Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Sudraske sietu deze. Istraukem vidurius suvirinom ir i kruva. Beda rasta sudiles selenblokas kur judina sietu deze laukiu kol parsius 150e.

Man pernai baigiantis sezonui viena guma pradeje buvo draskyt. Per diena po guma reikdavo pakeist. Tai siemet radom sieto varzta isdilusi kur prisiverza ir ta selenbloka viena sudilusi. Is ewos uzsakinejau ji 126 +pvm
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mf38 nekelia kederio ir neveikia ispylimo sraiges cilindras, lenktyvu stumdymas ir pakelimas. Kas gali buti?

Tarp variklio tepalo filtro ir kondicionieriaus kompresoriaus yra aliuminis vižtuvėlis tepalo, gal jį pabandyk su plaktuko kotu pabelsti, gal ten kas pastrigo...

Man yra pasėję tai, kai kederis krisdavo žemyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp variklio tepalo filtro ir kondicionieriaus kompresoriaus yra aliuminis vižtuvėlis tepalo, gal jį pabandyk su plaktuko kotu pabelsti, gal ten kas pastrigo...

Man yra pasėję tai, kai kederis krisdavo žemyn.

isiaiskinau , kad hidrosiurblyje problema , kai pamaciau aliuminio drozles alyvoje. dabar belieka siurbli surasti, keliom kontorom skambinau tai siandien dar atsakymo negavau nei kiek kainuos nei kiek laukt reikes. Gal kas esat pirke?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isiaiskinau , kad hidrosiurblyje problema , kai pamaciau aliuminio drozles alyvoje. dabar belieka siurbli surasti, keliom kontorom skambinau tai siandien dar atsakymo negavau nei kiek kainuos nei kiek laukt reikes. Gal kas esat pirke?

 pernai vožtuve radau nulūžusį siurblio dantratį, tai po to irgi sunkiai viską pradėjo kelt. irgi jau reiktų keist, nes chederį šiaip ne taip vos pakelia. tas siurblys dviejų galų, aišku bus ne pigus, traktoriui pirkau rudenį, turėtų būt labai panašus, tai sumokėjau berods apie 900e, pirkau iš hidraulikos centro esančio Kaune, link Domeikavos važiuojant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galimas variantas. bet ten kol dar sveikos tos šoninės gumos kurios sandarina, lyg pelu nepastebejau  ardydamas ir traukdamas sietų dėžes lauk..... selenblokas vienos kojos parėjas buvo ir sudaužė.....  

iš  kur salenbloką pirkai? tikriausiai sudilo vidinis? nes jo nesimato. Kai man buvo pabiręs, tai skambinau į Veliuoną, tai patarė nuvažiuot į auto dalių parduotuvę ir pritaikyt nuo mašinų, bet pasiskolinau "koją" iš draugo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iš kur salenbloką pirkai? tikriausiai sudilo vidinis? nes jo nesimato. Kai man buvo pabiręs, tai skambinau į Veliuoną, tai patarė nuvažiuot į auto dalių parduotuvę ir pritaikyt nuo mašinų, bet pasiskolinau "koją" iš draugo

Nuo masinu sunkiai ka pritaikyt butu manau, nes ten nedaug gumos ter. As pirkau ewoje
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man arciausiai irlida siauliuose. Tai ten uzsisakiau. Taip tas vidinis salenblokas ir sukniso reikalus.... blogai kad nesimato kol visos tos kojos neissardai. Pernai man luzo kronstei as suvirinom. O siemet isplese kronsteina is sietu dezes ir kai viska isardzius pasimate bedos. Pacio kalte lries kulimus reikejo ziuret kas oer velniava. Nieko sutvarkysim eis kaip bitute. 30 ha beliko kukt tai dvi dienos ir vsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o as is vis naujienu apie siuos kombainus turiu. Kadangi juose buvo numatytas derlingumo matuoklis, naudojantis radioaktyvia spinduliuote, tai radiacijos saugos centras susigaude, kad ir lietuvoj kombainu tokiu buna. ir pagal registro duomenis nutare patikrinti ir suregistruoti siuos daviklius turincius kombainus. Pas mus siandien buvo ir jo nerado, nufotografavo, kad is tikro nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok srote prie panevezio . Remont komplektas brangus ir 50 procentu kad surinksi gerai . Ir butent tiem variklem reikia naudoti soecelu antifriza su tepalu . Jai nera atvesto tepimo pompoi .

Panevėžį tas žmogelis su galva susipykes, geriau nesigadinti nervų ir ten net nevažiuot :D telefonu visko turi, o kai nuvažiuoji, tai viskas sulūžę, sudilę ir kosminėm kainom...

 

Na tepimas vandens pompos tikrai šituose kombainuose yra ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskok srote prie panevezio . Remont komplektas brangus ir 50 procentu kad surinksi gerai . Ir butent tiem variklem reikia naudoti soecelu antifriza su tepalu . Jai nera atvesto tepimo pompoi 

 

  Tas šroto dievas iš panevežio tai kažkoks kosmonautas ant kainų. Pas jį tos pačios detalės kaina kiekvieną kart gali svyruoti  nuo +500%, priklausomai nuo oro, nuotaikos ir metų laiko. Pas jį kainodara paprasta - jeigu detalę nuperka, reiškia per mažai paprašė :) Tokį  mandrą mužiką seniai beteko sutikt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 pernai vožtuve radau nulūžusį siurblio dantratį, tai po to irgi sunkiai viską pradėjo kelt. irgi jau reiktų keist, nes chederį šiaip ne taip vos pakelia. tas siurblys dviejų galų, aišku bus ne pigus, traktoriui pirkau rudenį, turėtų būt labai panašus, tai sumokėjau berods apie 900e, pirkau iš hidraulikos centro esančio Kaune, link Domeikavos važiuojant

Siurblys kainavo 650+PVM Parker

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...