Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

prieš 4 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Tai cia iki 5-6cm kaip siemet bus netolygus manau nezine ka daryt hemija pajimta jau yra islindusiu o kur sausa guli dar 

Manau tokiu ekspermentu tikslas sulaukti kuo daugiau žoliu ir prailginti veikima..manyk jei purkštum tuoj po sejos fenixas jau veiktu 3 sav..o bendrai kiek jis ten du mėn veikia? Dabar nupurkšim sudygusius jiems streso nebus dygstantiems irgi nieko o veikimas pailgeja..cia mano pamastymas toks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Gunia pranešimas:

Manau tokiu ekspermentu tikslas sulaukti kuo daugiau žoliu ir prailginti veikima..manyk jei purkštum tuoj po sejos fenixas jau veiktu 3 sav..o bendrai kiek jis ten du mėn veikia? Dabar nupurkšim sudygusius jiems streso nebus dygstantiems irgi nieko o veikimas pailgeja..cia mano pamastymas toks.

Tai vienu zodziu 2lt fenixso ant sudygusiu ankciausiai  5-6cm dar jai pataikius ant dregnos dirvos ir nesukt galvos kad nuais saibom nes cia tos kontoros susuko smegenis su savo konsultavimu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Tai vienu zodziu 2lt fenixso ant sudygusiu ankciausiai  5-6cm dar jai pataikius ant dregnos dirvos ir nesukt galvos kad nuais saibom nes cia tos kontoros susuko smegenis su savo konsultavimu 

Nenuejo 2ltr..tikrai..zinau kas 2,5ltr purške viskas ok..tik reik stebet kad nepabegtu kokia žole..sakau pernai kaimynas turejo rupesti su piene..nepaėmė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio streso žirniam nuo fenikso paskutinius 3 metus pradėjau purškti tik sudygusius (gerai paaugusius) 2l/ha ir tik po lietaus, kad naturaliai "pluta" susidarytų. O eksperimento vedimas pasėjau pernai žirnius ant joninių su ~0,15 ha išpurškus 800l vandens su 2l/ha fenixo norma numirė mano nuostabai net tuščioji aviža. Todėl naudojant fenix'ą naudokit kiek tik įmanoma pagal galimybės didesnę 2x-5x vandens normą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , gerasukis pranešimas:

jokio streso žirniam nuo fenikso paskutinius 3 metus pradėjau purškti tik sudygusius (gerai paaugusius) 2l/ha ir tik po lietaus, kad naturaliai "pluta" susidarytų. O eksperimento vedimas pasėjau pernai žirnius ant joninių su ~0,15 ha išpurškus 800l vandens su 2l/ha fenixo norma numirė mano nuostabai net tuščioji aviža. Todėl naudojant fenix'ą naudokit kiek tik įmanoma pagal galimybės didesnę 2x-5x vandens normą.

pernai tikrai matesi stresas ant zirniu sudygusiu nuo fenix...aisku sausra suvaidino pagrindini vaidmeni...bet kaimyniniai sklypai kurie isvis nepurksti herbicidu bent kazkoki derliu dave...o man didziaja dali teko suskusti, todel manau, kad fenix panaudojimas smarkiai prie to prisidejo...norma 2 l. naudojau, praejus dienai po trmpo lietaus... aisku, lietus buvo pirmas ir paskutinis iki javapjutes...foto atspindi ivykiu seka.

4764298C-CB86-48BF-AE4E-545E8A6A117A.jpeg

179A1C68-3247-4C1B-A5AD-C48BC36B67E4.jpeg

BE0CB855-B466-40FB-A949-A68CB5E13EE1.jpeg

0739C562-97EA-4DC1-BFEE-51F9532FC965.jpeg

9C9A1DCE-01A8-4509-B05D-90BAF83D8163.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , mwex pranešimas:

pernai tikrai matesi stresas ant zirniu sudygusiu nuo fenix...aisku sausra suvaidino pagrindini vaidmeni...bet kaimyniniai sklypai kurie isvis nepurksti herbicidu bent kazkoki derliu dave...o man didziaja dali teko suskusti, todel manau, kad fenix panaudojimas smarkiai prie to prisidejo...norma 2 l. naudojau, praejus dienai po trmpo lietaus... aisku, lietus buvo pirmas ir paskutinis iki javapjutes...foto atspindi ivykiu seka.

