Jump to content

Windows VISTA


Overumas

Recommended Posts

as naudoju ant seno PC stalinio XP, o ant naujo Laptopo Vista. Siaip kai pripranti visai nieko aparatas, kadangi ramu laptope 4GB tai galvos nesuku :)

Pas mane irgi lygiai ta pati situacija, ant stacionaro xp, o ant laptopo vista. Noreciau ir i Laptopa persimest xp, bet nera mano laptopui driveriu win xp, tik vista, tad tenka naudotis ja. Siap nematau nei vieno vistos pliuso lygant su xp apart grazesnia isvaizda ir efektais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju ant seno PC stalinio XP, o ant naujo Laptopo Vista. Siaip kai pripranti visai nieko aparatas, kadangi ramu laptope 4GB tai galvos nesuku :)

Pas mane irgi lygiai ta pati situacija, ant stacionaro xp, o ant laptopo vista. Noreciau ir i Laptopa persimest xp, bet nera mano laptopui driveriu win xp, tik vista, tad tenka naudotis ja. Siap nematau nei vieno vistos pliuso lygant su xp apart grazesnia isvaizda ir efektais.

Barake visi Vistas meta lauk, deda xp, draiverius iekosi nete

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju ant seno PC stalinio XP, o ant naujo Laptopo Vista. Siaip kai pripranti visai nieko aparatas, kadangi ramu laptope 4GB tai galvos nesuku :)

Pas mane irgi lygiai ta pati situacija, ant stacionaro xp, o ant laptopo vista. Noreciau ir i Laptopa persimest xp, bet nera mano laptopui driveriu win xp, tik vista, tad tenka naudotis ja. Siap nematau nei vieno vistos pliuso lygant su xp apart grazesnia isvaizda ir efektais.

Barake visi Vistas meta lauk, deda xp, draiverius iekosi nete

Kiek ieskojau ir skaitinejau forumus, tai ant mano laptopo nera daugumos driveriu, tai ka ten beieskosi, o antra kad ir pats irasymas labai problematiskas, nes idejus xp diska paprasciasiai neranda jokio disko, norint kad rastu reikia SATA driveriu ant xp, kadangi ju nera, tai ir neirasysi. Siap irasyt gal ir imanoma kaip nors sukaldzius harda, bet su draiveriais tai tikrai bus problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norint susipust idomesne porgramele vishtai softo gali ir nerast. man asmeniskai svarbu patogumas, grozis tikrai ne vishtoje. gal kas mate makentosha - va groziu galima pavadinti.

Jo makentosas + apple laptopas ar gali buti kas geriau ? :D Mac kiek teko bandyt tai tikrai pasirode labai patogus ir siap viskas ten neblogai, tik gaila softo mazoka, o ir megejam pazaist nieko gero. Jeigu kompa naudociau vien darbui, neabejotinai pirkciau apple, nors ir jie brangesni bet verti tu pinigu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakosiu viena istorija. Moteriske is musu kaimo Kedainiuose BMS megapolije nusipirko laptopa su omnikonekt. Naujas laptopas zinoma vishta o omnikonekta pardave su XP softu :icon-twisted: Ne gana to vishta vokishka :icon-rolleyes: Pasikviete kad padeciau ieskau ieskau kaip ta kalba pakeist skambinu kompiuterastam pasirodo negalima perinstaliuot reikia :icon-evil: O BMS konsultantai jai paaishkino, kad ji kai pirma kart ijunge nesuvede user name ir pasword todel pasileido vokishkai :icon-eek: Nuo tada laikausi atokiau nuo vishtos ir nuo BMS :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakosiu viena istorija. Moteriske is musu kaimo Kedainiuose BMS megapolije nusipirko laptopa su omnikonekt. Naujas laptopas zinoma vishta o omnikonekta pardave su XP softu :icon-twisted: Ne gana to vishta vokishka :icon-rolleyes: Pasikviete kad padeciau ieskau ieskau kaip ta kalba pakeist skambinu kompiuterastam pasirodo negalima perinstaliuot reikia :icon-evil: O BMS konsultantai jai paaishkino, kad ji kai pirma kart ijunge nesuvede user name ir pasword todel pasileido vokishkai :icon-eek: Nuo tada laikausi atokiau nuo vishtos ir nuo BMS :icon-wink:

man atrodo nesamone kad delto kad nesuvede user ame pasidare vokiskai biski nelogiska, suprantu pasidare gal ismete lentele kokia kalba paspaude vokiskai nezinodama bet butu imanoma atsatyti i eng o cia kazkokia nesamone :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...