Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Nu vat ir mastau, užteks ar ne? Jėgos tai tikrai, o skysčio, ar nereiks kito bako daryt, nors šiaip aš kai keičiau tai dauk išėjo palyginus apie 15litrų, tai kai kelsi nejudėsi, ir pakentės ta pavarų dežė minutę be tepalo :) nors į tą cilindrą juk neturėtu daugiau 7 l lyst ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagarba

Kadangi neturiu auksu besitustinancio asilo, tai pasirinkdamas busima traktoriu esu smulkmeniskas. Labai prasu Jusu patarimo, komentaru, paremtu Jusu patirtimi, loginemis izvalgomis zemiau pateiktiems pasirinkimams.

Reikalavimai traktoriukui: virs 20 ag (ties velenu), 4 varomi, darbas miske (istempti atskirus kamienus (kompaktiskumas), isvezti malkas), ziema kelio valymas, nedidelis sienavimas (apie 1 ha) (sieno isvezimas ir ateityje (?) sieno kitkavimas su presu (be kitku apkirtimo), pagalba aplinkotvarkoje, tvarto miezime (smulkus gyvuliai (avys, ozkos))

Pasirinkimai:

a. ISEKI 21,5 ag, '87-'90 m. modelis. 4 varomi. Komplekto kaina (traktorius, freza, priekinis sniego peilis) labai gera (geriau turbut buna tik "uz Aciu"). Vairo stiprintuvas, reversas i visas pavaras, prigrustas elektronikos (keista, bet visa funkcionuoja). Mechanine greiciu deze. Kebulo bukle gera. Vaziuokle - l. gera. Padangu likutis: 60% priekiniu; 80% galiniu. Atidirbes apie 750 moto valandu. Freza, hidraulika, pavaros dirba be priekaistu. Problema - uzkurus meta gausu balksvai-melsva duma. Po akimirkos sumazinus apsukas ir vel padidinus - nebemeta dumo (dumas skaidrus).

b. ISEKI 23,5 ag, '87-'90 m. modelis. 4 varomi. Vairo stiprintuvas, reversas i visas pavaras, prigrustas elektronikos. Mechanine greiciu deze. Kebulo bukle gera. Vaziuokle - gera. Padangu likutis: 35% galiniu; 10% priekiniu (plikos). Atidirbes apie 940 moto valandu.Pagal kebulo bei variklio apacios, ratlankiu korozija, prieda kapanojimuisi is purvo ant galiniu ratlankiu (uzsideda tokios atlenkiamos menteles) - dirbo "vonios" salygose. Minusai - del nedirbancio vieno cilindro negali patikrinti nei hidraulikos, nei pavaru, nei darbinio, nei variklio. Kaina (isipareigoja suremtuoti iki darbines bukles) 700 Lt. didesne uz pirmojo pasirinkimo komplekta (komplektas: traktorius, freza ir sniego peilis). Kitas minusas - garantuotos islaidos naujoms padangoms (apie 2000-2400 Lt.).

c. Yanmar YM 23 ag, modelis '81-??. Be elektronikos (paprastumas zavi). Pusiau automatine greiciu deze. Kebulo bukle patenkinama. Vaziuokle - patenkinama. Padangu likutis: 80% galiniu; 70% priekiniu. Atidirbes virs 2000 moto valandu. Privalumas - dalinis frontalinis (be frontalinio sakiu ir kauso). Minusai: tepalo prasisunkimas is vienos priekines vaziuokles puses, del uzsikirtusio vieno galinio stabdzio negali patikrinti pavaru funkcionavimo. Papildomos islaidos frontalinio surinkimui (sakes ir kokybiskas kausas sieks apie 4000 Lt.). Kaina 1000 Lt. mazesne uz pirmojo pasirinkimo komplekta, taciau pridejus islaidas frontalinio surinkimui .... Variklis dirba graziai, dumas skaidrus. Frontalinio hidraulikos veikimo su apkrova negali patikrinti (nera hidraulio sakiu ir kauso). Pagal moto valandas ir zymes - traktoriukas mate darba daznai.

Stai tokie galimi pasirinkimai.

