Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

aš turėjau galvoja, kad štangą patraukus arčiau traktoriaus, nes ten yra dar viena skylė, arčiau traktoriaus, nemanau kad turi reikšmės pirmai vagai. O vat tą pačią štangą, kaip ji dabar yra, pastumdžius į kairę ar dešinę (žiūrint nuo prikabinimo) keičiasi ir pirmos vagos plotis :) gal jau aiškiau parašiau ką norėjau praeitu posmu pasakyti :)

labai teisingai viska surasiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

primalet kokretaus sudo, su stanga pirmos vagos plotis reguliuojasi paprastam plugui,vartomam turi but kokreti simetrija, tos skyles yra tam kad butu galima lengviau pritaikyt prie traktoriaus pagal padangu auksti, dziedai jei parodysi pluga kuriam reguliuojasi visu korpusu uzgriebis kartu isskyrus pirma ,pastatysiu alaus bokala

nelabai supratau gal teisingai bet jei teisingai tai visu kvernu kuriu pirmas korpusas pritvirtintas prie "kelmo", o kiti prie sijos atskirai reguliuojasi pirmas rankiniu arba hidrauliniu budu, o visu kitu korpusu uzgriebis keiciamas vienu cilindru judinant sija, ka darant priekinis korpusas nekeicia uzgriebio... arba as nesupratau uz ka alu dalini arba statai alaus. :D galiu naturoje parodyti nors ir rytoj, o je uzsuksi i d.p. kada tai pas visus kuriuos tik jie turi.Na jei klystu ir yrodisi kitaip man irgi alus negaila... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toje nuotraukoje ne kvernelandas, tokio plugo pirmos vagos plotis reguliuojasi su traukem kuriu šitoi nuotraukoi nesimato, o štanga turi stovet savo vietoje.

ant kelmo zenklo kverno gal nematai?

Jo i ženkla nežiurejau, dar neteko matyt su tokiu remu kverno.

uztai kad jie reti, bent jau lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia labai atsiprasau, jei ka suklaidinau, gal but as neteisus(kazkam liksiu skolingas alaus) bet man toj vietoij reikia pasiaiskit, nes jie teigia kad yra galimybe hidrauliskai reguliuot plugo uzgriebi, gal but yra kazkoks hidraulinis sujungymas platinant uzgrieby lygiagreciai platina ir pirma vaga, nors su kvernelandu buna daug ydomiu nesamoniu prigaminta, jei pastebejote to modelio kelmo konstrukcija (hidocilindras ir reguliuojami varztai) gryzta prie seno modelio, kadangi ta vadinama patobulinta konstrukcija nepasiteisino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašymas priimtas, bet alus negaruoja :lol: Juokauju :icon-wink:

Tikrai yra modelių, kurių reguliuojasi visi korpusai :icon-exclaim: Bet kai net vadybininkai nesugeba išaiškiti teisingai veikimo................. :icon-evil: Paprastam ES modelyje pirmas korpusas reguliuojamas deja atskirai :( Pasak Jų: jeigu dirbi su vienu traktoriumi tai vieną kartą sureguliuoji ir daugiau nereikia..........Ir dar trauke (nes pigesnis variantas) Realybėje yra kitaip, jeigu dirbti tvarkingai, tai pagal kiekvieną nustatytą bendrą užgriebio plotį, reikia perstumti ir pirmą korpusą. Bet kaip tai "patogu" trauke :eusa-doh: Taigi šitoje vietoje būtinas bent jau hidrocilindras, neverta taupyti vadybininkų pasakomis. Jie gi žiūri, ką pigiau nupirkti ir brangiau iškišti. Arba dar geriau išsiaiškinti kurio tiksliai modelio reguliuoja ir pirmą korpusą . Turėjome nevartomą AB/AD modelį berods, tai stumdė ir pirmą korpusą :eusa-dance:

P.S. Jei rasiu bukletą paieškosiu tikslaus modelio :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia labai atsiprasau, jei ka suklaidinau, gal but as neteisus(kazkam liksiu skolingas alaus) bet man toj vietoij reikia pasiaiskit, nes jie teigia kad yra galimybe hidrauliskai reguliuot plugo uzgriebi, gal but yra kazkoks hidraulinis sujungymas platinant uzgrieby lygiagreciai platina ir pirma vaga, nors su kvernelandu buna daug ydomiu nesamoniu prigaminta, jei pastebejote to modelio kelmo konstrukcija (hidocilindras ir reguliuojami varztai) gryzta prie seno modelio, kadangi ta vadinama patobulinta konstrukcija nepasiteisino.

