Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau patarimo, maždaug prieš savaite miežius nupurškiau bamperiu, šiandien nuvykau apčiūrėt lauko ir pamačiau nekoki vaizdeli, laukas praradės spalvą. Ir miežiai manau kad ligoti. Kokia chemija jiems galėtu padėti už prieinama, protinga kaina ? :). Pradedantysis esu nelabai dar man viskas aišku... Ikėliu foto

Bamperis ššš..aš pasirinkau Epox top..kazkiek pigesnis už rimtus (stobilurinus) bet turėtu jo pakakti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Miežiai velniškai sustresavo po purškimo antrankiniu mixu.... sustoję augti jau antra savaitė, pagelt3 stovi+ ligos puola....šaknys lyg ir nepažeistos, tačiau vos 15 cm. miežiai jau varpas leisti bando... bandysiu rytoj fungicidu purkšti, įdomu ar duos tai naudos ?

kuom kongečiai purškiai kas sustresavo?? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvas čia purškė, kažkokiu tai pardavėjo įsiūlytu brūdu milteliniu.... Žinau tik tiek, kad "mixą" sudare iš trijų skirtingų medžiagų (trys maišeliai) vienmetėms + tuščiajai avižai naikinti... spėju visi trys buvo antrankinio veikimo... esmė, kad yra nudeginti ir pristabdytas augimas, tačiau nėra žuvę... rytoj galėsiu nuotraukų įmesti. Klausimas tik ar fungicidai kažką pagerintų - pažalintų...

Eilinį kartą patarlė, kad skūpas du kartus moka pasiteisino... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėčiau patarimo, maždaug prieš savaite miežius nupurškiau bamperiu, šiandien nuvykau apčiūrėt lauko ir pamačiau nekoki vaizdeli, laukas praradės spalvą. Ir miežiai manau kad ligoti. Kokia chemija jiems galėtu padėti už prieinama, protinga kaina ? :). Pradedantysis esu nelabai dar man viskas aišku... Ikėliu foto

Bamperis ššš..aš pasirinkau Epox top..kazkiek pigesnis už rimtus (stobilurinus) bet turėtu jo pakakti :eusa-think:

sorry bet nelabai kuom geresnis Epox top mieziuose. pries tinkliskaja dryzlige 0 apsaugos, arba ji minimali.

Pridejus strobiko jau kita kalba, kad ir gryno azoksistrobulino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvas čia purškė, kažkokiu tai pardavėjo įsiūlytu brūdu milteliniu.... Žinau tik tiek, kad "mixą" sudare iš trijų skirtingų medžiagų (trys maišeliai) vienmetėms + tuščiajai avižai naikinti... spėju visi trys buvo antrankinio veikimo... esmė, kad yra nudeginti ir pristabdytas augimas, tačiau nėra žuvę... rytoj galėsiu nuotraukų įmesti. Klausimas tik ar fungicidai kažką pagerintų - pažalintų...

Eilinį kartą patarlė, kad skūpas du kartus moka pasiteisino... :(

su herbicidais tokiais kaip puma, axial trasu geriau nedeti, geriau isidet fungicida, o su trasom rimtesnem koncentracijom pravaziuot uz 5 dienu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėčiau patarimo, maždaug prieš savaite miežius nupurškiau bamperiu, šiandien nuvykau apčiūrėt lauko ir pamačiau nekoki vaizdeli, laukas praradės spalvą. Ir miežiai manau kad ligoti. Kokia chemija jiems galėtu padėti už prieinama, protinga kaina ? :). Pradedantysis esu nelabai dar man viskas aišku... Ikėliu foto

Bamperis ššš..aš pasirinkau Epox top..kazkiek pigesnis už rimtus (stobilurinus) bet turėtu jo pakakti :eusa-think:

sorry bet nelabai kuom geresnis Epox top mieziuose. pries tinkliskaja dryzlige 0 apsaugos, arba ji minimali.

Pridejus strobiko jau kita kalba, kad ir gryno azoksistrobulino

galiu pasitikėti tik produkto aprašimu (Epoksikonazolas labai efektyvus prieš pagrindines javų ligas – lapų ir varpų septoriozes, rūdis, kviečių ir miežių dryžliges, rinchosporiozę ir dalinai prieš miltligę ir stiebalūžę) ....ok.. kita kart patikėsiu pardavėjo pasiulimu..tik ar bus geriau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry bet nelabai kuom geresnis Epox top mieziuose. pries tinkliskaja dryzlige 0 apsaugos, arba ji minimali.

Pridejus strobiko jau kita kalba, kad ir gryno azoksistrobulino

galiu pasitikėti tik produkto aprašimu (Epoksikonazolas labai efektyvus prieš pagrindines javų ligas – lapų ir varpų septoriozes, rūdis, kviečių ir miežių dryžliges, rinchosporiozę ir dalinai prieš miltligę ir stiebalūžę) ....ok.. kita kart patikėsiu pardavėjo pasiulimu..tik ar bus geriau..

epoksikonozolas pries Ramularija ir septorioze laibai liuks, bet tinkliskaja dryzlige paleis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kazin tusciaja aviza mieziuose dar nuimtu kokia nors chemija?

jeigu ta aviza jau isplaukejusi tai jau nieks nepagelbes, nebent tik israveti paciam :)

Pursk su puma ir tikrai paims ja tik maximalia norma dek nudziovins pilnai, nespelioju, bet teko praktiskai tuo isitikinti tust.aviza jau buvo pradejusi plaukti ir ja tikrai PUMA sutvarke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...