Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Man prieš pora metų reikėjo per javapjūtę dalgio reduktoriaus. Bet orai buvo geri, kūlimo daug ir ant smūgio irškojom. Tai kai greit ieškai tai pinigai greit išgaruoja :D iš kelmės nupirkom visą reduktorių (nepuikiausio stovio), mokėjom 3000lt. Pernai lytagroj žiūriu claas reduktorius naujas guli uz 800eur, o jis toks pat. Taip pat galima ir atskirai tą koją nusipirkti, kurios mums ir reikėjo.

Žodžiu, nežinojomas ir skubėjimas piniginę greit paplonina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man prieš pora metų reikėjo per javapjūtę dalgio reduktoriaus. Bet orai buvo geri, kūlimo daug ir ant smūgio irškojom. Tai kai greit ieškai tai pinigai greit išgaruoja :D iš kelmės nupirkom visą reduktorių (nepuikiausio stovio), mokėjom 3000lt. Pernai lytagroj žiūriu claas reduktorius naujas guli uz 800eur, o jis toks pat. Taip pat galima ir atskirai tą koją nusipirkti, kurios mums ir reikėjo.

Žodžiu, nežinojomas ir skubėjimas piniginę greit paplonina :)

 

Bet tas "nepuikiausio stovio" turbut ilgiau laikys negu lytagrinis naujas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Parduoti šitie abu. O Kelmėj tai šiuo metu nelabai koks pasirinkimas. Gal ne pats geriausias laikas dabar pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nu jo, žiūrint kokio dalys. Jei reikia orginalių tai Kesko ir Ewa. Jei naudotų, tai Kaišiadorys, Kelmė, Panevėžys, Veliuona.

Stebuklų nėra šituose kombainuos :)

elevatoriaus zvaigzduciu ir kai kuriu smulkmiu buna astrausko imoneje, uab grazulas, ilrida, dar kokiose mazesnese. Variklio davikliai - sunkvezimiu parduotuveje. Taip pat galima pabandyt prisitaikyti kitu kombainu dalis (new holland sraiges pirstai tinka pakeitus laikikli), ant isdilusiu elevatoriu lb gerai new holland zvaigzdutes - jos didesnio zigsnio. Elevatoriaus kauseliai - claas. Dar kazka buvau atrades, nebepamenu.

Maksimaliom, kitaip nepakulsi ;)

ijungus kuliama ir nepjaunant 2200, tada kulimo metu nukrinta iki 2150, o 2100 turi butinai buti, tokioms apsukoms paskaiciuota viskas. Jei derlingumas didelis - tada gazas dugnas. Tada laisvom gal dar siek tiek daugiau buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bggg ir marazas turi toki fergiusona. Biški gauna daugiau masės ir pjaunamoji sustoja. Kas per daiktas. Diskeliai kur sudilę ar žiūrėt koki diržą atlaisvėjusi?

Pas mane variklio apsukos 2350 rodo ant tusciu tai kuliant gal koks 50 nukrenta. Karstam slegis 3-3,2 bar nors kartais uzsodega ispejimas permazas tepalo slegis bet galvoju coa daviklis gryba pjauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bggg ir marazas turi toki fergiusona. Biški gauna daugiau masės ir pjaunamoji sustoja. Kas per daiktas. Diskeliai kur sudilę ar žiūrėt koki diržą atlaisvėjusi?

Pas mane variklio apsukos 2350 rodo ant tusciu tai kuliant gal koks 50 nukrenta. Karstam slegis 3-3,2 bar nors kartais uzsodega ispejimas permazas tepalo slegis bet galvoju coa daviklis gryba pjauna.

čia gal kitaip..bet  droniui buvo tik daugiau masės ir kederis stoja..teko pakeisti ta ijungima kur yra angliukas su varža..matomai srovės nebepaduodavo i elektro magnetą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar neturit problemų su apatiniais sraigės guoliais ( sraiges kur į bunkerį kelia grūdus ). Per laika siuksles sueda guolius, ten kazkaip neapsaugoti guoliai ( bent jau dabar neapsaugoti, neaisku kaip buvo naujam) kazkokia blekele yra bet ji gerokai sudilusi ir pasidares didelis tarpas. niekur nerandu tos dalies schemos, kad galima butu pamatyti kaip ji atrode nauja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pernai perdariau šitą vietą, nes ta skardelė buvu sudilusi. Ten lyg du guoliai dedasi ir tik tarpusavyje lygtais atviri, kad teptūsi.

ar neturit problemų su apatiniais sraigės guoliais ( sraiges kur į bunkerį kelia grūdus ). Per laika siuksles sueda guolius, ten kazkaip neapsaugoti guoliai ( bent jau dabar neapsaugoti, neaisku kaip buvo naujam) kazkokia blekele yra bet ji gerokai sudilusi ir pasidares didelis tarpas. niekur nerandu tos dalies schemos, kad galima butu pamatyti kaip ji atrode nauja :)

post-413-0-92188500-1470117200_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...