazekit temoj technikos patobulinimai pasidalinkime patirtimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Mano nuomone tai: nuo lango rankena - pozicinis. Užsistatai aukštį ir padargą tokiame laikys, jei reiks prikels.

Nuo sėdynės: Hidro apkrautuvas - nusistatai iki kiek prikelt kai buksuoja galiniai ratai. Jei pastatai ant 3 ar 2 ar 1 tada pakelia iki galo į viršų(pakėlimas plūgui...)

Jei kur suklydau pataisykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su prikabinamais padargais tai viska lyg issivaizduoju. Bet pas mane visi pakabinami, tai netinka nei plugui nei skutikui ar kultivatoriui ant "kieto" dirbti, nes tada agregatas pagal traktoriu kilnosis, o turi ant savo ratuku vaziuoti. Nebent nustatau rankenele prie lango, kad giliau nelystu, o i virsu jis laisvai plaukios ir vel grys i nustatyta padeti, bet zemiau jau jam leistis neleis. kazkaip su senu paprasciau buvo :icon-smile: Bet save vis guodziu, kad prie naujoviu tik priprast reikia :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai: nuo lango rankena - pozicinis. Užsistatai aukštį ir padargą tokiame laikys, jei reiks prikels.

Nuo sėdynės: Hidro apkrautuvas - nusistatai iki kiek prikelt kai buksuoja galiniai ratai. Jei pastatai ant 3 ar 2 ar 1 tada pakelia iki galo į viršų(pakėlimas plūgui...)

Jei kur suklydau pataisykit

klysti bent jau ant mano 1221 yra kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 1025 ariau, tai nori pakelt pluga abi rankeneles patrauki i prieki... o kai nori nuleisti abi rankeneles patrauki iki galo.... Arimas nesiskyre. viskas graziai apsiare... Bet man ir neaisku su tom rankenom idomiai rusai padare

ne rusai viliau o svedai :lol: kiek girdejau tan jau svediska hidraulika stovi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jėginį naudojant traktorių pastoviai tampo kietoje žemėje, bet jis tam ir skirtas, kad kiek prikeltų agregatą, priklausomai nuo apkrovos. O pozicinį kaip naudot? Kartais sureguliuoju, kad plūgą nuleisti iki galo (c. varžtas plūgo viršutinėje skylėje), jei dirvos netolygios, kabinu į pailgą skylę ir pozicinis iš rankos neišleidžiamas, reikia pastoviai stebėti pirmo korpuso gylį. O šiaip puikus daiktas, ilgesniame lauke galima ir kryžiažodį išspręst, ir alučio pagurkšnot... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

senais laikais besiruosiant atsiskaitymui apie jegini-pozicini reguliatoriu teko isgirsti vadybininku grupes ismanancio vaikinuko paaiskinima panelem kas tai per daigtas ir kada jis naudojamas. tai va jeginis yra naudojamas tada, kada lygus laukas, bet nelygi dirva, o pozicinis kada nelygus laukas, o lygi dirva :D

tiksliai nepasakysiu kaip yra belki, bet normaliam traktoriui pozicinis riboja, kad padargas nenusileistu zemiau nustatyto lyio, su jeginiu galima nusistatyti jega veikiancia galine pakaba, pradejus traktoriui klimti keiciasi pakabos apkrova ir plugas automatiskai keliamas aukstyn. dar vienas normalaus traktoriaus privalumas tai kad yra greito pakelimo nuleidimo mygtukas. viena karta nusistatei rankenas, o po to keli ir leidi su tuo mygtuku.

ka zinojau pasakiau, gal labai nenusisnekejau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...