Jump to content

LŽŪU paroda siūlau meta


Mindaugas

Recommended Posts

Guest Vaidas_c

O as busiu abi pirmas dienas tiek prie stendo tiek pacioj parodoj tad jei kas bus tas dienas mielai kvieciu apsilankyti antrame pagridines sales aukste prie LZUKT stendo :icon-wink: ten ir as busiu . jei kas busiuosis konkrecioje vietoje pranestite ir man - atvyksiu i bendrai sutarta vieta :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpam buvau užšokes šendien :D Pagrindiniai įspūdžiai, pradėsiu nuo blogų :) Daug žmonių, sunku rasti vietą pastatyti mašinai, ganėtinai žvarbus oras, kur nėra asfalto didelė klampynė ir purvas :lol: Geri : Technikos ekspozicija didesnė negu seniau, šnekesni pardavėjai ir vadybininkai ( gal kad pirma diena :) ) keletas nematytų naujovių.

Viską ką norėjau apžiūrėjau ir išsiaiškinau :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip pirmoji diena parodoje?Ar daug daugiau eksponatu negu pernai? :icon-eek::icon-eek:

Jo tikrai pastebėta dėl automobiliu jiems rasti vietos tikrai sunku, bet va paroda tai kur kas geriau išdėstyta nesugrūsta į kampa prie III rūmų kaip būdavo ankstesniais metais :) Tikiuosi metui atrasim kur kas konkretesnę vietą bei laiką nei paroda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano nuomone nors taip kiekviena karta buna,bet drauge mano pirma karta buvo esam pirke technikos is ivairiu firmu,tai visi simboliskai taip pabendravo,tai ji buvo labai nustebus,tai as jei aiskinau kad mes jau nupirke ir jiem dabar rupi nauju klientu ieskoti :D ,ji kazko kito tikejosi matyt,ir dar jei tik pazioplineti tai tik laiko gaisimas ta paroda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

na kai aš ne ūkininkė, ir man ten praktiškai nerūpi nei technika nei panašūs dalykai, tai einu tik pažioplinėti, visokių lankstinukų pasirinkti ir pan. Bet kai būnu ten kiekvienais metais (mat studijuoju, tai kaip nenueisi, k ai pakeliui), tai bent jau man tai nebeįdomu ten. Vienas per tą patį, net tose pačiose vietose. Paroda išaugo tik technikos sąskaita. Na šiaip manau geriau daryti vieną kartą tą parodą, bet tokią jau didelę ir pan. Kad jau atėjus būtų ką veikti, pažiūrėti ir pan.

Šiais metais tai nepatiko ten kur technika. Jau pirmą dieną ten buvo klampynė, o tai kas dėjosi šeštadienį ir pan.,įsivaizduoju. Scena ir maistas nukištas prie technikos toliausiai, kol nueini, dar tos lentos, kai kur gali smagiai išsiversti. Manau LŽŪU ryškiai reikia mažinti parko plotą, ir didinti stovėjimo aikšteles, ruošti specialias asfaltuotas aikšteles parodai tai technikai ir pan. Vienu žodžiu pritaikyti labiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...