Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Aš DB7000 kai vairo traukės antgalio ieškojau, tai Panevėžio kosmonautas 40€ už naudotą užsiprašė, vietiniai šarnyrų restauruotojai neapsiėmė taisyt, o EWA už naują atrodo 134€ paprašė, tai teko skrist pas kosmonautą... Šiaip dalių gausi, tik dėl kainos klausimas kitas jau, nelyginau su kitais, bet kažin ar ne tas pats su visų spalvų kombainais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne niva ir ne donas kad uz kelis eurus dalis butu galima nusipirkt. Brangu bet ka darysi. Nors tas brangu tai kaip cia pasakius.... Apie daliu kaina mažiausiai reikia galvoti tik klausimas ar eis greitu laiku gauti. Su droningborgais massey fergusonais su dalim sunkiau o ir brangesnės nei claaso. Bet visur galima rast išeiti. O jei gerai paruošus juos per sezona nekyla dideliu bedu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai neblogai jei taip iseina. Domiuosi kiek vidutines galimybes kombainu, ateity teks pirktis panasaus nasumo paciam. Nors pas mane dabar 75ha bet reike nasesnes tikrai nei 5ar10ha dienai

 

Perkant senesnį ir naudotą kombainą manau visada gerai turėti rezervo, ramesnis gyvenimas bus rugpjūčio mėnesį :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu 100 procentu. Mano ukis irgi tik vidutinis bet kai 300ag pazaboji su 6m plociu eina greit nusmeigt. Nuo kombaino paciam tenka kartais nusivezt grudus ir tai i diena 100t juokai. Jei paleidus be prastovu. Manau iki 200t per diena eitu paimt geru kvieciu. Su tokiu kombainu. Taip kad nereik bijot fergiusonu o ir kaina patraukli. As i sezona tik 50 moto valandu isuku tai nespeja sugest :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...