Jump to content

kuro siurblys čekiškas


juska

Recommended Posts

na, ar gausis toks zveris, kaip uosvio, klausimas...

zinau, kad yra zmoniu, metanciu lauk cekiskus siurblius, ir dedancius ruskinius. taip panaikinamas vadinamas tr2 ismetamu duju emisijos reikalavimas. traktorius smagesnis gaunasi....

esu girdejes ir priesingai. i 1025 idejus cekiska siurbli, cekiska turbina, traktorius ant asfalto "saules" piese.... bet pats to nemaciau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 125
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nespaudziam vyrai is shudo vasko :eusa-naughty:

Viliau o tai kodel i mtz 82 dejai turbina?

Geras klausimas :eusa-clap: bet Varsteli gi 892-952-1025 tai tokie patys varikliai tik su turbinom....

dejau del to kad ekonomiskiau butu ir jegeles siek tiek daugiau va overuma 4x35 tempia 6 begiu ir man uztenka... bet kai kas nori padaryti toki kaip Raimisx uosvio 892 ir tampyti 5x45 pluga tai cia jau skaitau vasko spaudimas is shudo? ar ne taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nespaudziam vyrai is shudo vasko :eusa-naughty:

keikvienas turim savo poreikius :icon-wink:

Overumas girdejau kad chebra i bielkius deda turbinas nuo 2,5 TDS motoro tai kiek girdejau atsiliepimai puikus eina ant asfalto piestu.... Pasieiskok srotuose devetos turbinos ir bandyk lipdyt kazka ant 80 mtz

tokiom nesamonem neuzsiimineju :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Overumas girdejau kad chebra i bielkius deda turbinas nuo 2,5 TDS motoro tai kiek girdejau atsiliepimai puikus eina ant asfalto piestu.... Pasieiskok srotuose devetos turbinos ir bandyk lipdyt kazka ant 80 mtz

Viliau esu girdejes kad i mtz-82 deda e-281 varikli 6 cil 150-170 arkliuku.

Nesu girdejas ;)

Overumai: Bet traktorius eina stacias... pagalvok jei golfuko motoras 1,6td turbina atstoja tkr6 o cia 2,5tds tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Overumas girdejau kad chebra i bielkius deda turbinas nuo 2,5 TDS motoro tai kiek girdejau atsiliepimai puikus eina ant asfalto piestu.... Pasieiskok srotuose devetos turbinos ir bandyk lipdyt kazka ant 80 mtz

Viliau esu girdejes kad i mtz-82 deda e-281 varikli 6 cil 150-170 arkliuku.

Nesu girdejas ;)

Overumai: Bet traktorius eina stacias... pagalvok jei golfuko motoras 1,6td turbina atstoja tkr6 o cia 2,5tds tai

as girdejau priesingai, su tom turbinom yar tik vaizdas kad ji yra o ag kaip buvo 80 taip ir liek a80 :icon-wink: tai gi netersk temos :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Overumas girdejau kad chebra i bielkius deda turbinas nuo 2,5 TDS motoro tai kiek girdejau atsiliepimai puikus eina ant asfalto piestu.... Pasieiskok srotuose devetos turbinos ir bandyk lipdyt kazka ant 80 mtz

Viliau esu girdejes kad i mtz-82 deda e-281 varikli 6 cil 150-170 arkliuku.

Nesu girdejas ;)

Overumai: Bet traktorius eina stacias... pagalvok jei golfuko motoras 1,6td turbina atstoja tkr6 o cia 2,5tds tai

idomu kiek dienu ta turbina sukasi nes kubatura dvigubai didesne todel per ta pati laika ji turi vos ne du kart greiciau suktis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur tuos skaičius ištraukėt, kad lengvom prie 2200 arba prie 3000 rpm pradeda dirbt turbina?

Overumai, gali paaiškint kuo yra ypatinga ta tkr7, kuom ji pranašesnė, lyginant su kitom?

kiek teko issiaiskinti tai ji pranasesne kad veikai prie mazu sukiu, pucia daugiau oro nes neuztenka orginalo filtro, plius pigesne kaina ir pagal ideja turi geriau laikyti nes sukasi letesnem apsukom :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur tuos skaičius ištraukėt, kad lengvom prie 2200 arba prie 3000 rpm pradeda dirbt turbina?

Overumai, gali paaiškint kuo yra ypatinga ta tkr7, kuom ji pranašesnė, lyginant su kitom?

Na taigi pasiekus 2200 vienu rubylniku įjungi,o 3000 kitu,jau tipo antra pavara gaunasi. :D:D:D

Jei rimtai,tai tokiu atveju (turbina pradeda veikti nuo kažkokių apsukų) ,ją jau seniausiai laikas į antrines žaliavas priduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur tuos skaičius ištraukėt, kad lengvom prie 2200 arba prie 3000 rpm pradeda dirbt turbina?

Overumai, gali paaiškint kuo yra ypatinga ta tkr7, kuom ji pranašesnė, lyginant su kitom?

Kapsukas ogi paprastai pas mane masinoj yra 1,9tdi motoras ir kai uzlauzi gazo begejantis tai pradedi jausti kad kazkur nuo 2000-2200 apsuku prikimba turbina ir eina smagiau...

Siaip tai turetu tkr7 pradeti dirbti prie didesniu sukiu nei tkr6 nes tkr7 reikia daugiau ismetamuju duju isukti ja tai taip issiena kad prie didesniu apsuku variklio pradeda dirbt tkr7 ... nors ziurint kitu kampu gal atvirskciai... sunku pasakyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko issiaiskinti tai ji pranasesne kad veikai prie mazu sukiu, pucia daugiau oro nes neuztenka orginalo filtro, plius pigesne kaina ir pagal ideja turi geriau laikyti nes sukasi letesnem apsukom :icon-wink:

Tarkim tas pats bielkio variklis. Kuo didesne turbina, tuo jai reikia daugiau dujų, kad galėtų sukelt slėgį įsiurbimo kolektoriuje. Taip kad, man atrodo, jog mane klaidini, sakydamas, kad tkr7 yra pranašesnė, ir sukelia slėgi prie mažesnių apsukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...