Prasau Jusu argumentuotu minciu ir pastabu (tik be granatu i mano darza ir taktinio bombardavimo)

Aciu, ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok pirmas man abejonių meta. nes toks dūmas reiškia, kad pro karterį tepalą varo, o klausyk čia ne tas iseki sial ?

pagarba

Koks sial? Tai iseki TA215.

Bet klaustukas kodel veliau tokio dumo nebemeta net uzkelus apsukas iki maksimumo? zmogelis, kuris ten remontu uzsiima, aiskina man apie nepilnai uzsipildanti kuro filtra (na jis tikrai uzsipildo tik dalinai) del apsinesusio filtro ir todel papildomai pasiurbiamo oro. man visa tai truputi primena miglas.

Uzkimso oro pasiurbimo slangeli prie filtro (ten yra toks kranelis atliekantis oro padavimo i filtra reguliavimo funkcija), bet duma visviena pradzioje meta. Buvau uzkures ta traktoriuka savaite pries iki slangelio uzkimsimo - uzsikure tik is trecio karto (variklis jau buvo truputi apsiles). dabar kuriasi is pirmo (nors ir saltas variklis), bet pradzioje meta ta duma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai kai prieš metus jieškojau sau traktoriuko, tai rinkausi iš tokio sial ir iseki tu2100, tai esmė pasrinkau tą tu, nes su sial buvo tokia pat bėda kaip pas tavo, mano dėdė dirba case tecnikos renontininku, tai esmė sakė tokia, jei užkuri juodas, tai žymei geriau nei melsvas, nes jei melsvas , tai šakės, nes tepalą eidžia, o kodėl kai išyla, nes pakyla temperatūra, ir tepalas degdamas aukštesnėj temperatūroj nesmato jo dūmų, šiaip jei tas traktorėkas labai geras , tai apsmoka jį jimt ir pataisyt, bet jei ne imk kaip aš senesnį, bet nors galvos neskaudės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai kai prieš metus jieškojau sau traktoriuko, tai rinkausi iš tokio sial ir iseki tu2100, tai esmė pasrinkau tą tu, nes su sial buvo tokia pat bėda kaip pas tavo, mano dėdė dirba case tecnikos renontininku, tai esmė sakė tokia, jei užkuri juodas, tai žymei geriau nei melsvas, nes jei melsvas , tai šakės, nes tepalą eidžia, o kodėl kai išyla, nes pakyla temperatūra, ir tepalas degdamas aukštesnėj temperatūroj nesmato jo dūmų, šiaip jei tas traktorėkas labai geras , tai apsmoka jį jimt ir pataisyt, bet jei ne imk kaip aš senesnį, bet nors galvos neskaudės :D

Chm? Bet juk traktorius per 20-30 sek. neisyla kai aplinkos temperatura apie +3. Uzkurus salta varikli jis naturaliai meta gausu duma. Bet melsva...?

tikra siknasope. deveta masina ivertinti keturiskart lengviau nei traktoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip neišyla, pats variklis tai ne bet jo vidus :) O šiaip nz ką ir pasiūlyt daugiau, nerasi tu tokio, kuris problemų neturėtų, vis kokia bus, tik va jei jau japą imi tai manau daugiau 31 hp neimk, nes jie tada jau žymiai didesni, ir praranda savo pagrindinį kompaktiškumo pliusą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip neišyla, pats variklis tai ne bet jo vidus :) O šiaip nz ką ir pasiūlyt daugiau, nerasi tu tokio, kuris problemų neturėtų, vis kokia bus, tik va jei jau japą imi tai manau daugiau 31 hp neimk, nes jie tada jau žymiai didesni, ir praranda savo pagrindinį kompaktiškumo pliusą :)

Aciu Didelis uz pastabas. Buvo ten toks 38 ag, bet mase ir gabaritai jau kaip pailginto t-25. tikrai nebera kompaktiskumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but, kad uzsiorina, kai pergazuoji, isvarineja ora ir viskas gerai. Dar uzkurus dumina, kai voztuvu gumeles nelaiko.

o kuri pasirinkima siulytu (argumentuotai) ponas Misla?

