Jump to content

sejamoji


Recommended Posts

  • Atsakymai 103
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

he blyn ne vieno pasiulymo 3m vederio su idirbimu mascuse. :icon-rolleyes:
O ko taip įsikandai tą Vederį. Horsch 3m su lėkštiniu įdirbimu, su trąšom sėju su 140 AG Fendt. Pats tas. Jei giliai suleidi įdirbimą ir sėjama pilna yra ką traukt.

nieko apie horsh nesidomejau, o ir devetu turbut su ziburiu reik paieskot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kolegos apsispreskime tuomet, labai jau dideli nuomoniu skirtumai.

patikslinu salygas: suarta kartu su sunkiuoju tankintuvu, tai su 140 ag nepavilksiu ne 3 metru vederio su idirbimu?? kas per buldozeris tada tas vederis??

Žiūrint kiek norėsi įdirbti, tas daugiausia atima arklių. Jei suleisi kokia 10 cm tai vien skutikui reiks kokių 80 Ag, o kur dar sėjama ,svoris. Čia kalbu apie 3m, o 4m nebent be dirbimo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 m, Combi

Rapid RD 300C has an adjustable

partition wall in the hopper, which

gives optimal utilisation of the

volume. Narrow transport (3m)

and a moderate draught requirement

make this drill suitable for

medium-sized farms and fast road

transport.

• 3 m working width

• 3100 l seed hopper

• 2-3 ha/hr

• 20 - 30 ha/day

• 10 - 25 ha wheat/refill

• 100 - 130 hp draught requirement

3 m, Seed

Rapid RD 300S is a drill with smaller

external dimensions but very

large capacity. Simple and flexible

with a narrow transport width and

fast transport on roads to and from

the field.

• 3 m working width

• 2900 l seed hopper

• approx. 3 ha/hr

• 20 - 30 ha/day

• 10 - 25 ha wheat/refill

• 90 - 120 hp draught requirement

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3m su dirbimu turi vilkt, traktoriui dubliu reiks, o be dirbimo 4

uzsidesi dublius ir jie netilps i sejalka tai bus apie 3300mm plotis traktoreco.

beje praktikoj 4m su trasom prasosi apie 190 ag

teoriškai 190 praktikoje bent 200

4 m, Combi

Rapid RD 400C is a Combi drill with

a very large hopper containing an

adjustable partition wall. This

makes the drill optimal whether

working with small bags, large

bags or loose material.

• 4 m working width

• 4200 l seed hopper

• 4 ha/hr

• 30 - 40 ha/day

• 12 - 35 ha wheat/refill

• 120 - 160 hp draught requirement

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3m su dirbimu turi vilkt, traktoriui dubliu reiks, o be dirbimo 4

uzsidesi dublius ir jie netilps i sejalka tai bus apie 3300mm plotis traktoreco.

beje praktikoj 4m su trasom prasosi apie 190 ag

teoriškai 190 praktikoje bent 200

6 m, Seed

Rapid RDA 600S has centrally

adjustable drilling depth and the

toolbar can be adjusted steplessly

on the go from the driving seat. The

seed is distributed by two metering

units and half-drill shutoff is standard.

Transport width is only 3 m

and the side sections are automatically

locked in the upright position.

• 6 m working width

• 3000 l seed hopper

• approx. 6 ha/hr

• 40 - 60 ha/day

• 11 - 25 ha wheat/refill

• 180 - 240 hp draught requirement

4 and 4,5 m, Seed

Rapid RDA 400S and 450S are very

interesting in terms of their width

and therefore their ability to fit into

different tramline spacings. Drilling

depth is set using a mechanical

depth stop on the centre section

and with cranked wheels on the

side sections. Transport width is 3

metres.

• 4 or 4.5 m working width

• 2500 l seed hopper

• approx. 4 ha/hr

• approx 25 - 40 ha/day

• 9 - 20 ha wheat/refill

• 120 - 160 hp draught requirement

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traulia žinoma ko netrauks tik ne 14km/h ir tiktai ne pilnu dirbimo gyliu. Teoriškai taip patys wederio berniukai sako 190 bet praktikoje 190ag traktoriai dauguma Utility klasės ty lengvi, sunkieji prasideda nuo 200. Na tai ne visai mano sritis tiesiog teko susidurti (kaip ir horša 6m turėtu 190 laisvai vilkti bet praktikoje ne visur ir ne visada taip išeina)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazka kolektyvas tikrai ne taip kalbate. gamintojo info kitokia, o paklaida nemanau kad tokia didele gali but pvz 3m su idirbimu anot gaintojo max pakanka 130ag, jus man sakot kad su 140 nepavilksiu reikiamu greiciu.

