Jump to content

Šienainio plėvelė...... - kur dėti?


Vidas

Recommended Posts

As pats esu Vilnietis, bet siuksliu niekada pamiskese nemetau... O plevele yra plastikas, jei negirdejai issivysciusios valstybes atliekas rusiuoja.

Mes plevele viniojam ir kraunam i viena kruva kad vejas nenesiotu, o kai susikaupia didesnis kiekis issikviaciam supirkejus, sukraunam, o jie perdirba.

nelabai sunkus darbas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 83
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kiek žinau superka - 1kg - 0,40Lt. ... Bet kam vargintis, kažkur vežti, sukraunu į šiukšledėžę ir komunalininkas išveža į savartyną, o ten jau ne mano problemos ką su jomis daro :icon-wink:

po kur tiek perka? duok numeri ar bet kokiusw kontaktus,bent firmos pavadinima pasakyk :icon-exclaim:

o jei rimtai,as nemates tokiu kainu,nebent plastiko butelius tokia kaina supirkineja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau laikraštyje pasiskelbė, kad surinkinėja jau tas plėveles, Telšiuose ir Kužiuose(Šiaulių raj.), tai pasiėmę tik popierių gali išrašyti, kad būtų ką parodyti žaliesiems, ir plėvelės neturi būti labai purvinos. kai prikaupi kokį tai kiekį plėvelių paskambini jiems ir susitari kada gali atvažiuoti pasiimti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tame ir reikalas kad ne. mes plevele priduodam, o tu tinkliuku niekam nereikia. atseit ju neimanoma isplauti. jei taip daryciau tai kiekvienais metais man reiktu isvinioti 800 rulonu o tada juos vel susukti ir pakrauti :D

vienam zmogeliui atidavem tu tinklu visa priekaba, jis ju pagalba apzeldinama stoga darys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D O, tinkliukai - geras daiktas, visus sunaudojau, galit kas nors kokią priekabą papasuot :) . Aš juos dedu į purvyną, kai išsiminko prie įvažiavimo į fermą. Plėvelė netinka, o tinkliukai l. gerai, tiktai, manau, kad greitai supus

geriau jau žvyro ar kokių smulkių akmenukų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D O, tinkliukai - geras daiktas, visus sunaudojau, galit kas nors kokią priekabą papasuot :) . Aš juos dedu į purvyną, kai išsiminko prie įvažiavimo į fermą. Plėvelė netinka, o tinkliukai l. gerai, tiktai, manau, kad greitai supus

geriau jau žvyro ar kokių smulkių akmenukų :D

Matai, privažiavimui iki pieno bloko apie 20 m. supyliau 30 kubų skaldytų akmenų ir, matosi dar ne pabaiga... Žemelė ten tokia, kad :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...
Is kokio kiekio rulonu susidaro 1 tona pleveles? Butu gerai nors +/- suzinoti ta kieki. :)

gal ir nelabi tiksliai, bet rulonui suvyniojam apie vieną kg plėvelės tad tona sakykim gaunasi iš 1000 rulonų, bet manyčiau čia teorinis skačiu, o praktiškai manau nereikė 1000 rulonų, kad sukauptum 1 t plėvelės, nes praktiškai nusiima ne švari, bet dar su pašarų liučias ir drėgme plėvelė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
pasidalinkit informacija, kaip ten su tuo aplinkos mokesciu del rulonu pleveles?

už kg 1,8 lt mokesčio ,mokėt reik pasibaigus metam,vadinasi pakuotės mokestis,deklaracija reikia teikti ir mokesčiam ir aplinkos apsaugos departamentui,iki kovo 1 d,už laiku nepateiktas deklaracijas yra numatytos baudos,bet man dar neteko sutikti ūkininko kuris būt mokėjas tą mokestį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...