Dar viena pastaba del pirmojo galimo pasirinkimo. Pasirodo, kad kai atveze rado aptirpusio popieriaus kuro bake, todel vale kuro filtra nuo apnasu, bet jis popierinis ir atseit net praputimas su slegiu jo neisvalo, todel ir neuzpildo kuro filtro kapsules iki galo (kai ziurejau, joje buvo uzpildyta tik apie 40 proc.). Dar aiskino, kad atseit nesandarus kuro filtro nuemimo kranelis, todel per nuorinimo slangeli trauke ora (dabar slangeli uzkimso "ukiskai" - varztu. pasikeite tik tai, kad saltas variklis uzsiveda is pirmo karto, bet kuro filtro kapsule visviena uzpildoma kuru tik iki 40 proc. o pries uzkuriant smunka iki 20 proc.)

chm? o gal ta kapsule pilnai neusipildo nes kuro bakas nera pilnai uzpildytas? Juk pagal schema (radau internete) kuras be jokiu tarpininku (siurbliu ir pan.) ateina i is bako i kapsule. Gal kas turit panasu kuro filtra? Ar pas jus jis uzpildomas pilnai?

Aciu uz Jusu kantruma. Greitai visviena baigsiu pirkimo kosmara ir galesiu pradeti keistis patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar aš biškį tau tokį patarimą duosiu, tai visų pirma nesižavėk elektronika, nes kai maniškiui dėl mano klaidos padegė biški laidai ir juos keičiau ( pats ) tai toks užsiknisimas kelių dienų ( nors pas manes elektronikos nėra ) ir kai be elektronikos tai bent pats paskrapštysi . Antra šiaip maniškis sveria apie 800kg aš jam ant priekio 50kg uždėjąs ir dar gerai būtų kaikada daugiau :) vat esmė tokia, kad rikčiaus aš ir tą kuris biški sunkesnis ( nebijok neiklimsi :) aš su savu 2,5 kubu rastą traukiau, tai ratai iki pusės purve, bet aina kaip žvėįis ( traukiau ant tokios tačiankos priekį pakėlęs, o galas vilkos ) ) Ir šiaip kaip jau tikrai įsitikinau , jei ruošies turėt ūkį tau reikės ir mažiuko ir dideio traktoriaus ( nei be vieno nei be koto, kaip be rankų ) ir pats va turiu iseki 21hp kad ir kaip džiaukčiaus ir girčiau, sumasčiau čia kaiką rimčiau veikt, ir jau dairaus kitiem metam pagal paramikes naujo doch fahr apie 120ah , nor vien toks ir neapsmoka ir reikia mažo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar aš biškį tau tokį patarimą duosiu, tai visų pirma nesižavėk elektronika, nes kai maniškiui dėl mano klaidos padegė biški laidai ir juos keičiau ( pats ) tai toks užsiknisimas kelių dienų ( nors pas manes elektronikos nėra ) ir kai be elektronikos tai bent pats paskrapštysi . Antra šiaip maniškis sveria apie 800kg aš jam ant priekio 50kg uždėjąs ir dar gerai būtų kaikada daugiau :) vat esmė tokia, kad rikčiaus aš ir tą kuris biški sunkesnis ( nebijok neiklimsi :) aš su savu 2,5 kubu rastą traukiau, tai ratai iki pusės purve, bet aina kaip žvėįis ( traukiau ant tokios tačiankos priekį pakėlęs, o galas vilkos ) ) Ir šiaip kaip jau tikrai įsitikinau , jei ruošies turėt ūkį tau reikės ir mažiuko ir dideio traktoriaus ( nei be vieno nei be koto, kaip be rankų ) ir pats va turiu iseki 21hp kad ir kaip džiaukčiaus ir girčiau, sumasčiau čia kaiką rimčiau veikt, ir jau dairaus kitiem metam pagal paramikes naujo doch fahr apie 120ah , nor vien toks ir neapsmoka ir reikia mažo :D

pagarba

as ir nesizaviu elektronika (patogu, bet varzta atsukti paprasciau nei klaida elektronikoje atsekti), taciau kai pasirinkimas ir finansines galimybes ribotos - tenka kreipti zvilgsni ir i tokius sprendimus. turiu pavyzdi kai toki elektronikos prigrusta jau ketvirti metai dusina ir laiko po atviru dangumi - bet jis nedusta. LOTERIJA visa tai (tik visada bandai sumazinti rizika iki galimybiu minimumo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuri pasirinkima siulytu (argumentuotai) ponas Misla?

