Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

prieš 7 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Tai va ,kad jos neturiu, dėl to dėjau prie rato greičio radarą.

Aš turėjau kverneland purkštuva iXter su GPS, tai buvau sujungęs nuo GPS valdė uždarymą atidarymą ir pusės, dabar bandau pasijungti prie amatrono4 tai ten viskas kebliau, bet gal pavyks 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Aš turėjau kverneland purkštuva iXter su GPS, tai buvau sujungęs nuo GPS valdė uždarymą atidarymą ir pusės, dabar bandau pasijungti prie amatrono4 tai ten viskas kebliau, bet gal pavyks 

Na aš jau pats nuleidau rankas kažką daryt kai visą dieną prasiknisau , tai antradienį skambinsiu servisui prašysiu ,kad atvažiuotų arba papasakotų kaip prisijungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Bandau nustatyti,bet nepagaunu kampo kaip 😃 ,o daviklį pritaisiau 0.5cm atstumu nuo rato varžto.

16809484487554205095999565867360.jpg

Tau taip pat reikia pasirinkt wheel sensor ir tiesiog isivest reikiamus impulsus. Vaziuosi su traktorium ir stebek ar sutampa traktoriaus ir barstytuvo greiciai. Jei nesutampa didini/mazini impulsus ir taip susireguliuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Narys321 pranešimas:

Tau taip pat reikia pasirinkt wheel sensor ir tiesiog isivest reikiamus impulsus. Vaziuosi su traktorium ir stebek ar sutampa traktoriaus ir barstytuvo greiciai. Jei nesutampa didini/mazini impulsus ir taip susireguliuosi.

Bandžiau ,bet vis tiek nieko nerodo ,jokio greičio. Stačiau ir tuos 131 impulsą ,bet nieko nerodo , paspaudi start jma ir nusinulina, bandžiau ir tą 100m testą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Bandžiau ,bet vis tiek nieko nerodo ,jokio greičio. Stačiau ir tuos 131 impulsą ,bet nieko nerodo , paspaudi start jma ir nusinulina, bandžiau ir tą 100m testą.

 

Reikejo pabandyt dar ivest kad ir 20, 50, 200, 300 tu impulsu, nes gali but kad arba labai maza greiti rodo arba dideli ir kompiuteriukas tavo to greicio neatvaizduoja. Bet jei bandzius kalibruot, pravaziavus ta atstuma impulsai krenta i 0 tai arba daviklis ne toks kokio reikia tavo terminalui arba dar yra “pasleptu” greicio nustatymu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Narys321 pranešimas:

Reikejo pabandyt dar ivest kad ir 20, 50, 200, 300 tu impulsu, nes gali but kad arba labai maza greiti rodo arba dideli ir kompiuteriukas tavo to greicio neatvaizduoja. Bet jei bandzius kalibruot, pravaziavus ta atstuma impulsai krenta i 0 tai arba daviklis ne toks kokio reikia tavo terminalui arba dar yra “pasleptu” greicio nustatymu 

Na reiks pabandyt tada su kitais impulsais arba jei nieks nepavyks tada servisą kviesiu . Pagal servisą tai tokį davikliuką nusipirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 8 valandas, Auguliss pranešimas:

sveiki, gal kas turit bogballe L2 kaip ten yra su disku sukimosi kryptimi, diskai sukasi i viduri ar i krastus ?

Priklauso nuo komplektacijos.

Normaliam barstymui diskai sukasi i viduri arba vienas i kita. 
Pakrasciu barstymui diskai sukasi vienas nuo kito. Tam reikia isjungt darbini ir istraukti tokia rankena, kad persijungtu sukimosi kryptis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Tomas01 pranešimas:

Priklauso nuo komplektacijos.

Normaliam barstymui diskai sukasi i viduri arba vienas i kita. 
Pakrasciu barstymui diskai sukasi vienas nuo kito. Tam reikia isjungt darbini ir istraukti tokia rankena, kad persijungtu sukimosi kryptis.

o man atvirksciai sake 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...