Jump to content

pasaru maisituvas-dalintuvas


ricka

Recommended Posts

  • Atsakymai 110
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na pridesiu ir as :D

nepirk su elektroniniu valdymu tai pradeda kelti problemas po 2-3 m eksplotacijos serdamas 100 galvu jam gausi paukot traktoriuka tai hidr. zarnas daznai junginet neteks.

nepirk su daug duru praktikoj naudojamos tik dvi.

ziurek kad butu galimybe prijunkt siaudu pustuva tai tikrai nepamainomas dalykas fermose

svarstykles butinas dalykas.

zemaitijoj karaliauja kuhn jei netiki gali pravaziuot tik dauguma skundzias del dvigubu ratu prinesa purvo i ferma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pridesiu ir as :D

nepirk su elektroniniu valdymu tai pradeda kelti problemas po 2-3 m eksplotacijos serdamas 100 galvu jam gausi paukot traktoriuka tai hidr. zarnas daznai junginet neteks.

nepirk su daug duru praktikoj naudojamos tik dvi.

ziurek kad butu galimybe prijunkt siaudu pustuva tai tikrai nepamainomas dalykas fermose

svarstykles butinas dalykas.

zemaitijoj karaliauja kuhn jei netiki gali pravaziuot tik dauguma skundzias del dvigubu ratu prinesa purvo i ferma.

Kas liecia purva, tai reikia isirengti aiksteles pasaru ruosimui.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Teko puse metu paciam nauditi silokinga, tai kas del pliusu ir minusu nezinau, nes tik ji viena ir tesu megines, bet jokiu budu nepatiko mattytas KYNANO darbas... atsiprasau uz asmenine nuomone:)

Ir kuo jis tau nepatiko :icon-question::) Pas keenan yra kitoks maisymo mechanizmas, bet manau turetu sumaisyti pasara ne prasciau uz jau cia paminetus dalytuvus.

Vat ko norejau paklausti, kiek laiko uztrunka susmulkinti sienainio rulona su seko ir taarup 1 sraigto dalytuvais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp ju yra esminis skirtumas - horizontalus ir vertikalus maisymo sraigtai. Jei paziuresit visi italiski daugumoje horizontalus nes ten pagrinde kukuruzus seria o kukuruzus jie gerai ismaiso. Visa kita nelabai. Ypach sunkiai smulkina sienainio ritinius. Vat tiek zinodamas gali rimciau rinktis. O ne filmukus paziurejas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko puse metu paciam nauditi silokinga, tai kas del pliusu ir minusu nezinau, nes tik ji viena ir tesu megines, bet jokiu budu nepatiko mattytas KYNANO darbas... atsiprasau uz asmenine nuomone:)

Ir kuo jis tau nepatiko :icon-question::) Pas keenan yra kitoks maisymo mechanizmas, bet manau turetu sumaisyti pasara ne prasciau uz jau cia paminetus dalytuvus.

Vat ko norejau paklausti, kiek laiko uztrunka susmulkinti sienainio rulona su seko ir taarup 1 sraigto dalytuvais?

Į KYNANĄ nesukrausi pašarų, nesukdamas jo, o juk būna visko, ir taip, kad vienu traktoriumi tenka ir pasikrauti, ir išdalyti pašarą, beto pats krovimas ir į sukamą KYNANA vyksta gerokai subtyliau, negu i tarkim vertikalių sraigtu mixerį

p.s. KYNANAS galbūt yra lyderis nel maišymo kokybės, bet manau ir VM mixeriai pakankamai gerai išmaišo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Maniškis turi skersinį transporterį, (jo neįpatingai norėjau) ir gale vienerias duris. Praktikoj naudoju tik transporterį, pasirodo tai nepamainomas dalykas nes galima. keisti ir išdalinimo pusę ir jo greitį, tad išdalinimas gaunasi tikrai tolygus, o per duris toks tikrai nebūtu. kiek teko matyti pas kolėgas, maniškis tikrai greitai susmulkina pašarus, o kraunu pagrinde rulonus...

