Jump to content

Karkasinis,skydinis namas.


Recommended Posts

:icon-rolleyes: Mano kolega "super derybininkas" gavo is senuku blokelius pigiau nei is gamyklos :icon-wink:

Ne kožnas toks " derybininkas" :icon-wink: . Pats gyvenu tokioj vietoj kur namai kaip grybai dygsta, tad matau ir kaip statosi - 99 % blokeliai, apdailai - arba plytelės arba polistirolas + tinkas, o taip daroma dėl optimalaus kainos/ šiluminės varžos santykiaus.Karkasas - gėris, bet pleška kaip degtukas, ir kaina :icon-eek: kaip už statybinę medieną su akmens vatos plokštėms. Tiek kad surinkimas nesudėtingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi, jei tą karkasinį statytum pats ar šeip xebryte nusisamdes be jokiu PVM ir sodros gal ir pigiau išeitu bet irgi abejoju. Kai tėvo xata sudegė skaičiavau tokį varijantą su kalt ant greitūjų kokį 6x9m (rėmas vata iš lauko USB viduj gipsas) kad būtu kur prisiglaus kol atstatinės, gavosi pigiau nupirkti vagonėlį (pilnos pakelės po 15-17 štukių) ten jau gatavai visi "patogumai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi mąstau apie skydinį namą. Sodyboje. Privalumus matau greitoje statyboje (gamykloje po stogu sutveria sienas, atveža ir per savaitgalį pastato).:) Rimtomis statybomis (karkasinis ar iš blokelių) laiko užsiiminėti nelabai yra, tai skydinis namukas (jei kokybiškai padarytas) yra visai neblogas sprendimas. Mano nuomone...

Kadangi jis būtų skirtas daugiau gyvenimui šiltuoju metu, dėl šilumos praradimų/išlaikymo nesuku galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

siaip jei kam idomu galeciau duoti zmogaus kordinates kurie uzsiimineja namu statyba namas daromas is monolito kazkas panasaus kaip skydiniai namai isore arba lygus monolitas arba plytu imitacija, per viduri siltinimas, jei neklystu 20 cm, vidus monolitas kury uztenka tik nuspakliuoti, jei zmogus pageidauja gali is karto ir vamzdelius elektrai isvedzioti lieka tik laidus istampyti viskas padaroma po stogu atvezama ir surenkama sklype :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...