Jump to content

klausimas apie žalias trąšas


Richardas

Recommended Posts

  • Atsakymai 452
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

barsteme su trestuve ant javu vkare glifosuosiu o sekla pirkome (ten daugiau neturi)

Tai kur ideti foto

O gal bandysi paauginti keleta ha garstyciu savo reikmem, manau ir kiti forumieciai susigundytu isigyti jei tik butu pasiula, paklausa manau butu nemaza, aisku jos daug nereikia, po 20-30 kg ha, tai jei kelis ha uzaugintum tai manau poreikiai butu patenkinti. As dar is Vinco esu nusipirkes, bet jis sake kad daugiau neauginsias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apskritai neauginsias ar neuzsiimines seklu pardavimu?

Ir dar. Jau kuliam. Nuo pernai, rudeniniai sejai dirva ruosiam su diskinem lekstem. Ar gerai butu, jei dabar ant razienu iskart po kombaino su barstykle isbarstytume garstycias ir jas suleksciuotume? Kokiam gyly leksciuot? 7 - 9 cm neperdaug? Toliau. Tarkim jos uzauga :D Jas pries seja dar karta sulekciavus imanoma set pvz z. Kviecius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin kaip gautusi jei i raziena paseciau su freza+sejalka ?

iskart nukules

siulo galstycios sekla po 4,5 zloto

ka jus manot ?

kaip kaina ?

Aciu

Šiaip tai ir aš paimčiau. Man daug nereikia, kokius 60 kg. Jei kas turite netoli Panevėžio arba Birštono - [email protected].

Bandysiu pasėti vasariniams. Žieminiams nespėsiu, kaip supratau iš diskusijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin kaip gautusi jei i raziena paseciau su freza+sejalka ?

iskart nukules

siulo galstycios sekla po 4,5 zloto

ka jus manot ?

kaip kaina ?

Aciu

Jei jau bendrauji su zmonemis, pas kuriuos cirkuliuoja zlotai, pasiulyk jiems musu derliu. As siandien pastudijaves lenku puslapius ir siek tiek paskambinejes susidariau dviprasmika nuomone - vieni skelbia jog perka jazcmien, gal sakau kvieciai ir moka mazdaug iki 900 zlotu, o kitur kainos skelbiamos praktiskai dvigubai mazesnes. Ir kai pasiuliau jiems kvieciu po 188 EUR jie atsake kad brangoka. Bet toj vietoj galejo buti taip, kad nesuprato ka as sakau, nes jie kalba vokiskai o as angliskai, o rusiskai labai silpnai. Nusiunciau jiems savo kontaktus ir lauksiu gal bus kokiu ziniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
mano stos garstycios jau sudygo Vis dar nezinau kaip jums pademonstruoti foto

Nueikit adresu www.talpink.com

Paspauskit Choose, tada nurodykite kur yra nuotrauka jusu kompe (du kart ant jos paspauskit).

Po to mygtuka ikelti.

Kai ikels, nukopijuokit nuorada is "Forumams" ir ja ikelkit cia.

Manau pavyks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Vienas pakankamai išsilavinęs žemės ūkyje žmogelis teigė, kad žalias trąšas galima ne būtinai aparti, galima ir aplėkščiuoti. O be to teigia, kad glyfosuotas laukas duos tiek pat humuso kaip ir žalias. Man kažko nesitiki, bet kaip nepatikėsi mokslo vyrais. :icon-rolleyes: Ką manot. :icon-question:

ar tu ji purksi ar ne vistiek sausu medziagu i hektara papuls tas pats kiekis, nu nebent nepurkstas per tas 2 savaites kol purkstas nudzius siek tiek paaugs :lol: bet cia neesme. siaip jei piktzoliu daugiameciu nera ner ko purks ir pinigus suniui i sss kist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
kaip jau minejau as tuos laukus paliksiu per ziema ir arsiu pavasariCia pagal programa razienos ziema

o kiek pagal ta programa razienos ziema 1ha skiriama suma? ir ar reikia isipareigot kasmet laikyt tam tikra plota ar galima tik vienai ziemai pvz koki lauka palikt?

isipareigoji 5 metams savo ukyje toki plota išlaikyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...