Dar viena pastaba del pirmojo galimo pasirinkimo. Pasirodo, kad kai atveze rado aptirpusio popieriaus kuro bake, todel vale kuro filtra nuo apnasu, bet jis popierinis ir atseit net praputimas su slegiu jo neisvalo, todel ir neuzpildo kuro filtro kapsules iki galo (kai ziurejau, joje buvo uzpildyta tik apie 40 proc.). Dar aiskino, kad atseit nesandarus kuro filtro nuemimo kranelis, todel per nuorinimo slangeli trauke ora (dabar slangeli uzkimso "ukiskai" - varztu. pasikeite tik tai, kad saltas variklis uzsiveda is pirmo karto, bet kuro filtro kapsule visviena uzpildoma kuru tik iki 40 proc. o pries uzkuriant smunka iki 20 proc.)

chm? o gal ta kapsule pilnai neusipildo nes kuro bakas nera pilnai uzpildytas? Juk pagal schema (radau internete) kuras be jokiu tarpininku (siurbliu ir pan.) ateina i is bako i kapsule. Gal kas turit panasu kuro filtra? Ar pas jus jis uzpildomas pilnai?

Aciu uz Jusu kantruma. Greitai visviena baigsiu pirkimo kosmara ir galesiu pradeti keistis patirtimi.

Ponas Misla nesiulo nei vieno, nes neperskaiciau iki galo nei apie vieną - poemu neskaitau, turiu tokia bėdą, kad susikoncentruoju tik trim eilutėm. Forumas ne romanams rašyt. O dėl filtrų tai aš jūsų irgi nesuprantu - ką jūs ten prapūtinėjat? Jei neįperkat originalių, tai išmeskit visus ir nusipirkit paprastą golfo filtrą ant dviejų šlangelių. Šlangeles ir chamutus taip pat pasikeiskit. Nes tuoj siurblį pirksit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuri pasirinkima siulytu (argumentuotai) ponas Misla?

Dar viena pastaba del pirmojo galimo pasirinkimo. Pasirodo, kad kai atveze rado aptirpusio popieriaus kuro bake, todel vale kuro filtra nuo apnasu, bet jis popierinis ir atseit net praputimas su slegiu jo neisvalo, todel ir neuzpildo kuro filtro kapsules iki galo (kai ziurejau, joje buvo uzpildyta tik apie 40 proc.). Dar aiskino, kad atseit nesandarus kuro filtro nuemimo kranelis, todel per nuorinimo slangeli trauke ora (dabar slangeli uzkimso "ukiskai" - varztu. pasikeite tik tai, kad saltas variklis uzsiveda is pirmo karto, bet kuro filtro kapsule visviena uzpildoma kuru tik iki 40 proc. o pries uzkuriant smunka iki 20 proc.)

chm? o gal ta kapsule pilnai neusipildo nes kuro bakas nera pilnai uzpildytas? Juk pagal schema (radau internete) kuras be jokiu tarpininku (siurbliu ir pan.) ateina i is bako i kapsule. Gal kas turit panasu kuro filtra? Ar pas jus jis uzpildomas pilnai?

Aciu uz Jusu kantruma. Greitai visviena baigsiu pirkimo kosmara ir galesiu pradeti keistis patirtimi.

Ponas Misla nesiulo nei vieno, nes neperskaiciau iki galo nei apie vieną - poemu neskaitau, turiu tokia bėdą, kad susikoncentruoju tik trim eilutėm. Forumas ne romanams rašyt. O dėl filtrų tai aš jūsų irgi nesuprantu - ką jūs ten prapūtinėjat? Jei neįperkat originalių, tai išmeskit visus ir nusipirkit paprastą golfo filtrą ant dviejų šlangelių. Šlangeles ir chamutus taip pat pasikeiskit. Nes tuoj siurblį pirksit.