Nežinau iš kur esi, bet jai Lietuvos viduriukas Tau nėra labai tolimas kraštas, siulyčiau pačiam betkurią diena atlėkti ir savo akimis pamatyti, nes asmeniškai aš prieš pirkdamas apsukau nevieną rajoną, kad pamatyčiau dirbančius įvairius dalytuvus, bėja mano kaimynas turi rulonus smulkintuvą-dalytuvą ir juo nepaprastai patenkintas, tad jei neplanuotum pilno-sumaišyto raciono atidavimo, tai būtu gerokai pigesnis variantas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis turi skersinį transporterį, (jo neįpatingai norėjau) ir gale vienerias duris. Praktikoj naudoju tik transporterį, pasirodo tai nepamainomas dalykas nes galima. keisti ir išdalinimo pusę ir jo greitį, tad išdalinimas gaunasi tikrai tolygus, o per duris toks tikrai nebūtu. kiek teko matyti pas kolėgas, maniškis tikrai greitai susmulkina pašarus, o kraunu pagrinde rulonus...

Nežinau iš kur esi, bet jai Lietuvos viduriukas Tau nėra labai tolimas kraštas, siulyčiau pačiam betkurią diena atlėkti ir savo akimis pamatyti, nes asmeniškai aš prieš pirkdamas apsukau nevieną rajoną, kad pamatyčiau dirbančius įvairius dalytuvus, bėja mano kaimynas turi rulonus smulkintuvą-dalytuvą ir juo nepaprastai patenkintas, tad jei neplanuotum pilno-sumaišyto raciono atidavimo, tai būtu gerokai pigesnis variantas....

pries koki pora menesiu paleidau tokiu principu dirbanti trioleta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis turi skersinį transporterį, (jo neįpatingai norėjau) ir gale vienerias duris. Praktikoj naudoju tik transporterį, pasirodo tai nepamainomas dalykas nes galima. keisti ir išdalinimo pusę ir jo greitį, tad išdalinimas gaunasi tikrai tolygus, o per duris toks tikrai nebūtu. kiek teko matyti pas kolėgas, maniškis tikrai greitai susmulkina pašarus, o kraunu pagrinde rulonus...

Nežinau iš kur esi, bet jai Lietuvos viduriukas Tau nėra labai tolimas kraštas, siulyčiau pačiam betkurią diena atlėkti ir savo akimis pamatyti, nes asmeniškai aš prieš pirkdamas apsukau nevieną rajoną, kad pamatyčiau dirbančius įvairius dalytuvus, bėja mano kaimynas turi rulonus smulkintuvą-dalytuvą ir juo nepaprastai patenkintas, tad jei neplanuotum pilno-sumaišyto raciono atidavimo, tai būtu gerokai pigesnis variantas....

pries koki pora menesiu paleidau tokiu principu dirbanti trioleta...

O Trioletas turėjo autonominę hidrosistemą? Aš užsisakiau būtent su tokia, ir kolkas nesigailiu, nes tereikia prikabinti ir kardaną pajungti, ir gali lekti dalynti pašarus su betkuriuo traktoriumi, nes nereikia jokių šlangu pajunginėti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis turi skersinį transporterį, (jo neįpatingai norėjau) ir gale vienerias duris. Praktikoj naudoju tik transporterį, pasirodo tai nepamainomas dalykas nes galima. keisti ir išdalinimo pusę ir jo greitį, tad išdalinimas gaunasi tikrai tolygus, o per duris toks tikrai nebūtu. kiek teko matyti pas kolėgas, maniškis tikrai greitai susmulkina pašarus, o kraunu pagrinde rulonus...

Nežinau iš kur esi, bet jai Lietuvos viduriukas Tau nėra labai tolimas kraštas, siulyčiau pačiam betkurią diena atlėkti ir savo akimis pamatyti, nes asmeniškai aš prieš pirkdamas apsukau nevieną rajoną, kad pamatyčiau dirbančius įvairius dalytuvus, bėja mano kaimynas turi rulonus smulkintuvą-dalytuvą ir juo nepaprastai patenkintas, tad jei neplanuotum pilno-sumaišyto raciono atidavimo, tai būtu gerokai pigesnis variantas....

pries koki pora menesiu paleidau tokiu principu dirbanti trioleta...

O Trioletas turėjo autonominę hidrosistemą? Aš užsisakiau būtent su tokia, ir kolkas nesigailiu, nes tereikia prikabinti ir kardaną pajungti, ir gali lekti dalynti pašarus su betkuriuo traktoriumi, nes nereikia jokių šlangu pajunginėti....

ne. kardanas suka maisyma, hidro suka juosta.

sakai, traktora prikabinai bet koki ir pirmyn. esme tame, kad i didele dali tvartu lenda vienas traktoro modelis ..... pas pati turbut naujesnes statybos....

beje, kur paleidau, butent tavo minetu principu dirba. bet ji sake grus i pasiure...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...