4764298C-CB86-48BF-AE4E-545E8A6A117A.jpeg

179A1C68-3247-4C1B-A5AD-C48BC36B67E4.jpeg

BE0CB855-B466-40FB-A949-A68CB5E13EE1.jpeg

0739C562-97EA-4DC1-BFEE-51F9532FC965.jpeg

9C9A1DCE-01A8-4509-B05D-90BAF83D8163.jpeg

kažkur užskaičiau kad skirtingos veisles skirtingai perneša fenix stresą ant sudygusių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , gerasukis pranešimas:

pas tave tikrai ne fenix'o darbas, labiau man panašu į purkštuvo likutį su kita chemija. Atsiversk apie birželio mėn. mano postus pamatysi kaip atrodė išpurkšti su 2 l/ ha norma ir daug gaug vandens.

daug buvo purkstuvu supurksta ant 60 ha. :) isvada, arba veisle taip i sausra sureagavo arba i fenix...veisle navaro. nuo purskimo pastoviai apie 40 dienu buvo 25-30 laipsniu karstis...mazdaug po 3 savaiciu nuo purskimo ant lapu pradejo rysketi balti taskai, veliau butent tie lapai pageltonavo. Purksta buvo tik geynu fenix, niekas nemaisyta...siemet planuoju isvis niekuo nepurksti...nebent orai pasitaisys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , mwex pranešimas:

daug buvo purkstuvu supurksta ant 60 ha. :) isvada, arba veisle taip i sausra sureagavo arba i fenix...veisle navaro. nuo purskimo pastoviai apie 40 dienu buvo 25-30 laipsniu karstis...mazdaug po 3 savaiciu nuo purskimo ant lapu pradejo rysketi balti taskai, veliau butent tie lapai pageltonavo. Purksta buvo tik geynu fenix, niekas nemaisyta...siemet planuoju isvis niekuo nepurksti...nebent orai pasitaisys

pas mane irgi buvo demes ant lapu,purkšta 2,3 fenix o dydis jau buvo susikabinę su ūsais,matesi streso,bet užtat laukas tikrai švarus buvo,veisle ingrid

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, mwex pranešimas:

pernai tikrai matesi stresas ant zirniu sudygusiu nuo fenix...aisku sausra suvaidino pagrindini vaidmeni...bet kaimyniniai sklypai kurie isvis nepurksti herbicidu bent kazkoki derliu dave...o man didziaja dali teko suskusti, todel manau, kad fenix panaudojimas smarkiai prie to prisidejo...norma 2 l. naudojau, praejus dienai po trmpo lietaus... aisku, lietus buvo pirmas ir paskutinis iki javapjutes...foto atspindi ivykiu seka.

4764298C-CB86-48BF-AE4E-545E8A6A117A.jpeg

179A1C68-3247-4C1B-A5AD-C48BC36B67E4.jpeg

BE0CB855-B466-40FB-A949-A68CB5E13EE1.jpeg

0739C562-97EA-4DC1-BFEE-51F9532FC965.jpeg

9C9A1DCE-01A8-4509-B05D-90BAF83D8163.jpeg

Turejome pernai ir mes toki iviki. Zirnius purskem irgi ant sudygusiu, 2ltr/ha. purkstuvas tikrai isplautas buvo. 6ha nudvese taip kaip pas tave, o kitas laukas purkstas, jokio streso nepatyre. ir veisle tapati, ir seta tapacia diena. mistika kazkokia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, edviuks pranešimas:

Turejome pernai ir mes toki iviki. Zirnius purskem irgi ant sudygusiu, 2ltr/ha. purkstuvas tikrai isplautas buvo. 6ha nudvese taip kaip pas tave, o kitas laukas purkstas, jokio streso nepatyre. ir veisle tapati, ir seta tapacia diena. mistika kazkokia. 

Blyn įdomu labai, gal purškimo laikas skyrėsi kokia rasa gal buvo ar kaip tik diena varei kai karšta, Tas kur nudvese purškiami kurio paros laiku? Įdomu dėl to kad pats mąstau novitron purkšti nors rašo iki sudigimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, mwex pranešimas:

daug buvo purkstuvu supurksta ant 60 ha. :) isvada, arba veisle taip i sausra sureagavo arba i fenix...veisle navaro. nuo purskimo pastoviai apie 40 dienu buvo 25-30 laipsniu karstis...mazdaug po 3 savaiciu nuo purskimo ant lapu pradejo rysketi balti taskai, veliau butent tie lapai pageltonavo. Purksta buvo tik geynu fenix, niekas nemaisyta...siemet planuoju isvis niekuo nepurksti...nebent orai pasitaisys

2017m tiek navaro tiek ingrid derlium nelabai ir skyrėsi pernai sausrai navaro 2i grid 3t 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

2017m tiek navaro tiek ingrid derlium nelabai ir skyrėsi pernai sausrai navaro 2i grid 3t 

pas mane vidurkis vos tona perkope :) tiesa, nepaminejau dar vienos savo klaidos...sejau minimaliu gyliu, apie 3cm., nes dirvoje buvo dar siek tiek dregmes, bijojau, kad viskas uzdzius nes prognozuojama buvo sausra...sudygo greit, taciau, tai taip pat galejo tureti itakos fenix”o veikimui, jau nekalbant apie sausra, nes uz keleto savaiciu saknu zonoje buvo tik pelenai...gyveni ir mokaisi :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...