3m nežinau aš turėjau omenį 4m. nežinau kokią gamintojo info tu turi omenį bukletus? na nebūk naivus :icon-wink: . Beje kiek su tais reikalais teko susidurti tai dažniausiai nurodoma reikiama galia ant kablio (kiek AG reikia ja patraukti) neskaičiuoja sėjalkų gamintojai kiek AG reikia pačiam traktoriui tokiu greičiu judėti per arimą :icon-wink:

draught requirement tai ne traktoriaus galia o traukimo galia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu čia daugelis su ta pačia problema susiduria :D Tas pats buvo ir man. Iš mano patirties, nors pirmas sezonas tik buvo :) 4m su diskiniu įdirbimu ir lyginamaja lenta plius lokalus trešimas ( be šių funkcijų nelabai įsivaizduoju, kam tą pliką vederį pirkt ) tampiau su 200 ag Magnumu, galios normaliai darbiniui greičiui pakanka tik rapsui, kviečiams jei užpili pilną jau trūksta. Priklauso į kaip paruoštą lauką sėji: sunkiausiai eina tiesiai į arimą, toliau į išgerminuotą, lengviausiai- arimas išlygintas su Rollex volais. Taigi išvadas darykite patys :icon-wink: Nuo saves galiu pridurti, kad galios tikrai reikia negailėti, norint normaliai ir sparčiai dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazka kolektyvas tikrai ne taip kalbate. gamintojo info kitokia, o paklaida nemanau kad tokia didele gali but pvz 3m su idirbimu anot gaintojo max pakanka 130ag, jus man sakot kad su 140 nepavilksiu reikiamu greiciu.

3m nežinau aš turėjau omenį 4m. nežinau kokią gamintojo info tu turi omenį bukletus? na nebūk naivus :icon-wink: . Beje kiek su tais reikalais teko susidurti tai dažniausiai nurodoma reikiama galia ant kablio (kiek AG reikia ja patraukti) neskaičiuoja sėjalkų gamintojai kiek AG reikia pačiam traktoriui tokiu greičiu judėti per arimą :icon-wink:

draught requirement tai ne traktoriaus galia o traukimo galia

na nete ju puslapyje nuo a iki z perskaiciau. zinoma jei bukleta kurtu lietuvaitis nelabai tikeciau taciau nemanau kad gamintojas pardavinetu daikta pateikdamas klaidingus duomenis. nebent kaip tu sakai jie neivertina kai kuriu parametru ir tempimo galia skaiciuoja ne dirvoje o ant kelio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu čia daugelis su ta pačia problema susiduria :D Tas pats buvo ir man. Iš mano patirties, nors pirmas sezonas tik buvo :) 4m su diskiniu įdirbimu ir lyginamaja lenta plius lokalus trešimas ( be šių funkcijų nelabai įsivaizduoju, kam tą pliką vederį pirkt ) tampiau su 200 ag Magnumu, galios normaliai darbiniui greičiui pakanka tik rapsui, kviečiams jei užpili pilną jau trūksta. Priklauso į kaip paruoštą lauką sėji: sunkaisiai eina tiesiai į arimą, toliau į išgerminuotą, lengviausiai- arimas išlygintas su Rollex volais. Taigi išvadas darykite patys :icon-wink: Nuo saves galiu pridurti, kad galios tikrai reikia negailėti, norint normaliai ir sparčiai dirbti.

na pagaliau patyres prabilo. vadinasi vienam m reik min 50 ag. reziume mano 140 ag 3m su idirbimu nepakanka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazka kolektyvas tikrai ne taip kalbate. gamintojo info kitokia, o paklaida nemanau kad tokia didele gali but pvz 3m su idirbimu anot gaintojo max pakanka 130ag, jus man sakot kad su 140 nepavilksiu reikiamu greiciu.

Vienas pažystamas taip pat pasitikėjo gamintojo ir vadybininkų nuomone, vienus metus pavarges, dabar jau tuos 3 m su 160 tampo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazka kolektyvas tikrai ne taip kalbate. gamintojo info kitokia, o paklaida nemanau kad tokia didele gali but pvz 3m su idirbimu anot gaintojo max pakanka 130ag, jus man sakot kad su 140 nepavilksiu reikiamu greiciu.

Vienas pažystamas taip pat pasitikėjo gamintojo ir vadybininkų nuomone, vienus metus pavarges, dabar jau tuos 3 m su 160 tampo :)

as ir is praktikos galiu pasakyt, kad 4m vederi su 185 JD jau pilna kvieciu uzkrovus posunkiai velka. taigi sutinku su ta nuomone kad 200 Ag nepamaisytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...