Jump to content

Labdara


Donatas

Recommended Posts

Niekam niekada nieko nedaviau ir neduosiu (turiu omeny visokias Nomedos, LNK akcijas ir pan.). Tik duok, veltedziu atsiras daug. Viska ka as siuo metu esu pasiekes viska savo rankom sukuriau, kas kitiem neleidzia, kodel valstybei nerupi, o man turi rupeti. Gal ir per ziaurus mano poziuris bet toks jau yra.

Visai kas kita kai zmogu uzgriuna tikrai nelaime, tada kita sneka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žinai aš irgi savo rankelėm ir kojelėm iš skurdo išsikapsčiau, bet esu labai dėkingas vienam ūkininkui, kuris savo laiku man davė darbo (tuo metu su darbais tikrai buvo sunku o aš dar buvau studentas). Mano galva vaikų namų vaikams ne saldainių ar kitokios labdaros reikia o dėmesio, leisti pajust savo vertę, jei sugebės pats vieną kitą litą užsidirbti, kitaip į gyvenimą pradės žiūrėti. Aišku didesnė ar mažesnė dalis nieko nepasieks, bet jei iš 100 galima užauginti bent vieną aukšto lygio specą arba 10 padorių šaltkalvių suvirintojų ar traktoristų, manau bandyti verta.

Dėl labdarų, tai prieš n metų pasijutau labai kvailai, kai į vienus vaikų namus prieš kalėdas nuvežiau dėžę saldainių mandarinių ir pan. Atvažiavęs pamačiau, kad ten tokių dėžių visas kambarys užgrūstas. Dabar mano žmona vaikų namuose dirba kai pamatau tą "labdarą" bobiškų skudurų krūvas (tiesiog įsivaizduoju, kaip 16m panelės tokiais "puošiasi" .

Padėti prasimušti žmonėms reikia, nuo to laimi visuomenė ir tuo pačiu mes patys, bet viską reikia daryti su protu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo toks atvejis: Sedejo mano dede savo masinoj prie maximos.Priejo moteriske ir sako :

- Laba diena,esu tokia ir tokia,nesenai netekau darbo,trys mergaites badauja,pati visa diena vaikstau,niekur nerandu pagalbos ir t.t

- gerai,bet tu dabar man tiesa pasakyk,ant pachmielo reikia?

-Nu kaip cia pasakius,nu,nu is tikruju tai taip,(net susijuoke)

- Tai ir eik tu na**ui! tiesiai sviesiai pasake mano dede.

Juokinga,bet kodel yra tiek savanaudziu?yra zmoniu pas kuriuos tikrai yra beda,o cia...[/i]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Panašiai ir man buvo : priėjo moteriškė tokia suvargus ir prašo:

-Ponia aš jau trys dienos nevalgius , gal man duotumėt kelis litus .

Tai aš ja nusivedžiau į kavinę ir nupirkau maisto...

Bet jūs net neįsivaizduojat kokiais ji mane žodžiais išvadino , nedaug trūko, kad maista su lėkšte būtų ant galvos apvožus .

Nežinau ar čia labdara bet išvadas padariau ... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...