Jump to content

Valtra su 3 metu garantija


Domkratas

Recommended Posts

Sveiki,

Uzmaciau per paroda kad Valtra duoda 3 metu garantija. Cia visiem traktoriam ar tik serijai kuriai nors? Ir aisku naturalus klausimas vyksta kas cia paslepta? :) Nes kazkaip itartina :) Ar cia pilna 3 metu garantija ar iki kazkokio moto valandu skaiciaus? Ar pilna viskam ar tik dalim o darbam ne ir panasiai. Gal kas pirkot ir pasiraset sutarti? Kame cia vinys? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Aktyviausios dienos

Daugiausiai įrašų parašė

Sveikas,aš gavau komercinį pasiūlymą pirkti Valtra A-92(buvusi A-95N).Kiek supratau,garantija taikoma visiems Valtra traktoriams iki 3 metų arba 3000 motovalandų,žiūrint kas pirma sueis.

Sutartis kažkiek paslėpta-garantija galioja tik tada jei Valtra atstovai atlieka servisą,arba tepalus keitiesi pats,bet būtinai perki iš jų.Pilna garantija 1 metai,o likę 2-nepilna garantija:pvz.jie nekeis nutrūkusio dirželio už serviso pinigus,bet atsako už rimtesnius mazgus-variklį,pavarų dėžę ir panašiai.

Kadangi pirkimo sutarties dar neturiu,negaliu pilnai išaiškinti,pasakiau tik tai,ką vadybininkas pasakojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar visiems modeliams duoda nežinau, maniškiam T191 A davė. 3 metam arba iki 3 tūkst val. 2 ir 3 metams garantija netaikoma dylančioms detalėms ir pan. o taikoma: variklio sudėtinėms dalims, elektros sistemos dalims, elektros energijos perdavimo dalims, priekiniam tiltui ir vairavimo sistemai, kabinoms dalims, hidraulinės sistemos dalims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pazystamas, kaip tik dabar renkasi, sako kaip cia yr, kad valtra uz JD brangesnis. Kai viska suskaiciavo (tuos 8%) viskas i viatas atsistojo

Tikrai taip.Man ir visokių minčių buvo,kodėl buves vienas pigiausių traktorių valtra,patapo kone brangiausias.Bet kai suzinojau apie 3 metų garantiją,viskas aisku pasidare.

Bet iki siol nesuprantu is kokios lempos case'ų kainos istrauktos..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pazystamas, kaip tik dabar renkasi, sako kaip cia yr, kad valtra uz JD brangesnis. Kai viska suskaiciavo (tuos 8%) viskas i viatas atsistojo

Tikrai taip.Man ir visokių minčių buvo,kodėl buves vienas pigiausių traktorių valtra,patapo kone brangiausias.Bet kai suzinojau apie 3 metų garantiją,viskas aisku pasidare.

Bet iki siol nesuprantu is kokios lempos case'ų kainos istrauktos..?

O kokios jau tu Case'u kainos dabar? siaip viskas pabrango ir gan smarkiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairiausi šiemet traktoriaus.Galvojau apie zetor'ą,pasvajojau apie valtrą,nes su šitais esu kažkiek susipažinęs.Dar case'ų kainom ir komplektu pasidomėjau.Bet nusipirkau jd 6230 premium.Ir kas visam tam įdomiausia,tai,kad turiu daiktą,kuriam analogų rinkoj šiuo metu nelabai randu ir kainavo mažiau už žymiai kuklesnius valtra,ar case.

Preiš metus,ar du tuo niekaip nebūčiau patikėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutum patikejas :D pasiziurek kur tas tavo JD gamintas tada pradesi tiketi kazkur 3 salyse surinktas kaip ir belarusas is neaisku kokiu detaliu as tikrai zianau kad tie pigesni jd gaminami rytu rinkai sekmes eksplotuojant tai cia taip pasigyriai

Pasakyk gerbiamasis,bent vieną auto,traktorių ar pan,kuris siais laikais būtų nuo A iki Z vienoj vietoj padarytas.Globalizacija padarė tai,kad dabar tokių dalykų nebeliko,kaip bebūtų gaila.Mano jd variklis prancūzijoj darytas,yra ispaniškų dalių,bet tame nematau jokios tragedijos.O surinktas Manheime,kaip ir visi iki 7430 amerikoniskų.

Beje as nerasiau,kad jis pigus.Yra keletas ir pigesniu jd apie 100ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairiausi šiemet traktoriaus.Galvojau apie zetor'ą,pasvajojau apie valtrą,nes su šitais esu kažkiek susipažinęs.Dar case'ų kainom ir komplektu pasidomėjau.Bet nusipirkau jd 6230 premium.Ir kas visam tam įdomiausia,tai,kad turiu daiktą,kuriam analogų rinkoj šiuo metu nelabai randu ir kainavo mažiau už žymiai kuklesnius valtra,ar case.

Preiš metus,ar du tuo niekaip nebūčiau patikėjęs.

yra dar vienas niuansas JD pateikia tik max galia, jei lygini "X" firmos traktoriaus kaina kur galia rodoma vardine ir JD kur galia rodoma max tas pats tarkim 120Ag traktorius JD gausis pigesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairiausi šiemet traktoriaus.Galvojau apie zetor'ą,pasvajojau apie valtrą,nes su šitais esu kažkiek susipažinęs.Dar case'ų kainom ir komplektu pasidomėjau.Bet nusipirkau jd 6230 premium.Ir kas visam tam įdomiausia,tai,kad turiu daiktą,kuriam analogų rinkoj šiuo metu nelabai randu ir kainavo mažiau už žymiai kuklesnius valtra,ar case.

Preiš metus,ar du tuo niekaip nebūčiau patikėjęs.

yra dar vienas niuansas JD pateikia tik max galia, jei lygini "X" firmos traktoriaus kaina kur galia rodoma vardine ir JD kur galia rodoma max tas pats tarkim 120Ag traktorius JD gausis pigesnis

Vardinė 100,max 107,"protingas galios valdymas" 110ag.

Kol kas nesiskundziu,kaip bus toliau parasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...