Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

manau be reikalo, jaigu svoris bus per didelis tai tai statys piestu tavo traktoriuka ir niekur nenuvažiuosi

jo,as ta suprantu,tik zinau atveji kai zmogus su iseki praleke ant greicio per gulinti policininka,ir freza pasoko nuo smugio sugebejo islauzt slauni is tilto korpuso ,o ten tiltas aliuminis,tai nemazai reikalu apturejo kol susitvarke,tai ir as prisibijau kazkaip tokio likimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo,as ta suprantu,tik zinau atveji kai zmogus su iseki praleke ant greicio per gulinti policininka,ir freza pasoko nuo smugio sugebejo islauzt slauni is tilto korpuso ,o ten tiltas aliuminis,tai nemazai reikalu apturejo kol susitvarke,tai ir as prisibijau kazkaip tokio likimo

visko kaltininkas greitis, arba policininkas  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kubota aste 195. Pabandysiu ikelt foto.

 

Tai vat klausimas ar iseitu normaliai pritvirtinti ta mano buldozeri, nes siaip nemazai jis turetu sverti, is storos skardos padarytas.  Sniegui gal ir gerai butu , bet jai dar noreciau ir kokiu zemiu pastamdit, tada jauciu nekas butu. Ka manot?

post-11436-0-01996300-1457294345_thumb.jpg

post-11436-0-41614100-1457294364_thumb.jpg

post-11436-0-69109100-1457294384_thumb.jpg

post-11436-0-59787900-1457294411_thumb.jpg

post-11436-0-95469200-1457294506_thumb.jpg

post-11436-0-90701800-1457294602_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pluggus daug maz aisku. Dabar kitas klausimas :)  Siandien  nupirkau buldozeri 1 metro plocio, su hidrauliniu cilintru, nuo kazkokio uzsienietisko traktoriuko kuris lankstosi per puse, pardavejas pavadinimo neprisimine.  Kadangi kartu yra ir hidraulinis cilindras, tai galvoju bandyt ta buldozeri tviritint prie priekio, bet va klausimas, ar daug problemu butu pajungti ta hidraulika? Kaip ten buna pas kubota traktoriukus?  

 Ar kas naudojat buldozeri tvirtinama prie  galo? Labai ten nepatogu pvz stumdyt sniega ziema?

Aš siūlau nusipirkti hidroskirstytuvą dviejų sekcijų, viena kad būtų su plaukiojancia padėtimi ir galėsit valdyt sulankstyma buldozerio ir plaukiojanti padėtis labai žiemą praverstų. Sau esu frontalinį pasijunges, jokių problemų nematau juolab dabar lytagroj pilna skyrstytuvu už prieinamą kainą. Vienam zmoguciui padėjau nesenai ant Iseki TU 155 pasijungt, aišku hidraulika nepigus malonumas, bet bus visam laikui, patogiai ir užtikrintai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ausu nera apacioje ant remo? hidraulika gaji pajungti nuo slaunies cilindriuko,jei kas neaisku gali pasukti 868632321

Kaip dar galima pajungti jeigu nėra tokio cilindriuko? Mačiau amerikonai pjauna vamzdelius ir įterpia skirstytuvą. Mano hondai išvis USA versijose yra pilna hidro išėjimų ir darbinių visuose galuose. o japoniška versija skurdi :) Norėtųsi irgi kokį padargą užsidėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip dar galima pajungti jeigu nėra tokio cilindriuko? Mačiau amerikonai pjauna vamzdelius ir įterpia skirstytuvą. Mano hondai išvis USA versijose yra pilna hidro išėjimų ir darbinių visuose galuose. o japoniška versija skurdi :) Norėtųsi irgi kokį padargą užsidėti

Japonai apart frezos daugiau nieko nekabina,kam jiems daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt pats paprasčiausias būdas pasidaryt papildomų išėjimų gidraulikai, tai "isipjauti" į aukšto slėgio magistralę, kaip jau minėjau, dabar prekyboje yra tam tinkančių skyrstytuvų.

Kubotose yra specialus pajungimas desineje puseje prie galinio rato,po dangteliu,reikia tik adapteri pasigamint ar parsisiusti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kubotose yra specialus pajungimas desineje puseje prie galinio rato,po dangteliu,reikia tik adapteri pasigamint ar parsisiusti

Aha esu matęs ant USA versijų padarytus išėjimus. Čia reikia adapterių kaip minėjai, o kai pažiūrėjau kiek kainuoja tai atšoko fantazija net galvot apie tokį daiktą :)

Šandien įdomumo dėlei ėjau pažiūrėti kas po tuo dangteliu. Po sėdyne dar viena jungtis, jeigu gerai supratau. 

 

Be to Vigintai atrodo buvai teisus dėl tos grįžtamosios šlangos, ji visiškai susiplojo kai užkūriau, reiškia siurbia orą ir dėl to zirzia siurblys, matyt sutrūkinėjusi, o ir nesimato po ta gofra. Priėjimas nekoks, sparną nusiimt reikia, tai tingėjau šiandien daugiau knistis. 

post-11471-0-95905300-1457359657_thumb.jpg

post-11471-0-02581200-1457359683_thumb.jpg

post-11471-0-96142000-1457359715_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia grįžtamoji skaitosi jeigu šlanga storesnė ta ar ne?

Tai čia grįžtamoji skaitosi jeigu šlanga storesnė ta ar ne?

jei iš greiciu dezes į siurblį, tai čia paėmimas ir ji būna storesnė už aukšto slėgio vamzdelį tam gal būtų užtikrintas kiekis tepalo siurbliuj. Gal aš praleidau apie ką kalba buvo, bet jei slanga plojasi tai tik nuo vakumo to pasekmė siurblys zyzia nes gaunasi tepalo badavimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei iš greiciu dezes į siurblį, tai čia paėmimas ir ji būna storesnė už aukšto slėgio vamzdelį tam gal būtų užtikrintas kiekis tepalo siurbliuj. Gal aš praleidau apie ką kalba buvo, bet jei slanga plojasi tai tik nuo vakumo to pasekmė siurblys zyzia nes gaunasi tepalo badavimas.

to priežastis, kaip ir minėjau, bus užkistas filtras arba cilindrinis sytelis kas daugiau tikėtina, nes japonų traktoriuose tai labiau paplitęs tepalo filmavimo būdas. Nežinau kaip jūsų traktoriuke, bet mano kubotoje sietelį galima išimti atsukus du varžtus priešingoje pusėje kur tepalo paėmimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei iš greiciu dezes į siurblį, tai čia paėmimas ir ji būna storesnė už aukšto slėgio vamzdelį tam gal būtų užtikrintas kiekis tepalo siurbliuj. Gal aš praleidau apie ką kalba buvo, bet jei slanga plojasi tai tik nuo vakumo to pasekmė siurblys zyzia nes gaunasi tepalo badavimas.

Na jo pasiklydau vertime biški,nes iš amerikonų schemas žiūrėjau, storoji Pipe inlet (paėmimo) , o plona Pipe feed (padavimo) . Filtrą benzine bandžiau biški maudyti, bet niekas nuo to nepasikeitė. O to sietelio net nemačiau, reikės pažiūrėti. Ar būna ir filtras ir sietukas? Maniau tik filtras stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...