:obscene-drinkingcheers:

jokio ten sujungimo nėra atskiri du cilindrai ant atskiru dvieju rankenėliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man cia biski neaisku, man rodos ne apie ta pati snekat arba as ne taip suprantu :eusa-think:

atvaziuok pas mane parodysiu tau toki pluga ;) kurio pirmo korpuso uzgriebis reguliuojasi hidrauliskai,o like keturi taip pat hidro cilindro deka,bet is kart vienu metu platinasi visu korpusu uzgriebis.3poros slangu jungiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man cia biski neaisku, man rodos ne apie ta pati snekat arba as ne taip suprantu :eusa-think:

atvaziuok pas mane parodysiu tau toki pluga ;) kurio pirmo korpuso uzgriebis reguliuojasi hidrauliskai,o like keturi taip pat hidro cilindro deka,bet is kart vienu metu platinasi visu korpusu uzgriebis.3poros slangu jungiasi.

vo nebent kazka naujo sukūrė... idomu butu pamatyti kaip skirtingu diametru cilindrus sugebėjo sujungt i kruva :eusa-think: ir atitaikyt kad vienodai platintusi visi...

tai gal ant rėmo yra dar trecias kompencacinis? Tada suprasciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man cia biski neaisku, man rodos ne apie ta pati snekat arba as ne taip suprantu :eusa-think:

atvaziuok pas mane parodysiu tau toki pluga ;) kurio pirmo korpuso uzgriebis reguliuojasi hidrauliskai,o like keturi taip pat hidro cilindro deka,bet is kart vienu metu platinasi visu korpusu uzgriebis.3poros slangu jungiasi.

Su plugais nebeturiu nieko bendro gal jau 5 metai bet pasiaiskint idomu , 3 poros slangu tai cia butu kaip suprantu viena pora vertimui , antra pirmos vagos plociui t.y hidrocilindras strumdo visa pluga vertimo kelmo atzvilgiu ir trecia pora hidrocilindrui kuris stumdo trauke sujungta su visais korpusias ko pasekoje dideja-mazeja uzgriebis likusiu korpusu pirmo atzvilgiu. Taip? Jei klystu Vytas pataisyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man cia biski neaisku, man rodos ne apie ta pati snekat arba as ne taip suprantu :eusa-think:

atvaziuok pas mane parodysiu tau toki pluga ;) kurio pirmo korpuso uzgriebis reguliuojasi hidrauliskai,o like keturi taip pat hidro cilindro deka,bet is kart vienu metu platinasi visu korpusu uzgriebis.3poros slangu jungiasi.

Su plugais nebeturiu nieko bendro gal jau 5 metai bet pasiaiskint idomu , 3 poros slangu tai cia butu kaip suprantu viena pora vertimui , antra pirmos vagos plociui t.y hidrocilindras strumdo visa pluga vertimo kelmo atzvilgiu ir trecia pora hidrocilindrui kuris stumdo trauke sujungta su visais korpusias ko pasekoje dideja-mazeja uzgriebis likusiu korpusu pirmo atzvilgiu. Taip? Jei klystu Vytas pataisyk.

:eusa-clap: visiskai teisingai,net pats taip nebuciau sugebejas paaiskinti ;) patirtis daro savo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atvaziuok pas mane parodysiu tau toki pluga ;) kurio pirmo korpuso uzgriebis reguliuojasi hidrauliskai,o like keturi taip pat hidro cilindro deka,bet is kart vienu metu platinasi visu korpusu uzgriebis.3poros slangu jungiasi.

Su plugais nebeturiu nieko bendro gal jau 5 metai bet pasiaiskint idomu , 3 poros slangu tai cia butu kaip suprantu viena pora vertimui , antra pirmos vagos plociui t.y hidrocilindras strumdo visa pluga vertimo kelmo atzvilgiu ir trecia pora hidrocilindrui kuris stumdo trauke sujungta su visais korpusias ko pasekoje dideja-mazeja uzgriebis likusiu korpusu pirmo atzvilgiu. Taip? Jei klystu Vytas pataisyk.

