Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Gal kas naudojat toki plugeli? Idomu butu nuomones.

Man kažkaip slabnai atrodo, lengvas labai turėtų būti, gal lengvą dirvą ir gerai art. Pats žiūrinėjau šitą, bet galvoju, kad reikia sunkesnio, o ir dirva pas mane molinga-akmeninga, manau toks greit mirtų :) Nebent kažkas turi ir gali pasakyt realiai ką nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai chebra, pasakykit kur tada normalu nusipirkti? Pas mane zeme tai lengva, ir pastoviai buvo dirbama.   Tai sitas zalias plugelis gerniau nei tas pirmai ikeltas mano?

Nedirbau nei su su vienu nei su kitu, bet pažįstamas turi žaliąjį prie Mitsubishi 16ag, tai gražiai ir lengvai aria.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai be apsaugos ne plugas ,nebent neturit kas veikti tik remontuoti

tam zaliam jei kur uzkabini uzlenkia noraga,reik turet prie saves atsargini,2 varztai-max 5 minutes ir pirmyn,galima noraga atitiesint,bet po keliu kartu nuluzta,noragas naujas marguciuose 25 litus kainuodavo,o kad ji uzlenksi tikrai maza tikimybe,taigi tikrai neapsimoka uz pluga moket didelius pinigus vien del to,kad butu su apsauga,o aria jis tikrai labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manimu pirmas turetu arti graziau nes siek tiek prailgintas

pas ta pirma rema sumesi bet kur uzkabines,nes pagamintas vaikiskai,ir verstuve maza,graziai neuzvers,o zalias realiai isbandytas visiskai kitokios kokybes daiktas,ir vieno korpuso jis nesikemsa,uztenka tos kojos ilgio ir svorio daugiau turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kam teko pirkti butent toki? Skambinau pardavejui, sako pats virina, ir kaina pigesne visai.  Gal cia vienas is forumieciu pardavineja?  Kai nera patirties su padargais tai sunku issirinkti, ir kainuoja ne 50 eur.

Skelbimo linkas: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/1-2-korpusu-plugas-mini-traktoriui-15792013.html

 

post-11436-0-46381600-1457116725_thumb.jpg

post-11436-0-89606700-1457116732_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kam teko pirkti butent toki? Skambinau pardavejui, sako pats virina, ir kaina pigesne visai.  Gal cia vienas is forumieciu pardavineja?  Kai nera patirties su padargais tai sunku issirinkti, ir kainuoja ne 50 eur.

Skelbimo linkas: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/1-2-korpusu-plugas-mini-traktoriui-15792013.html

Kolega gal praleidau, bet noriu paklausti pas patį koks traktoriukas kiek ag, ką žadi arti ir kokiais kiekiais. Tada kažką galima būtų patart konkrečiau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 19ag. Zadu arti tarkim 40a. Sklypas pastoviai dirbamas, tai zeme manau pakankamai minksta, zemes randasi vilniaus rajone, tai molio kaip ir nera.

prie 19 ag rekomenduociau pirkti 2 korpusu reguliuojama lenkiska WIRAX,arba ANDZEY NAMYSLO plugeli,traktoriukas pilnai patrauks,ars tikrai gerai,paieskojes uz 200 eur gali rast,perdaug nepermokesi ir turesi rimta daikta ne vienai dienai,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie 19 ag rekomenduociau pirkti 2 korpusu reguliuojama lenkiska WIRAX,arba ANDZEY NAMYSLO plugeli,traktoriukas pilnai patrauks,ars tikrai gerai,paieskojes uz 200 eur gali rast,perdaug nepermokesi ir turesi rimta daikta ne vienai dienai,

Na va, jums kolega kaip viską ir patarė, aš taip pat prisidedu prie jo nuomonės. Jei abejojate traktoriuko galingumu tai pirkite vienvagį žaliąjį. Jei nearsite aukštų ražienų ar taip kokiu didelių šiaudų liekanų tai nieks ten nesikiš arsit ir vargo nematysit, savo sklype kur perarta viskas tai tos ir apsaugos ten neteikia. Jei žemė lengva tai pirkit dvivagi ir neabejokit.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklausti o ta zalia plugeli patrauktu 12ag traktoriukas

 

Na va, jums kolega kaip viską ir patarė, aš taip pat prisidedu prie jo nuomonės. Jei abejojate traktoriuko galingumu tai pirkite vienvagį žaliąjį. Jei nearsite aukštų ražienų ar taip kokiu didelių šiaudų liekanų tai nieks ten nesikiš arsit ir vargo nematysit, savo sklype kur perarta viskas tai tos ir apsaugos ten neteikia. Jei žemė lengva tai pirkit dvivagi ir neabejokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pluggus daug maz aisku. Dabar kitas klausimas :)  Siandien  nupirkau buldozeri 1 metro plocio, su hidrauliniu cilintru, nuo kazkokio uzsienietisko traktoriuko kuris lankstosi per puse, pardavejas pavadinimo neprisimine.  Kadangi kartu yra ir hidraulinis cilindras, tai galvoju bandyt ta buldozeri tviritint prie priekio, bet va klausimas, ar daug problemu butu pajungti ta hidraulika? Kaip ten buna pas kubota traktoriukus?  

 Ar kas naudojat buldozeri tvirtinama prie  galo? Labai ten nepatogu pvz stumdyt sniega ziema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pluggus daug maz aisku. Dabar kitas klausimas :)  Siandien  nupirkau buldozeri 1 metro plocio, su hidrauliniu cilintru, nuo kazkokio uzsienietisko traktoriuko kuris lankstosi per puse, pardavejas pavadinimo neprisimine.  Kadangi kartu yra ir hidraulinis cilindras, tai galvoju bandyt ta buldozeri tviritint prie priekio, bet va klausimas, ar daug problemu butu pajungti ta hidraulika? Kaip ten buna pas kubota traktoriukus?  

 Ar kas naudojat buldozeri tvirtinama prie  galo? Labai ten nepatogu pvz stumdyt sniega ziema?

koks traktoriuko modelis tiksliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...