Jump to content

Vėl Dronningborg 8000


Vilius

Recommended Posts

  • Atsakymai 150
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kuris kombainas nasesnis d-7500 ar d8000 ?kur brangesnis , kuris patikimesnis ? kiek mazdaug ha galeciau nukulti su d8000 jei viskas gerai dirba ir taip visa diena varyt 10 h kiek per toki laika nukulciau jei grazus laukas viskas eina nepriekaistingai derlingumas 5t ?

D8000 gamino nuo 79-83, o D7500 nuo 84-90 metu. Kaip internete raso tai D8000 variklio AG yra 136 o D7500 variklio galia 148-154 AG . Na siaip parametrai yra vienodi siu kombainu. Tai tau siulyciau pirkti D7500 nes jis yra naujesnis. :D

Su savo D7000 jei mieziai byra po 3-4 tonas tai 10 ha laisvai per diena nukuliu :D SPRESTI TAU, KOKIO NORI :icon-exclaim::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

D7500 pardaviau už 40000 lt., o stovis tai tikrai labai geras. Kederis su rapso stalu.... 87 m.... Variklis 6 cil. Valmet su turbina. Taigis....

Pardaviau ką tik JOHN DEERE 955 už 25000 lt. Na bet čia pagal užsakymą. ;)

Norejau tawes paklaust makaciola. Kai pirkau savo d7000 man sake kad perkinso variklis bet pasirodo kad valmeto. Tai y droningborgus kokie varikliai montuojami?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur dingo tie Dronningborg'ai nuo 92m?

Liko tik MF. Pavz D9000 dingo ir vietoj jo ėjo MF 38. Bet kažkada nete buvau radęs straipsnį, labai norinčiam jie nudažydavo MF D spalvom. Dabar tą patį modelį gali rast ir Laverdoj, MF ir Fendt (skiriasi spalvos, gal variklis kartais). Globalizacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur dingo tie Dronningborg'ai nuo 92m?

Liko tik MF. Pavz D9000 dingo ir vietoj jo ėjo MF 38. Bet kažkada nete buvau radęs straipsnį, labai norinčiam jie nudažydavo MF D spalvom. Dabar tą patį modelį gali rast ir Laverdoj, MF ir Fendt (skiriasi spalvos, gal variklis kartais). Globalizacija :)

dabar toje pacioje gamykloje su tais paciais techniniais sprendimais MF ir FENDT gaminami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...