Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Sveiki kolegos, galvoju pirkti vartoma Kverneland pluga..noriu paklausti del vartymo mehanizmo kaip ji patikrinti ar nesusidevejas,ar galima suremontuoti jeigu yra kazkoks klibejimas..? 

Viskas remontuojama, tik pinigus kainuoja ir nemazus dar.

Imesk nuoroda ar foto, koki cia ta pluga galvoji pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka tokio ieskausi  http://www.skelbiu.lt/skelbimai/3korpusu-lingine-apsauga-nevirintas-naujos-darbines-dalys-22578585.html

 kadangi pas mane sunkios dirvos galvoju kad gerai butu priesplugiai,manau taip nesuverstu molio plytas,nes rudeninei sejai  labai sunku zeme isdirbt..

Molio uzdziuvimo vasara problemai spresti turbut geriausias variantas yra tankintuvas prie plugo :) Kiek zinau kas isbande yra labai patenkinti. Siemet ir as turejau dideliu bedu isdirbt uzdziuvusius molius :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka tokio ieskausi  http://www.skelbiu.lt/skelbimai/3korpusu-lingine-apsauga-nevirintas-naujos-darbines-dalys-22578585.html

 kadangi pas mane sunkios dirvos galvoju kad gerai butu priesplugiai,manau taip nesuverstu molio plytas,nes rudeninei sejai  labai sunku zeme isdirbt..

 

Jeigu dirvos sunkios, tai vienareikšmiškai priešplūgiai. Pats gavau įsitikinti, kad su jais daug geriau molį užverčia, nei su kamporaižiais. O į to kverno linges teks lapų pridėti, molyje jie atsilenkia. Šiaip tai geriausia yra hidroapsauga, kokio reikia suveikimo, tokį ir pasidarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka tokio ieskausi  http://www.skelbiu.lt/skelbimai/3korpusu-lingine-apsauga-nevirintas-naujos-darbines-dalys-22578585.html

 kadangi pas mane sunkios dirvos galvoju kad gerai butu priesplugiai,manau taip nesuverstu molio plytas,nes rudeninei sejai  labai sunku zeme isdirbt..

Nepirkciau sio plugo vien del vartymo mechanizmo, man jis nepatiko. Nes tas cilindras prieki nieko gero, nes  matau jau gamykliskai padarytas isnesimas, isilginei traukei. Nes as pac dariau toki, kad geriau vartyti puga. Bet po pirmo sezono pardaviau ir pirkau su kitokiu vartymo mechanizmu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirkciau sio plugo vien del vartymo mechanizmo, man jis nepatiko. Nes tas cilindras prieki nieko gero, nes  matau jau gamykliskai padarytas isnesimas, isilginei traukei. Nes as pac dariau toki, kad geriau vartyti puga. Bet po pirmo sezono pardaviau ir pirkau su kitokiu vartymo mechanizmu.

Tada su kokiu vartymo mehanizmu patartumete ieskotis?  koks patikimiausias ? nes kiek ieskau tai pagrinde sie vartymo mehanizmai eina ir nera didelio plugu pasirinkimo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada su kokiu vartymo mehanizmu patartumete ieskotis?  koks patikimiausias ? nes kiek ieskau tai pagrinde sie vartymo mehanizmai eina ir nera didelio plugu pasirinkimo..

kito gamintojo, nes kverno  tik 4x4 jau kitoks vartymo mechanizmas. Prie kokio traktoriaus planuoji kabinti pluga?

  Jai nesumeluosiu, man atrodo maciau skelbime KUHN, 3x3 ir dar hidrofikuota,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tvarkoje su tais kvernelandais, turim du ūkyje. Žemės tikrai nėra lengvos pas mus, bet nebuvo problemu arti šiais metais. Na gal pakabinamą kartais kilsteldavo į viršų.

Vartymo mechanizmas jei prisižiūri viskas tvarkoje. Lingių stiprinti taip pat neteko. Ariam su priešplūgiais, tai nepakeičiama kai sausa ar kai daug šiaudų.

Dylančios tikrai nėra brangios, remontas plūgo paprastas. Žodžiu nematau nieko blogo su jais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manote apie fiskars vartomus plugus?

Nepyk kolega,bet taip nesiblaskyk :icon-wink: .Nuo overumo,kvernelando link Fiskars.Kad ir koki pirktum, ka bepadarytum ateity vistiek gailesiesi. Nes visi giria savo preke i reklama yra metami dideli pinigai,o apie minusus brangias detales nutylima.Reikia vaziuoti ziureti klibinti ir t,t.Pvz man luzo  garsios firmos plugas pirkau pigu, stipru islaikymas pigus esu patenkintas aria vienodai kaip ir garsios. O Fiskars tai ar juos dar gamina? nupirksi kur detaliu gauti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk kolega,bet taip nesiblaskyk :icon-wink: .Nuo overumo,kvernelando link Fiskars.Kad ir koki pirktum, ka bepadarytum ateity vistiek gailesiesi. Nes visi giria savo preke i reklama yra metami dideli pinigai,o apie minusus brangias detales nutylima.Reikia vaziuoti ziureti klibinti ir t,t.Pvz man luzo  garsios firmos plugas pirkau pigu, stipru islaikymas pigus esu patenkintas aria vienodai kaip ir garsios. O Fiskars tai ar juos dar gamina? nupirksi kur detaliu gauti? 

man i metus arti iki 15 ha tereikia, koki pluga rekomenduotum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...