Jump to content

nusivyles nauja technika


unia

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Vadybininkais tikrai 100% nereikia pasitikėti, jie tiesiog dirba savo darbą ir stengiasi kuo daugiau parduoti savos technikos, plius kai kurie net apjuodina konkurentus :D ir taip bando įtikinti, kad būtent jų produktas yra geriausias.

Asmeniškai prieš pirkdamas, bandau susirinkti kuo daugiau info apie visus tos tehnikos + ir - tik tada sprendžiu ką rinktis. O dar geriau kai jau pats išbandai tą pirkinį ir gali palyginti su panašiu, tada jau pasijauti kaip tikras ekspertas ir gali patarti kitiems susidurinčiais su tokiomis problemomis. Tam ir skirtas šis forumas, kad galėtume pasidalinti sukaupta įvairia patirtimi ir pasidalinti ja su kitais :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

technika yra brangi, taip kad netingėk įdėti savo pastangų - apvažiok visas firmas pats, pasikalbėk su vadybininkais, tegu jie giria kiek nori, o tu stenkis įsidemėti viską ir pabandyk daryti išvadas... Jeigu peikia konkurentą, vadinasi kažkas tikrai yra, ne tiek, kiek sako , bet yra. Pvz.: ką apie Fendt blogo pasako?- vieną dalyką, kad labai brangus ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Geriausia butu jei firmos isgaletu laikyti demo masinas. Atsivarei pabandei Ir renkiesi. Deje bet pvz kombaina paleisti kaip demo per didele prabanga bet kuriai firmai lietuvoje. Todel patarimas toks: nuvaziuok pas kaimyna ar seip arciau esanti ukininka ir paprasyk, kad leistu padirbti (kadir jo laukuose) su traktorium ar kombainu. Tada tikrai turesi savo nuomone ir joks vadybininkas makaronu neprikabins. Pasikalbet tokiose forumuose irgi galima bet... Gali gaut rimtos info o gali ir pletku prisirinkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lygumu bendrovej fendas stovi su uzkalusiu varikliu apie 2000 moto val. neluztanciu techniku nera ,nekurkim MITU ,ziurekim kokios kvalifikacijos yra servizas ir uz kiek dirba.

Siaip demonstarcijai buvo atveze Vaderstad "Topdown" skutika na paskutom, suluzo remas per puse , suvirinom, grazinom. Kaina didele, kompanija rimta, bet tai dar nereiskia , kad tai sh.... gabalas nors atsitikimas nelabai malonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Mes kai ieskojom kiemo traktoriaus gavom dau ivairiu pasiulymu. bet geriausias buvo is dalauto, traktoriuka atvare tiesiai i kiema, parode kaip kas , papasokojo pliusus ir minusus, dave pavazinet ir truputi padirbt. patiko aparatas...weidemann

tai ar tau patiko jis, ar turi kokių nusiskundimų, kad tokioje temoje parašei :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...