:eusa-clap: visiskai teisingai,net pats taip nebuciau sugebejas paaiskinti ;) patirtis daro savo ;)

o tai kaip visu korpusu uzgriebis platinasi? pagal si išaiškinima priekinio neturetu keistis platinant likusius keturius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nesikeicia priekinio, nes tarkim priekinis stovi vietoje o antras jau nuo jo dideja ar mazeja ir visi kiti taipat o va kas pirmos vagos ploti reguliuoja , tai cia atskiras cilindras stumdo visus korpusus taipat ir priekini su visu remu o vertimo kelmas stovi su traktorium vietoje vagoje , apvertus ir apsisukus niekas nesikeicia, zinoma jei simetrijos asis traktoriaus ir vertimo kelmo sutaps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nesikeicia priekinio, nes tarkim priekinis stovi vietoje o antras jau nuo jo dideja ar mazeja ir visi kiti taipat o va kas pirmos vagos ploti reguliuoja , tai cia atskiras cilindras stumdo visus korpusus taipat ir priekini su visu remu o vertimo kelmas stovi su traktorium vietoje vagoje , apvertus ir apsisukus niekas nesikeicia, zinoma jei simetrijos asis traktoriaus ir vertimo kelmo sutaps.

tai ir taip aisku tada kokio velnio rasineti kad visu korpusu uzgriebis keiciasi vienu metu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada maniau, kad pirmos vagos plotį pagal tarpvėžį susireguliuoji, arimo metu keičiant užgriebį (hidrauliškai) keičiasi visų korpusų plotis, tiek pirmo tiek paskutinio. Nors kokią naudą duoda forumas :)

kai pirmo korpuso uzgriebi reaguliuoji su hidro cilindru,kitu korpusu uzgriebis nesikeicia... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada maniau, kad pirmos vagos plotį pagal tarpvėžį susireguliuoji, arimo metu keičiant užgriebį (hidrauliškai) keičiasi visų korpusų plotis, tiek pirmo tiek paskutinio. Nors kokią naudą duoda forumas :)

kai pirmo korpuso uzgriebi reaguliuoji su hidro cilindru,kitu korpusu uzgriebis nesikeicia... ;)

Gerai tamstai, kai visus su traukėmis prieš tai išpirko tokie durniai kaip grudasss :eusa-doh: O tuo metu, pasak vadybininko, tai buvo tik pinigų švaistymas visokiems cilindrukams :icon-evil: Gyveni, mokaisi ir durniumi numiršti............ :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada maniau, kad pirmos vagos plotį pagal tarpvėžį susireguliuoji, arimo metu keičiant užgriebį (hidrauliškai) keičiasi visų korpusų plotis, tiek pirmo tiek paskutinio. Nors kokią naudą duoda forumas :)

kai pirmo korpuso uzgriebi reaguliuoji su hidro cilindru,kitu korpusu uzgriebis nesikeicia... ;)

Gerai tamstai, kai visus su traukėmis prieš tai išpirko tokie durniai kaip grudasss :eusa-doh: O tuo metu, pasak vadybininko, tai buvo tik pinigų švaistymas visokiems cilindrukams :icon-evil: Gyveni, mokaisi ir durniumi numiršti............ :(

mes kai uzsisakinejom,mus taip pat vadybininkas atkalbinejo nuo priekinio korpuso uzgirbio reguliavimo hidro cilindru ir sutikom,bet kai atveze ziurim,kad jis taip pat ikomplektuotas ir dar uz ta pacia kaina... ;) ir dabar niekaip neisivaizduoju kaip be jo reiketu dirbti,palengvina darba,nes kai nori siauriau arti tai turi ir priekini korpusa pasiaurinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plūgas kverneland ES-85-200-3 techninė charakteristika:

• Sustiprinta linginė apsauga nuo akmenų sunkioms dirvoms arti;

• Mechaninis pirmos vagos pločio keitimo reguliavimas;

• Pusiau sraigtinės verstuvės Nr. 28;

• Hidrocilindro pagalba keičiamas užgriebio plotis nuo 30 cm iki 50 cm kiekvienam korpusui;

• Karpytas diskas paskutiniam korpusui;

• Noraginiai peiliai likusiems korpusams;

• Kamparaižiai kiekvienam korpusui;

• Atraminis ratukas su amortizatoriumi.

Kokia nuomone jai prie sito plugelio dar tankinimo vola uzdetumem ?

Kokia kaina tokio plūgelio be tankinimo volo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...