Jump to content

Ar verta pirkti grūdų sėjamają spu4 naują ?


Recommended Posts

  • Atsakymai 78
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

o gal kas kaip naujokui paaiskintu kuo skiriasi pneumatine sejamoji nuo paprastos (zinau, kad skiriasi veikimo principas, o kas daugiau) kuri geresne, tiksliau isseja, geriau iseja, patogesne naudotis, kainu skirtumas ir panasiai. Gal nelabai as cia i tema, bet is anksto aciu :)

nu tada pakartosiu klausima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Tada geriau naudota užsenietiska.Turėjau spu4 diskine tikrai daugiau tokios nebepirkčiau

o kas jeij negerai? ,manau kaip tik geriau spu nei kokia amazone imti :icon-confused:

O tai kuo ji jau tokia gera? Ir siap palyginimas Spu ir amazones, tai ka zinau, nesulyginami dalykai. Neparasei nei modelio amazones, nieko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su savo spu sėjau tik viena sezona po antro ji manau butu tik i metalo lauža prieš su ja buvo sėta gal kokiu 150 ha.

Amazonės ar kitos kur iš užsienio avežtos manau tikrai ne viena simta atsėje ir dar Lituvoj ne viena atsės.SPU man labai panašios i acord sejalkas vėl atrodo rusai kažka nesėkmingai nukopijavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada geriau naudota užsenietiska.Turėjau spu4 diskine tikrai daugiau tokios nebepirkčiau
Aš ir dabar tebeturiu...bet pilnai su tavim sutinku kad kitos tokios nepirkčiau... :icon-rolleyes: man pagrindinis minusas tai pastoviai traktoriu turi varyti pilnu gazu :icon-idea: pas mane diskine tai svoris nemazas ir iterpimas abejotinas... :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada geriau naudota užsenietiska.Turėjau spu4 diskine tikrai daugiau tokios nebepirkčiau
Aš ir dabar tebeturiu...bet pilnai su tavim sutinku kad kitos tokios nepirkčiau... :icon-rolleyes: man pagrindinis minusas tai pastoviai traktoriu turi varyti pilnu gazu :icon-idea: pas mane diskine tai svoris nemazas ir iterpimas abejotinas... :icon-rolleyes:

vieni sako kad gera kita kad bloga nesuprasi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...