Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

prieš 19 minutes , vigintas pranešimas:

Savo frontala jau isbandziau visokiais rezimais,taigi turiu teise pakomentuoti;Prie kauso truksta dar vieno standumo vamzdzio.Siaip viskas gerai bet nera svarbios dalies-tvirtinimo remo

Dėl standumo vamzdžio mintis teisinga :) Ačiū už pastebėjimą. Dėl tvirtinimo prie traktoriaus, kol kas nepriėjau prie brėžinių nes neturiu minties kaip tiksliai išmatuoti traktoriaus parametrus, skyles, tarpus ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , vigintas pranešimas:

As dariau elementariai,visa frontalini su visais mazgais ir tvirtinimais pasidariau is lentu,po to perkeliau ant metalo.Gal ir juokingai atrodo bet lenta lengviau pakoreguoti,galu gale ir ismesti,jei netinka

man labiau patinka viską modeliuoti kompiuteriu, ypač kai yra galimybės išbandyti praktiškai viską. Tiek krautuvo eigą, tiek atsparumą apkrovoms :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2/8/2018 at 21:28, vigintas pranešimas:

NNe ka nuveiksi su tokiu,nei šienapjioves nei mulčerio nevilks,Kas iš to kad kaina maza,tik šiltnamiui

Tai aš nesuprantu kam tokie tada traktoriukai? Šiltnamį ir su kastuvu galima susikasti? Tai kiek turi buti Ag, kad butu galima pasikrauti apie 700kg tampyti priekaboj. ir ten uzsidejus zolepjove, veja nusipjauti? Aš nesuprantu ar čia žmonės iš pušies iškritę? Ar kas nes kiti dirba ką jiem reikia su 14ag-16ag ir pilnai pakanka. Jei man reiktu ne sodo traktoriaus, o ukiui apdirbti tai pirkciau T-25. bet man dabar reik grynai sodo, galvojau net apie zolepjove, bet, per nelygu pavirsiu, nelabai su ja pavaziuosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su freza galima daug zemes sudirbt kad ir su mazu, plugeliu vienu irgi gali daug padaryt, bet tampyt svorius nieko nebus , jis per lengvas , buksuos , sienapjove gal; kokia maza uzdesi, bet tikrai ne lenkiska 135cm dydzio jei neklystu, svorio reik nes ant sono guls iskart toks ,misko nepatraliuosi, nu zodziu dydis ne tik svarbu, bet svarbu pacio traktoriaus svoris 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Aurimas Z pranešimas:

Tai aš nesuprantu kam tokie tada traktoriukai? Šiltnamį ir su kastuvu galima susikasti? Tai kiek turi buti Ag, kad butu galima pasikrauti apie 700kg tampyti priekaboj. ir ten uzsidejus zolepjove, veja nusipjauti? Aš nesuprantu ar čia žmonės iš pušies iškritę? Ar kas nes kiti dirba ką jiem reikia su 14ag-16ag ir pilnai pakanka. Jei man reiktu ne sodo traktoriaus, o ukiui apdirbti tai pirkciau T-25. bet man dabar reik grynai sodo, galvojau net apie zolepjove, bet, per nelygu pavirsiu, nelabai su ja pavaziuosi...

Tu nesiputok,zmones tik pataria,pirk 14aj,pabandysi,padarysi isvadas,tada pasikeisi i galingesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia zolepjove turetu be vargo stumdyti :)) Na man esme, vandens parsivezti su backa, kurios bendra mase 500kg. ir bubas su priekaba. Suprantu kas jis yra lengvas, bet jei man tai pavyko padaryti su traktoriuku zolei pjauti turetu ir su situo. aisku su zolepjove traukiau tik lygiu pavirsium. Kiek kilogramu mazdaug turi sverti traktoriukas kad galima minetus svorius su juo tampyti? O i miska nezadau vaziuoti. tik po darzus 

zolepjove.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Aurimas Z pranešimas:

Tokia zolepjove turetu be vargo stumdyti :)) Na man esme, vandens parsivezti su backa, kurios bendra mase 500kg. ir bubas su priekaba. Suprantu kas jis yra lengvas, bet jei man tai pavyko padaryti su traktoriuku zolei pjauti turetu ir su situo. aisku su zolepjove traukiau tik lygiu pavirsium. Kiek kilogramu mazdaug turi sverti traktoriukas kad galima minetus svorius su juo tampyti? O i miska nezadau vaziuoti. tik po darzus 

zolepjove.jpg

pats atsiuntei, net tokiam darbui 24 arkliu traktoriukas, tai  14 aj. vaikiškas variantas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk 14ag, jo tau pilnai užteks apie namus žole su mulčeriu nusipjaut. Gali kabint žolepjovę iš galo, tu pačiu šienapjoviu yra 1m pločio. Aš su savo 15 ag Kubota B1500DT pievas mulčiuoju su 95 cm mulčeriu 5 bėgiu, jeigu žolė neviršija 30 cm. Ir priekaba malkos parsiveži ir t.t. Apsiariu, bulves pasodinu, jas apvagoju ir nukasu tuo pačiu traktoriuku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2/20/2018 at 08:19, vvilme pranešimas:

Pirk 14ag, jo tau pilnai užteks apie namus žole su mulčeriu nusipjaut. Gali kabint žolepjovę iš galo, tu pačiu šienapjoviu yra 1m pločio. Aš su savo 15 ag Kubota B1500DT pievas mulčiuoju su 95 cm mulčeriu 5 bėgiu, jeigu žolė neviršija 30 cm. Ir priekaba malkos parsiveži ir t.t. Apsiariu, bulves pasodinu, jas apvagoju ir nukasu tuo pačiu traktoriuku. 

Nezinai ar Alytui dar pardavineja traktoriukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ukininkasnaujokas pranešimas:

Jeigu pirkti tai nemažiau 25 ag.Turiu ISEKI 180 ag, jau 6 metai,jeigu aukšta žolė,tai su mulčeriu reikia važiuti kelis kartus,mulčerio plotis 115.

Turiu Kubota GL32 ant kardano 25ag.isiena ir truksta tu jegu dar.Mulceri sunkiai veza,pradzioje maniau kad traktoriu papjausiu ,dabar jau ismokau.

P60701-153959.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...