Jump to content

kuro siurblys čekiškas


juska

Recommended Posts

kiek belka turi valgyti neturiu informacijos, bet draugai 75km tempia 15 tonu ir atgal tuščiomis viso 150km ir suvalgo 50-55 litrus

Man 70 km nuvežti 15 tonų ir grįžti atgal užtektavo 50 litrų.

Per vieną valandą daugiau kaip 10 litrų niekaip nesudegdavo.

pasakykite kur galima rasti sužinoti kuro siurbliu technines harakteristikas

niekaip nerandu informacijos

tau ne siurbliu charakteristiku, o traktoriaus reik ieskot :icon-wink:

gal gali padovanoti koki trktoriuka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 125
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as galiu pasakyt ir taip, mtz vidutinishkai 220g/1kwh

taigi tarkim daugini is 65 jei koks 925 ir gauni 14300 gramu per valanda issiverti i litrus ir gauni 17 ,4 litro apytiksliai

greitis 35 km/h zodziu 70 km per 2 valandas teorishkai ir 35 litrai saliarkos, elementaru ir cia tik teorishkai, o kur dar papupsenimai kol seimininkas alu geria ir tt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tai as ir snekejau

jei temos autoriaus realybe smarkiai prasilenkia su sitais skaiciavimais, reikia ieskot problemu

TAIP MANO REALYBĖ PRASILENKIA 1KM\ 0,9LITRO KURO BELAS 82

PATIKRINO SIURBLI VISKAS GERAI SAKĖ NORS NELABAI PASITIKIU

kodel gi ne, jei ta kilometra iveiki per puse valandos tai ir gaunasi 0,9 litro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tai as ir snekejau

jei temos autoriaus realybe smarkiai prasilenkia su sitais skaiciavimais, reikia ieskot problemu

TAIP MANO REALYBĖ PRASILENKIA 1KM\ 0,9LITRO KURO BELAS 82

PATIKRINO SIURBLI VISKAS GERAI SAKĖ NORS NELABAI PASITIKIU

kodel gi ne, jei ta kilometra iveiki per puse valandos tai ir gaunasi 0,9 litro

teisybe, pamirsom paklaust kokia pavara jis vazineja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pilna juokdariu visur, pvz toks vienas is gruzdziu kol atvaziuoja iki lauku netoli manes iseina apie 20km o jis ta atstuma su bielkiu iveikia per 3 motoval. :lol: Arba kaip kule su savo naujaja niva (effekt) apsukas bugno sukele kiek galejo o variklio apsukas laike ant puse , nepilnu gazu, tai juoko buvo, bet kai vienas traktoristas dave jam per nagus ir kombaina sureguliavo dbr pasimoke, bet vazineja visgi darb palengva. kombaina is livilos varesi 3 paras nors lengvai galejai apsisukt per 2, yra visapkiu zmoniu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pilna juokdariu visur, pvz toks vienas is gruzdziu kol atvaziuoja iki lauku netoli manes iseina apie 20km o jis ta atstuma su bielkiu iveikia per 3 motoval. :lol: Arba kaip kule su savo naujaja niva (effekt) apsukas bugno sukele kiek galejo o variklio apsukas laike ant puse , nepilnu gazu, tai juoko buvo, bet kai vienas traktoristas dave jam per nagus ir kombaina sureguliavo dbr pasimoke, bet vazineja visgi darb palengva. kombaina is livilos varesi 3 paras nors lengvai galejai apsisukt per 2, yra visapkiu zmoniu :icon-wink:

juokus aš suprantu yra ir tokiu žmoniu kaip rašai ta\ efekta/ aš žinau

bet mane draugai vadina ŠUMAHERIU su technika tai pavaras žinau ir gazo pedala po plytos laikau gal žinai joniškio CLAAS parduotuvės tel nr ten turėtu taisyti kuro sistema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Arba koks vamzdelis yra prakiures ir lasa, nors matytusi ant zemes kad yra pribege.... nes kuras nedingsta niekur, arba labai didele norma padaryta, bet tada ir variklis plesti turetu... O is kur tu zinai kad trauka neipatinga? is 82 stebuklu nepadarysi :icon-rolleyes: bet gerai pasimatuok tas sanaudas. va dbr rudeniniai arimai tai paskaiciuok kiek su pilnu baku gali ha apart koki pluga tempi kokiu begiu, ir galesi palygint su cia esanciu duomenimis. Gal blogai paskaiciavai sanaudas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...