Aciu ponui Mislai uz pastabas. Nieko nepraputinejam, viskas chiki.

p.s. akivaizdu, kad poemas skaitot. (kai nera gyvu zmoniu, kurie gali apziureti ir patarti, tada 3 eilutem situacijos neapibudini. netikiu, kad tech. instr. yra 3 eiluciu)

3 eilutes!!!

VISIEMS GRAZIU SV. VELYKU. Ypac tokiu, kurios retai buna ant sniego. Ir linkiu daugiau tolerancijos, paprasto geranoriskumo bei tiesiog vidines sviesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagarba

Pasiziurejau keletos Iseki modeliu tech. aprasymus ir akys pasidare apvalios :icon-eek:

Matau, kad dazno is musu norai (pa)prikabinti koki padarga, prieda neretai neatitinka gamintojo rekomenduotu svorio, ilgio parametru.

taip pat klaustukas del galios parametru, nes pagal aprasymus nurodoma variklio galia, kuri atitinka ir dazno (bent Iseki) modelio pavadinimo skaicius (pvz. Iseki tm223 yra su 22,5 ag varikliu ir 18,5 ag PTO (darbiniu velenu)).

taigi cia susimasciau ar nebandom is siu traktoriuku ispausti to, kas jiems nera rekomenduojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra turiu klausimą dėl papildomo hidro skirstytuvo ? Pas mane iseki tu2100 gal kas gali patart foto idėt kaip pajunkt hidro skirstytuvą prie traktoriaus. Pagrindinis klausimas , ar reik iterpti slangą į pagrindinius aukšto ir žemo spaudimo linijas ar galima kurnors po sedyne varštą atsukt ir pajunkt , nes ten dauk varstu .

apie skirstytuvą priekabos išvertimui - nenorint, kad traktoriuko hirdolas maišytūsi su bbž kokio senumo savo ar kaimyno priekabos cilindro turiniu, galimas toks variantas:

IMGA0110Large.jpg

Pagamintas iš hidrolo rezervuaro, T-25 skirstytuvo ir hidraulikos komponentų. Veikia nuo darbinio veleno. Verčiama rankenėle, esančia ant paties įtaiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražus darbas, šiaip kiek pastebėjau, tai savo darbo žymiai geriau nei pirktas dažnai būna, reikėjo man priekabos, tai per intiką daviaus žiūrėjau , tai be 6000 nėr išvis o ir tos iki pirmo pakrovimo ir sakės, tai sumaniau pats padaryt ( savivartę) nu kaip sakant darbo buvo, dar pasamdžiau vietinį suvirintoją ( ne kokį alkašėlį o suvirintojo specelybę įgyjusį ) tai padarėm santikinai lengva labai tvirtą ir pasakišką priekabą, daužyk nors su kūju jai nieko nebus, o atrodo, tai labai gražiai, dar nudažysiu kaip gamyklinę keliom spalvom ir bus numeris vienas. Ir tikrai dar manau parduočiau jei prireiktu tokią už tuos 6000 laisvai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast normali deze?pas mane dvi viena jungiasi begiai visiskai sustojus o su kita gali vaziuojant perjungineti.ant traukimo puikiai uzsikuria.

Pas Jus (Jusu Yanmar'e) turi buti pusiauautomatine greiciu deze.

p.s. pabaigiau visus registravimus ir technikine (pasirodo, jeigu konstrukcijoje nebuvo numatyti stop zibintai, tai ju niekas negali reikalauti imontuoti).

p.p.s. apie tempima klausiau, nes negalejau uzkurti po originalaus akumo nudvesimo (net nupirkes nauja akuma). Tik veliau atradau, kad i dali isekiu modeliu dejo saugumo davikli ties sankaba - neijungi sankabos, neuzvesi variklio. O kuro filtro problema pasalinau labai paprastai - pasukes voztuva ties nuorinimu siurbtelejau nuorinimo vamzdeli ir viskas ciki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...