Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

On 2020-06-17 at 09:31, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Nebespėju paskui tuos kvietukus kaip jie čia šiemet varo :)

DSC_0706.JPG

kaip tavo kviečiukai laikosi? pas mane galulaukėse taifun šiek tiek pagulė, bet šiai normaliai. Visai neblogai pildosi grūdais, randu 3-4, kai kur net 5 grūdus. Miltligė atsitraukė, tai lapai gražiai žaliuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, manttys pranešimas:

kaip tavo kviečiukai laikosi? pas mane galulaukėse taifun šiek tiek pagulė, bet šiai normaliai. Visai neblogai pildosi grūdais, randu 3-4, kai kur net 5 grūdus. Miltligė atsitraukė, tai lapai gražiai žaliuoja

Sugulė ten kur buvo per vėlai patrumpinta ir tik su trineksapak'u, Medax max ant vėliavinio, jau storėjant lapamakštei visai gerai pritrumpino, o kita veislė gavo ir stabilan it trineksapak, tai irgi tik keli kvadratai prigulė.

Vėliavinis dar pakankamai sveikas, tik kur smėliukas per birželio 7-27d. kaitras išdegė, nes lietaus beveik 0 buvo.

 

DSC_0785.JPG

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
prieš valandą, manttys pranešimas:

gal kas kūlė kviečiukų, kaip su kokybe reikalai? Strateguoju kur reiks vežt, nes ne visiem gerų reik

Pradalgę (arti 40arų) nudaužė kai kūlė žieminius, tai ant tyrimų per daug nieko nepastebėjau, aišku kur ten pastebėsi kai tik gal 10% viso kiekio sudarė.

Drėgmė užvakar matavau, tai buvo:

Ankstyvesni Arabella, sėti kovo 28 -12%

Ta pati Arabella tik sėta balandžio 21 - 20%

Vėlyvesni Serenada, sėti kovo 27 - 25%

 

Reiks dar šiandien permatuot, pasižiūrėt kas per dvi dienas įvyko.

Kaip pas tave kokia drėgmė vasarinių?

DSC_0844.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Pradalgę (arti 40arų) nudaužė kai kūlė žieminius, tai ant tyrimų per daug nieko nepastebėjau, aišku kur ten pastebėsi kai tik gal 10% viso kiekio sudarė.

Drėgmė užvakar matavau, tai buvo:

Ankstyvesni Arabella, sėti kovo 28 -12%

Ta pati Arabella tik sėta balandžio 21 - 20%

Vėlyvesni Serenada, sėti kovo 27 - 25%

 

Reiks dar šiandien permatuot, pasižiūrėt kas per dvi dienas įvyko.

Kaip pas tave kokia drėgmė vasarinių?

kur geresni, visai minksti, vieninteliai darosi panasus i tema tai seti pora dienu po velyku plesinyje, ten jau apie 16-17 sukas, gal sestadieni - sekmadieni pabandysiu..vos ne puse paseliu vasariniai kvieciukai, tai labai bijau lietaus sulaukti, nes dar nokimo daugumai reikia nemazai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

kur geresni, visai minksti, vieninteliai darosi panasus i tema tai seti pora dienu po velyku plesinyje, ten jau apie 16-17 sukas, gal sestadieni - sekmadieni pabandysiu..vos ne puse paseliu vasariniai kvieciukai, tai labai bijau lietaus sulaukti, nes dar nokimo daugumai reikia nemazai

Jei būtų lietaus koks 10mm ir paskui vėl sausa, tai tik pagreitintų nokimą, nes dabar nenori nokti visiškai. Praeitą antradienį kai gavom lietaus, tai paskui per kelias dienas žieminiai pilnai sunoko, o taip vis pusžaliai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Nu neblogas dar svoris. Na man sausesniuose būdavo daugiau glitimo. Azoto trūkume?

 

Pas mane žieminiai hektolitras sukosi apie 79, tai vasariniai manau bus ir 80, jau nebedaug liko laukti, gal antradienį pavyks paimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Pas mane žieminiai hektolitras sukosi apie 79, tai vasariniai manau bus ir 80, jau nebedaug liko laukti, gal antradienį pavyks paimti.

Mano žieminių 76 hektrolitro neperkopė , kažkaip prastai šiemet gavos su jų svoriu , net turėjau vieną priekabą pašarą dėl svorio , o kitą 3kl dėl svorio , o visos likusios į 2kl suvažiavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-11 at 18:45, manttys pranešimas:

Kazkaip manau, kad kai kurie kvieciuku laukai kibs i atlapus zieminiams

Kaip sakiau, taip ir buvo, vienas laukas kvieciuku padare zieminius :) aisku su zieminiais klaidu padaryta, bet tai nesumazina vasarojaus ispudingumo. Vienas laukelis apie 7t, kas musu kraste yra nematyti skaiciai

received_772356480189524.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , manttys pranešimas:

Kaip sakiau, taip ir buvo, vienas laukas kvieciuku padare zieminius :) aisku su zieminiais klaidu padaryta, bet tai nesumazina vasarojaus ispudingumo. Vienas laukelis apie 7t, kas musu kraste yra nematyti skaiciai

received_772356480189524.jpeg

Pas mane tik apie 6 gausis vidurkis, aišku buvo smėlių tai ten beveik išnykę, nežinau ko ten pridėti, dar reiks kalkinti.

Klasė 1-2,  nors viena priekaba viršino ekstra rodiklius, tik jaučiu kritimai bus pamaišę, nes nenurodyta, o kai nenurodyta tai dažniausiai būna apie 250, bet dar reiks pasidomėti kame replės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Pas mane tik apie 6 gausis vidurkis, aišku buvo smėlių tai ten beveik išnykę, nežinau ko ten pridėti, dar reiks kalkinti.

Klasė 1-2,  nors viena priekaba viršino ekstra rodiklius, tik jaučiu kritimai bus pamaišę, nes nenurodyta, o kai nenurodyta tai dažniausiai būna apie 250, bet dar reiks pasidomėti kame replės.

collada pas mane praktiškai visa extra, bet kas iš to, niekam jos nereikia, tai parduodu uz 2 kl kaina uoste... + 1 eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...